POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM

Máte rádi kafíčko? Neradi ho pijete sami? Tak si můžeme povídat spolu.

Obrázky na Profil
Kafé - Obrázky a citáty na profil lide.cz

3.1.2011

Diskusi založil(a) 3.1.2011 Eva.f

reagovat Jaja47 4.12.2020 19:29  100%    +  -

diblinda: Já jsem poukázky dávala předloni sestře do Albertu a byla spokojená. Vybrala si co chtěla a já jsem nemusela kupovat nějakou hloupost, kterou by třeba pak někam zastrčila.

reagovat diblinda 4.12.2020 19:18  38%    +  -

já jsem letos dospělý odbyla poukázkou do Lidlu a losem, ať si koupí, co chtějí,loni jsemdávala salámy a čaje, letos jsem si nějak nemohla vybrat a pak mi na netu poradili ty poukázky

reagovat katka68 4.12.2020 19:16  100%    +  -

Jaja47: tak to jo, já nic poštou neposílám nemám komu. Obálku a také vánoční předám z ruky do ruky

reagovat diblinda 4.12.2020 18:35  38%    +  -

Jaja47: mi povídej, mám sice přímotop v ložnici, ale taky jen 16 stupňů, dneska jsem už vlezla do sauny,tak jsem trochu nahřátá

reagovat Jaja47 4.12.2020 18:33  100%    +  -

katka68: Když to pošlu doporučeně, tak mi za to ručí pošta. Tak proč bych to posílala na účet. Tak by neměli pod stromečkem ani tu obálku. Kupuji takové ty vánoční barevné obálky, aby to bylo trochu hezké.

reagovat Jaja47 4.12.2020 18:31  100%    +  -

diblinda: Tak to ti nezávidím! Vím, co jsme si tady užili zimu, když byla odstávka elektriky. A to byly jen dva dny. No a u vás musí být zima ještě horší. Brrr....

reagovat diblinda 4.12.2020 18:22  38%    +  -

katka68: 17sezona provozu, po neúspěšné snaze o opravu vlastníma silama jsme konečně dospěli k tomu,žejsem oslovila jednu firmu ve Vrchlabí, nový kotel jsme chtěli,ale bylo by to na mnohem delší dobu a větší předělávky, u toho kotle co máme, by se ten díl měl nechat vyměnit,stejně do roka a půl musíme nový kotel pořídit,takže výměnu necháme asi na léto 2022

reagovat katka68 4.12.2020 18:20  100%    +  -

U nás také budou jen drobné dárky a peníze. Vnučkam rodiče koupí dárky a my jim něco přispějeme

reagovat katka68 4.12.2020 18:17  100%    +  -

diblinda: a jé je, tak to je na nový kotel. Jak ho máte dlouho?

reagovat katka68 4.12.2020 18:15  100%    +  -

Jaja47: není bezpečnější poslat peníze přes účet než v obálce poštou?

reagovat diblinda 4.12.2020 18:14  38%    +  -

jo holky, já asi vánoce zruším, praskl nám kotel,tři dny netopíme a hledáme nejschůdnější řešení,protože pokus o opravu mým manželem ztroskotal

reagovat Jaja47 4.12.2020 17:34  100%    +  -

maru52: Maruško ahoj! My musíme v pondělí jet stříhat psy a v pátek jedu ještě se štítnou žlázou na endokrinologii. Nakoupeno ještě nemám všechno, dárky letos budou jen obálky s penězi, které pošlu poštou. Ale nebudu z toho dělat nějakou tragédii, příští rok to snad bude lepší!!!!

reagovat maru52 4.12.2020 17:23  100%    +  -

Jaja47: Jaruško tak jste dnes měli také jezdící den.My jezdíme skoro celý týden, pondělí a čtvrtek jsem byla u doktorů,dnes jsme jeli nakoupit dětem dárky.Tatin nakoupil co bylo potřeba v pondělí když na mě čekal než budu u doktora hotová.Jeste zajedeme k řezníkovi pro maso a doufám, že už do Vánoc nikde nepojedem.

