Chorvatsko 2011 - dovolená

mate tipy na rodinnou dovolenou v chorvatsku pro 2 dospeli + 1 dite (5let)? asi nejvetsi podminkou je pisecna plaz do vzdalenosti max 300m k mori od stanu, apartmanu, soukromi, ne - hotel.
24.1.2011

Diskusi založil(a) 24.1.2011 Dr.Zajíc

reagovat Stefi 24.10.2013 12:33  100%    +  -

hannelli: to chce definovat podrobněji , jestli pojedete vlastní dopravou, jak moc na jih chcete, jestli nejaké klidnější mistecko, nebo víc rušné.
Co můžu porovnat - tak navrchu na Istrii nejsou takové hory, je to víc placka, ale co jsme byli , tak tam bylo víc betonových pláži jak kamínkovych, ale to je v Chorvatsku odvislé asi kus od kusu. Když se vydáte jižněji tak je tam víc horský ráz- hned za mořem jsou vysoké hory, třeba zrovna tohle vadilo kamarádce, že má klaustofobický pocit. Mně se naopak na jihu líbí víc.
Pak záleží jestli chcete využit cestovky, byt v hotelu, penzionu nebo někde na privatu, kde si budete vařit sami .....

reagovat hannelli 24.10.2013 12:02  15%    +  -

Dva důchodci se chystáme příští rok do Chorvatska,ale nikdy jsme tam nebyli.Poradí někdo kam nejlépe<

reagovat e.gracin 15.3.2012 10:53  5%    +  -

Nové apartmany na atraktivním a klidném místě v Povlja na ostrově Brač, Chorvatsko, v okamžitém blízkosti pláže.
Křišťálově čisté a čisté mořské vody, čerstvý vzduch, nespočet zátok a dlouhé promenády, aby Povlja ideální dovolenou střediska pro relaxační dovolenou na ostrově Brač.
Navštivte nás na www.apartmentspovlja.com

reagovat zajíc 30.1.2012 14:01  59%    +  -

tak kam letos? nez pujde mala do skoly...

reagovat normenka 4.8.2011 22:38  100%    +  -

ahoj,tak my byli letos prvně a opravdu spokojenost,i počasí nám přálo bylo přes 30stupňů ,prostě super.Za to příjezd a teploty tady ,to nás tedy opravdu dostalo

reagovat zajíc 26.7.2011 6:46  46%    +  -

mlíčko: peknou dovolenou, a diky za tip

reagovat mlíčko 25.7.2011 13:54  85%    +  -

zajíc: ahoj

my jedeme příští týden sem

http://gtravel.vsetinsko.com/_zivogosce_kemp_dole.php

reagovat sesivacka11 21.7.2011 17:44  5%    +  -

Holky,
já bych to s tím výběrem moc nedramatizovala. Pokud máte chvilku a internet (jako, že asi ano) a vaše polovička, stejně jako ta moje, při dotazu na otázku, kam bys letos chtěl na dovolenou, odvětí, že mu je to jedno. Podívám se na adresu dovolena.cz do sekce dovolená 2011, mrknu, co tam vychází cenově nejvýhodněji + si ještě zjistím o lokalitě a hlavně hotelu, kde budeme bydlet a pokud manžel nic nenamítá, zaskočím to vždy během týdne zaplatit a jedeme. Nerada bych to zakřikla, ale zatím se nám dovolené vydařili a až na pár menších výjimek jsme se z dovolené vraceli odpočatí se slovy, že to bylo krátké. Kromě toho, Chorvatsko ať si každý říká, co chce, je prostě krásné a dovolená v Chorvatsku byla vždy moc příjemná!

reagovat Amarka 6.6.2011 19:53  31%    +  -

adnifa: Tak ať se zadaří najít něco ke spokojenosti.Mám několik katalogů o Chorvatsku a čím jich mám víc,tím jsem z toho nakonec jelen...,co vybrat a hlavně jak dobře vybrat.

reagovat Stefi 3.6.2011 10:18  96%    +  -

domácíbuchtička:
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/chorvatsko/ceny.php
je víc stránek, stačí dát do vyhledávače ceny v chorvatsku.
Jinak bych řekla, že v obchodech je mírně dráž než u nás, není to tak strašný s tím jak se u nás závratně zdražuje. V restauracích je to horší, ryby jsou předražené, ale pizza nebo těstoviny o moc dražší než u nás nejsou.
Nevím jestli si něco povezeš, my vozíme sebou různé instantní jídla- Kuře na paprice a spol. Pečivo a ovoce, zeleninu kupujeme tam+ na ochtnání sýry, máslo mají vynikající
Po většinou si měníme na EURA tady, tam není problém vyměnit za kuny, ale můžeš měnit i tady za kuny, vychází to pomalu stejně, možná malinko výhodněji tam. Berem si teda platební kartu- pro případ co kdyby.
Kolik budeš potřebovat neodhadnu, berem asi stejný počet EUR na útratu jako na ubytování, 300-400, fakt nevím, jsme rodina o 4 osobách.
Jedeme z toho ale i na různé ýlety a počítám tak 10 dní

reagovat adnifa 3.6.2011 10:04  15%    +  -

Amarka: děkuji, tak to je přesně to co potřebuju vědět

reagovat Amarka 2.6.2011 20:07  31%    +  -

adnifa: Vloni jsme byli na Makarské rivieře-v Bristu,penzion Gomila.Brist je poklidné místo.Jeli jsme s cestovkou.S celým pobytem tam jsme byli maximálně spokojení.Péče majitelů vzorná,snídaně bohatá,s výběrem a večeře na výběr z menu také.Od Gomily kousek na oblázkovou pláž,která je vhodná a bezpečná i pro děti.Do nedalekého rušnějšího letoviska Gradacu po chodníku kolem pláží,co by kamenem dohodil.Týdenní pobyt v Gomile vyjde na osobu cca 7200Kč s polopenzí.Pokoje čisté,s ledničkou a příslušenstvím,balkonem s výhledem na moře.Ráda bych se tam vrátila,ale na druhou stranu zas chci poznat i jiná místa v Chorvatsku.
Nějaké fotky mám ve fotogalerii.

