Zařízení Domací kuchyně a její údržba vybavení

Jsem Studentka 2 ročníku oboru Provozu Služeb,a je to něco jako rodinná škola učí se tam ruzný věci pro život.Navrnout si místnost(kuchyn,obývací pokoj,dětský pokoj,...) Jednou jsem dostala navrhnot pokoj.Je to už 2 výučak.ted
se učím o kuchyni ,a
zjistila jsem že u zavěreček budou Kuchyně. Tak pokud budu psat na tohle téma písemku tak mužu přidat nákres a mám to.Moc by mě zajímalo,jak jste si kuchyn navrhli jestli sami nebo ve kuchynském studiu.

3.1.2011

Diskusi založil(a) 3.1.2011 reskator

reagovat 5Fanny5 23.10.2017 23:09  5%    +  -

a postupem času ještě více :D za tch pár let co je na trhu :D :D

reagovat SeveNLindsey7 18.10.2017 14:24  5%    +  -

Takže idndukci doporučujete hodně, co čtu...

reagovat reskator 4.3.2011 19:01  45%    +  -

andyst:Jde o učební obor Provozu Služeb je to něco jako rodinná škola

reagovat reskator 4.3.2011 18:55  45%    +  -

Rozmarýna:Je to téma domácí kuchyň

reagovat cacorinka 10.1.2011 20:38  43%    +  -

Rozmarýna: Já plyn nikdy neměla,bojím se ho,co vím od kolegyn z práce moc si plyn nechvalili,vařím na elektřině i peču a jsem spokojená,sklokeramická deska i když jsem se ji bála mi moc vyhovuje,mikrovlnku mám také hezky drahou,ale u nás moc nejede,muž ji nemusí,radší ohřívám ,máme ji teměř na paradu v lince sedí nádherně.

reagovat Januska.123 7.1.2011 12:23  52%    +  -

exilim: tak výměna by neměla být velký problém. Všude mají velký výběr typu a provedení. Záleží jenom na rozteči mezi upevňovacími šroubky.

reagovat exilim 7.1.2011 12:10  70%    +  -

Januska.123: tak já si je mohu vyměnit a silně o tom uvažuji...

reagovat Januska.123 7.1.2011 9:51  52%    +  -

exilim: k madlům se přikláním těm obloukovým. O ty neukončené na horní skříňce jsem si jednou dala pěknou šlupu do hlavy o ten konec. Nechci domyslet, kdyby dítě nalítlo obličejem na tu tyčku u spodní skříňky.
Naštěstí jsem měla možnost vyzkoušet si několik různých kuchyní v cizích domácnostech, takže ve svojí už jsem tohle měla vychytané.

reagovat exilim 5.1.2011 21:54  69%    +  -

holky a ještě jeden poznatek... madla nebrat takové ty nezakončené tyše s upevněním uprostřed.. ty mám já a kvetu z toho , neustále se na to někde napíchávám, zahakuji se do toho kapsami a podobně..

reagovat exilim 5.1.2011 21:48  69%    +  -

Rozmarýna: to je jen o zvyku .. mě to ani nepříjde, že ji nemáme.. když jsem bydlela u mamky také jela neustále a táta to jídlo z toho moc neměl rád, knedlíky mu nechutnali, protože mamka je neohřívala, tak jak se měli, ale prdla to na talíř a oni pak okoraly nebo jak to mám říct

reagovat Rozmarýna 5.1.2011 21:45  49%    +  -

exilim: já mám indukci, ale mikrovlnka u nás jede denně

reagovat exilim 5.1.2011 20:29  69%    +  -

gerrynka: ¨no když je třeba něco ohřát tak se to prostě ohřeje, ale jinak se jí normálně..

reagovat gerrynka 5.1.2011 17:27  63%    +  -

exilim: to každý den jíte spolu? nebo si jídlo ohříváte jen po troškách?

reagovat rehek 5.1.2011 8:47  100%    +  -

exilim: Promíjet není co a díky za názor. Každý máme holt jiný, nikomu svůj nevnucuji, jen jsem se vyjádřila k tématu.

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 23:19  47%    +  -

Kuchyň jsem si navrhla sama. Vzhledem k tomu že mi bylo 49 let, usoudila jsem, že musí vydržet ještě v důchodu. Takže dolní část linky jsou jen vysunovací šuplíky, abych se nemusela ohýbat do skříněk a klekat na kolena, abych dosáhla dozadu do skříňky úplně dole. Protože už teď mi to bylo nepříjemné a jak bych to zvládala, až budu stará?
Horní část linky má všechny dvířka zvedací nahoru, protože u staré linky jsem párkrát zažila, že jsem vařila - dělala něco na pracovní desce a někdo z rodiny si šel pro skleničku, otevřel dvířka od linky a já dostala ránu do hlavy dvířkama (samozřejmě to udělali nešťastnou náhodou). To se mi teď nemůže stát. Spížní skříň mám výsuvnou s drátěným systémem, lépe se v ní hledá a udržuje pořádek. Bohužel pojezdy na jeden šuplík stojí 2000, zvedací systémy na dvířka taky nějakou podobnou cifru, takže ta kuchyň bez stavebních prací stála 210 tisíc a je jen fóliová, nikoliv laková.