reagovat Jaja47 4.12.2020 16:16  100%    +  -

Zdravím a přeji pěkný podvečer! Dneska jsem zvládla kontrolu na chirurgii. Museli jsme jet ve třech, brali jsme sebou Mollynku, aby nemusela být v tom mrazu venku. Tobíček spokojeně spinkal doma s Čertíkem a Mollynka jela s námi. Byla moc hodná. Na chirurgii mi doktorka chtěla psát tu rehabilitaci, nelíbilo se jí, že nehýbám pořádně rukou, tak jsem jí s díky odmítla kvůli Covidu, že mi stačí, že v rodině už máme dva. Tak mám přijít v lednu a když se ruka nezlepší, tak mi to napíše. Prý nebudu kvůli úrazu hýbat rukou, že se to musí rozhýbat. Tak jsem jí řekla, že v mém věku je to snad už jedno, tak se podívala na můj věk a řekla, co blázním, že Gott v tom věku dělal ještě děti. Tak jsme se tomu smály. V Plzni byl na ulicích blázinec, aut jako nastláno (nechci psát neslušně), samozřejmě i velká bouračka, takže jsme museli objíždět malými uličkami. Oni ti bezmozkové v předvánočním blázinci zase uzavřeli jednu nejfrekventovanější silnici v Plzni a proto se všechna auta kumulovala do druhé části Plzně. Kdo je v dnešní době na kompetentních místech, nechápu!!!! Toto snad i největší blb před Vánoci by neudělal!!! Pak jsme zajeli u nás na nákup a už jsem v teplíčku doma zmrzlá jako drozd. Než jsme jeli, stáhla jsem topení a teď mám ruce jako led. Už jsem zase topení přidala. Jen co mě nezebe, nohy, od včera mám dvoje ponožky a je mi na ně teplo!!! Teď jsem vyhnala dědoura mi natrhat Barborky, abych mu do příštích Vánoc neuschla. Nebo se mu nevdala!

reagovat maru52 4.12.2020 6:59  100%    +  -

Přeji hezký páteční den.

reagovat Jaja47 3.12.2020 17:08  100%    +  -

maru52: Je to šikovný chlapeček.

reagovat maru52 3.12.2020 16:52  100%    +  -

Jaja47: Jaruško Patricek je šikulka, má krásný dort.

reagovat Jaja47 3.12.2020 16:24  100%    +  -

Dnes má druhé narozeniny náš druhý pravnouček Patriček. Tak jsme mu po netu popřáli.

reagovat Jaja47 3.12.2020 16:22  100%    +  -

zuzaja: Jani, Jiříček je u dcery a je tam spokojený.

reagovat Jaja47 3.12.2020 16:22  100%    +  -

Děvčata zdravím a přeji pěkný podvečer! Tak jsme dnes nikam nejeli, protože bylo namrznuto a poprašek sněhu, zima jak v carském Rusku a auto nenastartovalo. Nabíjet jsme nemohli, protože nešla elektrika. Tak jsem zůstala v posteli co nejdéle a pak jsem se najedla a začala probírat takové ty obálky a papíry, které odložím na později. Tak je přebráno a uklizeno a zbytek vyhozen na spálení. Byla tu hrozná zima a takové ticho, že jsem vyštrachala takové minirádijíčko na baterky, které jsem si kdysi koupila v Maďarsku, když jsme tam byli ještě s MÚNZem na zájezdu. Je staré alespoň 36 let!!! A rozpohybovala jsem ho, dala nové baterky, sice chrastilo a našlo asi jen 3 stanice, ale hned to bylo doma veselejší. Rádio jsem neposlouchala strašně dlouho. Tak to byla zase změna. No a v 15,17 hod. pustili elektriku, o pár minut dřív a doufám, že je to naposledy!!! Ještě že máme na sporáku hořáky na plyn, že jsme si mohli ohřát jídlo a udělat kafe. Ale stejně automaticky člověk sahá na vodovod chce si umýt ruce. Na spláchnutí jsem měla natočené kýble vody, takže žádný stres. Ale bez vody a elektriky, to není příjemný život.

