POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM

Máte rádi kafíčko? Neradi ho pijete sami? Tak si můžeme povídat spolu.

Obrázky na Profil
Kafé - Obrázky a citáty na profil lide.cz

3.1.2011

Diskusi založil(a) 3.1.2011 Eva.f

reagovat Jaja47 4.7.2020 19:04  100%    +  -

Děvčata ahojky! Dnes byli u nás mladí s Jiříčkem. My jsme s tatíkem už byli v bazénu, museli jsme využít, že bylo sluníčko. Ale když zašlo, tak foukal docela studený vítr. Klíče jsme jim nechali na vrátkách, tak si sami otevřeli. Voda byla nádherná, jsem vycáraná až až. Jiříček šel také hned do vody, je to takový vodní živel a byl tam s babičkou. Zeťák zatím dělal-upravoval trávník vedle nového chodníčku, zatím tam byly haldy hlíny. Už to vypadá docela pěkně, vyseli jsme tam travní semeno a až to zaroste, tak to bude paráda. Doufám, že jste měly také pěkný den.

reagovat katka68 3.7.2020 20:17  100%    +  -

Všem hezký večer

reagovat maru52 3.7.2020 13:13  100%    +  -

Jaja47: Jaruško dovedu si představit jak Jiříček řádí v bazénu.Martínek ten zase stále pracuje na zahradě s dědečkem.Má sekačku,tak seká trávu,okopává,sází.Dědeček má trpělivost i když mu tam zavazí.Také si říkám,že rychle odrostou a už není taková legrace i když s Lucinkou se mi hezky povídá.Lucinka bude mít v srpnu 7 a Martínek v červenci 4 roky.

reagovat Jaja47 1.7.2020 20:29  100%    +  -

maru52: Maruško ahoj! To víš, že jsme hupsli do bazénu a bylo to fajnové. Pak přijeli mladí s Jiříčkem a to bylo potom ještě lepší. On řádí ve vodě jako ďas, už plave jen s rukávky a přitom pusu nezavře. To víš, že si párkrát loknul a pak vždycky musel vylézt z bazénu a běžel se vyčůrat. Je s ním strašná legrace, mluví jako starý-mladý a tváří se důležitě. Škoda, že tak nezůstanou pár let. No a jinak mě nohy bolí pořád, jak trochu stojím nebo chodím, tak se nemohu na nohu postavit. Ale v těch gumových botách co mám k bazénu, v těch mě nohy nebolí. Ale přece nemohu chodit pořád v takových škrpálech mezi lidi. Opravdu to chce měkkou podrážku. A pořád uvažuji o těch vložkách z Medicovi. Zeleninku vlastní ti závidím, to je radost potom když se urodí. My ještě nemáme nic, ani rajčata a ani okurky. Tady bylo dlouho chladno. Měli jsme pár jahod, na to, že pořád pršelo a bylo chladno nějaké přece jen uzrály.

reagovat maru52 1.7.2020 13:48  100%    +  -

Jaja47: Jaruško ahoj.Také Ti přeji hezký den.Dnes asi hupsneš do bazénu.U nás je hezky a vedro.Jen ať to vydrží.My už sklízíme zeleninu.Letos jsou hezké květáky.V sobotu jsme ho měli smažený a už jsem dvakrát obalovala do mrazničky.Také už jsme měli kapustu,dnes také budu dávat do mrazničky.Všecno vyrostlo na ráz,že se to hned nespotřebuje,ale nevadí, podarujeme rodince.Na to že to potloukly kroupy je úroda hezká.Také už jsou okurky na nakládání,ale ty zatím stačí děti pojídat.Ve skleníku máme papriky,ve foliovníku už jsou také okurky salátovky.Jaruško tak jsem se tou naší úrodou pochlubila,ale já jinak nemám o čem psát.To,že jsem někdy zoufalá,tak to víš.

reagovat Jaja47 1.7.2020 11:39  100%    +  -

Děvčata zdravím a přeji všem krásnou slunečnou středu!

reagovat diblinda 29.6.2020 21:00  46%    +  -

Ada445: tak mandelinek jsem moc neměla, se sbíráním už mám taky problém, na horním poli mi lehly natě, ale zase to nění tak široký, takže to obejdu ze strany a dovnitř lezu jen tam,kde něco vidím, spodní ještě projdu, jak to sázíme sazečem, tak mezi dvěma řádky mám jeden trošku širší, ale potřebuju bez deště kvůli řepě, ještě mám kus jednotit

reagovat katka68 29.6.2020 19:22  100%    +  -

také máme na bramborách slimáky i mandelinky, dnes nám stojí i v zahradě voda. Tedˇ přestalo pršet

reagovat Ada445 29.6.2020 18:23  100%    +  -

lura: A ke všemu je plno mandelinek. Nestačíme sbírat. Natě brambor jsou už vysoké a moc se do nich už nemůže. A máme dost velký kus.

reagovat lura 29.6.2020 18:19  100%    +  -

Ada445: jj to u nás taky. Muž letos koupil v trhu 10 kusů brambor , že je vyzkouší zasadit , jak porostou. Za chvíli bude nať sežraný a brambory v čudu

reagovat Ada445 29.6.2020 18:15  100%    +  -

lura: Těch slimáků máme také plno, už žerou i nať od brambor.

reagovat Ada445 29.6.2020 18:14  100%    +  -

diblinda: Také jsem bez nálady, všechno mokré, jahody hnijí, okurky zašly, trochu rostou cukety a červená řepa, rajčata stále stejná. Ovoce padá, už na stromech nebude skoro nic. Akorát černého rybízu máme habaděj. A toho mám ještě v mrazáku plno.