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 23:10  47%    +  -

reskator: není zač

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 23:09  47%    +  -

cacorinka: já vařím na indukci a po 26 letech plynu si to nemohu vynachválit.

reagovat reskator 4.1.2011 22:35  5%    +  -

Rozmarýna:Díky moc že jsi pomohla svojí radou.

reagovat exilim 4.1.2011 19:08  69%    +  -

holky jinak my mikrovlnku nemáme, né že by jsme byli takoví sociální případi, ale za 8 let co jsme s manželem spolu jsme ji nepotřebovali. Okolo mne ji všichni mají, ale pro nás ze zbytečná. Vzhledem k rychlosti ohřevu na indukci není třeba.

reagovat exilim 4.1.2011 19:01  69%    +  -

rehek: promin, ale já jsem si také sama navrhla kuchyn, mám dvě skřínky na skleničky s otvíráním nahoru a dvířka zůstávají v pozici do které je nastavím a dvě rohové skřínky s výsuvným systémem,... jinak jedu na šuplíkách.
nerez se neustále musí leštit ... což gartitový dřez tedy ne..
plyn bych nechtěla ani za zlaté prase..ty mřížky at s budeš snažit sebevíc časem budou hnusné

reagovat Temi 4.1.2011 18:01  85%    +  -

exilim: jj souhlas, navíc se mi nerezovej dřez ani nelíbí vzhledově - bylo by to v mé kuchyni jako pěst na oko v černé pracovní desce.

reagovat cacorinka 4.1.2011 17:40  45%    +  -

Rozmarýna: Ahoj,naprosto souhlasím,plyn nechci za nic na světě,vařím na sklokeramice bez knofliku,jen zapnu dotykem,elektrický,jsem spokojená,dobře se čistí mám ji jak novou po 5letech,jen mi vadí nerez v kuchyni furt běhám s hadrikem a čistím,vidět každou kapku,jinák i dřez nerez už bych nechtěla jako spršku,kterou už budeme měnit je naníc.Spotřebiče mám vestvěné,krom trouby a mikrovlnky,tá je výš tak se udržuje dobře jen troubu musím častějí čistít.Za nic na světě bych v kuchyni nesnesla lednici nerezovou,co vidím na fotkách je hnus se všemy otisky rukou,to nikdy.

reagovat rehek 4.1.2011 16:03  100%    +  -

Kuchyň jsem si navrhla sama v grafickém programu, žádné studio jsem nenavštívila. Mám všude kde to jde plnovýsuvy a spotřebiče broušený nerez. Na rozdíl od ostatních diskutujících mne indukčí vaření neoslovilo a vařím na plynové desce, která je nerez s litinovou mřížkou. Mám i nerez dřez a plně nerezovou baterii. Údržba mi mnoho času nezabere a kvalitní nerez považuji za nadčasový a trvanlivý.

reagovat exilim 4.1.2011 15:11  68%    +  -

Rozmarýna: no nechápu jen se neboj... ono to s tím nerezem asi nebude tak horké... jen si nemysli.. měli jsme kožené židle s nerez nohama.. ty zrezivěly jako hnus, kůže se rozpraskala tak jsem to reklamovala .. reklamaci mi uznaly a dali mi použité židle.. no udělala jsem tam takový točo, že mi dali peníze a šla jsem jinam a koupila židle dřevěné

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 15:06  55%    +  -

exilim: Chápeš, jak může rezavět nerez?
Dokonce jsem si koupila kdysi nerezové hrnce a začaly mi rezavět dna vně hrnce. Taky jsem je reklamovala.

reagovat exilim 4.1.2011 14:37  68%    +  -

Rozmarýna: no to mne teda zatím nereziví, ale pro změnu mi zrezivěl prchový panel, tak jsem ho též řeklamovali, vyržel rok, to tedy dlouho

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 14:34  55%    +  -

andyst: no měla by toho napsat víc

reagovat andyst 4.1.2011 14:32  25%    +  -

Rozmarýna: to já vím,ale na druhou stranu neznám učební obor,kde by se učilo na vrhování kuchyní-to by se spíše jednalo o studiiní oborale to je fuk...třeba se od zakladatelky dovíme víc informaci

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 14:29  55%    +  -

andyst: no když se ptá, jestli jsme si kuchyni navrhly samy nebo v kuchyňském studiu, tak to bude domácí kuchyň. Kuchyň pro veřejné stravování určitě navrhují jiní odborníci než účastnice Dámy a kuchyňská studia. To už jsou odborné firmy na gastrozařízení.

reagovat Rozmarýna 4.1.2011 14:26  55%    +  -

Temi: jo to máš pravdu. Mimochodem, mám nerezový odsavač par a začal mi rezivět. Tak ho reklamuji.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zařízení Domací kuchyně a její údržba vybavení
Diskusi založil(a): reskator
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si