reagovat zuzaja 3.12.2020 16:03  100%    +  -

Dnes do rána napadal sneh. Našim smerom boli 4 nehody hneď ráno, tak sme vzdali aj cestu do práce. Hlasili vyše hodinové zdržania, tak už sme to veľmi nesilili.
Aspoň, sme si trochu oddýchli v strede pracovného týždňa.

reagovat zuzaja 3.12.2020 16:00  100%    +  -

Jaja47: ešte, že majú taký ľahký priebeh, nech im to tak vydrží.
Zaujímavé je, že jedným z príznakov je strata čuhu a Jirkovi všetko voní, to je dobre, že má čuch.
Mladí sú teraz u dcery?

reagovat katka68 2.12.2020 21:34  100%    +  -

Jaja47: tak to nevím, je to možné, že půjde zase, ale dcera, když byla negativní už nešla

reagovat Jaja47 2.12.2020 19:55  100%    +  -

katka68: Ona v karanténě je, to je samozřejmé, když malý je pozitivní, ale včera byli na testech, zeťák pozitivní a ona negativní. Tak jí řekli, že už na žádné testy nemusí. Ale večer jí přišla SMS, že na testy za pár dní musí. Píši jen to, jak jim to přišlo.

reagovat katka68 2.12.2020 19:47  100%    +  -

Jaja47: to je dcera přece v karanténě, když má doma někoho nakaženeho a když nemá příznaky tak jde na test 7 den to rozhodne lékař

reagovat Jaja47 2.12.2020 19:14  100%    +  -

Zdravím děvčata. Dopoledne jsme jeli nakoupit a pro nějakého Mikuláše. V Hypernově to bylo naprosto normální, žádné tlačenice, u pokladny jsme byli druzí. Jen lidi měli ve vozících basy piva, všichni se už připravují na Vánoce, než budou tlačenice. Dojeli jsme k mladým, dala jsem pytlík se sladkostmi a ovocem na vrátka a zazvonila jsem. Jájina vyšla, tak jsme na dálku spolu mluvili, Jiříček je naprosto v pořádku, naopak je při chuti a dědovi prý říkal, dědečku, ty jsi můj největší kamarád, my spolu i marodíme! A pořád prý říká, tady to tak voní, musím to ochutnat. Dcera začala už péct nějaké cukroví, tak pomáhá ochutnávat. Zeťovi prý také nic moc není, tak se to snad nezvrtne.
Zítra jedu na kontrolu na chirurgii, ruka mi pořád moc bolí. Tak jsem zvědavá, co mi řekne. Ale na rehabilitace chodit nebudu, abych ještě někde něco nechytla. Dceři večer přišla SMS, že musí za tři dny přijít na testy, asi si to rozmysleli, když je doma se dvěma pozitivními marody.

reagovat diblinda 2.12.2020 17:42  35%    +  -

maru52: jo, to vím, holt to teď zjednodušili protože těch lidí je moc,dneska jsem mluvila se snachou a její rodiče byli už dvakrát, poprvé se s někým setkali a ten pak byl pozitivní a to jim vyšlo negativní,po druhý byli, když onemocněli babička s dědou a to už byli pozitivní, jsou v jednom baráku,ale neměli potíže, jen ztratili čich, je to strašně nevyzpytatelný, babička má potíže s dechem pořád a doktor jí prý řekl, že pokud se to rapidně nezhorší, tak se nic neděje

reagovat maru52 2.12.2020 17:20  100%    +  -

diblinda: Jen jsem chtěla říct, že při první vlně, když byl zavřený Uničov a Litovel tak ti kteří to měli museli mít tři testy negativní.

reagovat diblinda 2.12.2020 16:52  35%    +  -

maru52: jako vyléčený se bere, když nemá aspoň tři dny příznaky, právě se počítá těch 10dní, ale z toho ti poslední tři dny nesmí nic být, pak se bereš jako vyléčený, syn byl na neschopence tři týdny

reagovat katka68 2.12.2020 15:06  100%    +  -

maru52: pokud by měl kašel, horečky tak to bude přece roznášet dál

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM
Diskusi založil(a): Eva.f
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si