reagovat adnifa 2.6.2011 11:49  15%    +  -

Taky zdravím, mám takovou prosbu..protože pojedeme na dovču až tak druhou polovinu srpna, prosím o recenze vašich dovolených příp.i foto,
myslím že to pomůže těm z nás, co se teprv chystají a nic ještě nemají

reagovat domácíbuchtička 2.6.2011 11:48  56%    +  -

Kdo jel z Ostravy do Chorvatska a má zkušenosti s výhodnou výměnou korun na eura a kuny, ať mi sem písne. Díky.

reagovat Amarka 1.6.2011 19:05  29%    +  -

Zdravím a mám prosbu,byl jste někdo v Drveniku,penzion Adria nebo v Baška Voda,hotel Hrvatska(Chorvatsko)? Ráda bych se tam o letošní dovolené podívala.Můžete mi napsat něco víc,jak jste byl kdo spokojený atd.?
Díky moc

reagovat normenka 16.5.2011 7:34  100%    +  -

ahojky holky.Tak máme zamluvenou dovču také Chorvatsko .Moc se těším.

reagovat bt.cz 16.5.2011 2:21  82%    +  -

Tady mají prima výběr pobytových dovolených..:)Už aby byly prázdniny...:)

reagovat Stefi 7.2.2011 16:08  100%    +  -

zajíc: no to nejspíš bude ,jsme se letos chystali ,že by jsme někam letecky ,ale nevím nevím ,myslím ,že všichni houfně opustí Egypt a zaujmou místa v jiných destinacích ,takže nikam nepoletíme ,tak jsem zvědavá

reagovat zajíc 7.2.2011 12:38  74%    +  -

mam dojem ze po nepokojich v egypte a tunisu bude v chorvatsku pretlak dovolenkaru

reagovat cejen 29.1.2011 20:16  5%    +  -

Ahojky, krásná piesočná pláž je na ostrove Rab- Rajská pláž. Kto nechce ho´tel su tam krásne apartmány. Pre malé detičky super

reagovat Zdena65 28.1.2011 15:11  100%    +  -

Krásná a dlouhá písečná pláž je na ostrově Korčula, ale v Lumbardě. My tam jezdili z hotelu místním autobusem.

reagovat jinaci 27.1.2011 9:25  20%    +  -

zadání vyhovuje pouze kemp v Omiši(kousek pod Makarskou),v Orebiči je to dál, jemňounký krásný píseček je na vzdálené pláži na Korčule,na Rabu neznám vzdálenost na pláž, znám Chorvatsko celkem dobře

reagovat zajíc 27.1.2011 7:28  71%    +  -

pekne rano

...no ja sem taky zamestnan...hledanim dovolene

po vcerejsi debate sem to doma utnul....bud pod stan nebo s nekym napul do apartmanu

reagovat Tokamak 26.1.2011 20:26  58%    +  -

zajíc: některé z nás i pracujou no.. dnes nic

reagovat Ivetata 26.1.2011 17:37  76%    +  -

zajíc: My jezdíme každý rok na Pelješac a rádi se tam vracíme. Ubytováni jsme už u známých, ale není problém tam kdykoli ubytko najít

reagovat zajíc 26.1.2011 15:44  71%    +  -

dnes nic? to uz jste vsichni objednani do chorvatska?

reagovat kopretinna 25.1.2011 15:17  64%    +  -

mi lonni poprvé byli přes tuhle cestovku,byla to objednavka přes net,a byli jsme moc spokojeni. dcera s přitelem byli přes ne už 2* a take moc spokojeni.

http://chorvatsko.2009-2010.cz/apartmany-sibenik.htm

reagovat Stefi 25.1.2011 14:53  100%    +  -

šneček.pomalý: jsem si říkala ,že jsi někde poblíž ,že jsme se někde viděli na diskuzi o vysočině -jihlavsko se hlásí ,no s děckama by už to bylo trochu dražší ,ale ráda bych se někdy do řecka taky podívala

reagovat šneček.pomalý 25.1.2011 14:35  76%    +  -

Stefi: Jo a cestovka...já jsem z Třebíče a nevím jak se ta cestovka jmenovala, taková maličká. Jak si vzpomenu, tak napíšu. A jak chodím tady po sídlišti, tak jedno auto má na sobě reklamu recko-autem.cz nebo tak nějak. Dneska půjdu ven, tak se kouknu jestli tam bude stát na tu správnou adresu.

reagovat šneček.pomalý 25.1.2011 14:32  76%    +  -

Stefi: A jo, já nenapsala pro kolik lidí. Tohle co jsem počítala, tak bylo na dva lidi. Jinak jsem jeli v autě 4, takže veškerý náklady na cestu byli poloviční když to tak vezmu.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Chorvatsko 2011 - dovolená
Diskusi založil(a): Dr.Zajíc
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si