reagovat lura 29.6.2020 18:00  100%    +  -

diblinda: ani nevíš, jak mě to počasí sejří. Slimáků mraky , všechno mokrýý

reagovat diblinda 29.6.2020 15:59  46%    +  -

taky vás to počasí štve, člověk je bez nálady,zahrada za růstá a to jsme měli na žačátku jara strach,že nebude čím krmit, teď se bojím, že neusušíme, úrodu sežerou slimáci a šneci

tenhle týden mně přivezou vnuka a já doufám, že se na podzim podívám konečně k dceři na Moravu

reagovat Jaja47 29.6.2020 11:53  100%    +  -

Zdravím a přeji všem pěkný den!

reagovat Jaja47 29.6.2020 11:53  100%    +  -

maru52: Ahoj Maruško! U nás začalo pršet v noci a pršelo dost hustě, ale ne prudce. Napršela nám celá nádrž a je pořádně zalito. Ještě, že jsme se stačili včera vykoupat, dnes bych už do vody nevlezla. Venku máme 18 st. a to včera bylo 31 st.! Jak má být člověk normální, když se to počasí tak střídá. Dnes dojídáme včerejší oběd, hovězí polévku a rajskou. Neumím dělat malé porce, tak vždycky zbude na druhý den. Ale nevadí, nemusím vařit. Také jsem se dívala, jak to počasí ničí celá území, je to hrozné a je mi líto těch lidí. Ještě, že bydlíme na kopci!!!

reagovat maru52 29.6.2020 9:58  100%    +  -

Jaja47: Jaruško když to počasí bude takové jaké je tak letos asi ta koupací sezona nebude moc dobrá.Třeba se to změní a bude zase hezké léto.U nás prší od večera a to dost.Tma je jak v pytli,že doma se musí svítit.Vody je málo,tak ať prší,ale z rozumem.Včera bylo v TV jak kroupy poničili úrodu,no hrůza.

reagovat katka68 29.6.2020 8:17  100%    +  -

hezký den, celou noc a ještě stále prší. Potok se zvedá i bude hodně slimáků

reagovat Jaja47 27.6.2020 19:41  100%    +  -

Děvčata zdravím! My jsme dnes konečně zahájili koupací sezónu. Od rána svítí slunce a je horko. Hledala jsem tatíka a on byl zalezlý v bazénu, tak jsem tam za ním hupla také. Pak jsem dělala oběd, byl trošku déle, protože jsme byli ve vodě, ale nevadí. Teď k večeru jsme zase vlezli do vody a před chvílí jsem vylezla. Jsem vycáraná dost. Ale bylo to báječné. Letos se koupeme o měsíc a půl déle než jindy, nebylo počasí. Dnes bylo celý den 31 st. a dva dny už nám neprší. Je to příjemné počasí!

reagovat maru52 27.6.2020 13:30  100%    +  -

zuzaja: Jani i u nás byla ráno ve 4hod.bouřka a pršelo.Včera k večeru se hnaly mraky,myslela jsem,že bude nějaká hrůza,ale nebylo to tak hrozné.Ale ve vedlejších vesnicích padaly kroupy a někde jsou i vyplaveni.U nás byly kroupy před týdnem,trochu to úrodu poničilo,listy od zeleniny jsou prostřílené i některá rajčata to také odnesla.

reagovat zuzaja 27.6.2020 12:55  100%    +  -

včera u nás boli hromy, blesky od 4 ráno.
Moc som sa nevyspala, keďže o 5,30 som išla do práce.
Dnes je dusno a teplo, má byť vyše 30°C.
Asi aj bude, lebo už teraz je na skapanie
Od včera mám hráškovú polievku a žemľovku, tak nemusím sa šporáka ani chytiť.
Pekný víkend

reagovat maru52 25.6.2020 11:20  100%    +  -

Jaja47: Jaruško u nás je zatím hezky, včera byla i bouřka,ale pršelo jen málo.

reagovat Jaja47 25.6.2020 9:54  100%    +  -

Přeji také pěkný den! U nás den začíná jako včera, od rána parno, že by člověk padl a určitě se to zkazí, protože je na obloze už spousta mraků. Včera se z vedra tak najednou ochladilo, že jsem se běžela rychle převléknout do tepláků. A odpoledne začalo pršet až do večera.

reagovat maru52 25.6.2020 5:42  100%    +  -

Přeji všem krásný den.

reagovat diblinda 22.6.2020 20:56  45%    +  -

maru52: taky doufám, že už bude líp,do zahrady se nedá šlápnout

reagovat katka68 22.6.2020 20:22  100%    +  -

ale všude je mokro

reagovat katka68 22.6.2020 20:22  100%    +  -

tak už nám dnes odpoledne také vykouklo

reagovat maru52 22.6.2020 20:18  100%    +  -

Přeji hezký večer.Dnes bylo u nás celkem hezký,snad už bude opravdové léto.

reagovat katka68 20.6.2020 15:16  100%    +  -

také mně nic nebaví a nemám na nic náladu, když vidím to počasí

reagovat Jaja47 20.6.2020 14:52  100%    +  -

maru52: Maruško ahoj! U nás zítra budou také řízky, ale normální z krkovice. Ty máme nejraději, jsou takové šťavnaté a voňavé. S tím počasím mi povídej! Je to hrozné. Buď je sucho a nebo potom vody, že nevíš kam s ní. Noha mi bolí pořád, ale tento týden nějak méně než jindy. Co jsem si vzala Aulin, tak mi vydržel fungovat snad 3 dny, takže jsem si trošku od bolesti odpočinula. Teď mi sice noha bolí, ale ne tak intenzivně jako jindy. Dá se to vydržet. A nálada, ta je podle počasí!

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM
Diskusi založil(a): Eva.f
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si