Fotobanky - máte zkušenosti?

Máte někdo zkušenosti s prodejem fotek nebo grafik na fotobankách? Vyplatí se to? Podělte se o svoje poznatky :1:
2.2.2011

Diskusi založil(a) 2.2.2011 Moreanne

reagovat cacorinka 7.2.2011 21:44  37%    +  -

Zdravím,mám znamého,který se tomu věnuje,je to moc složité,chtějí fotky,které aspon mne připadají o ničem,třeba fotku nějakého složitého motoru,křídla letadla,sice bez ruzných označení,aspon u prodeje do zahraničí,muj muž fotí kvalitně,vyhral u nás už v soutěžích,ale venku uspěchy zatím neměl,akorát jednou před léty s fotkou starého letadla,skoro braku,chce to hodně nervu a vytrvalosti,časem se uspěch dostaví.

reagovat Moreanne 4.2.2011 10:17  5%    +  -

LEJLA37: Díky, půjdu se tam podívat na čumendu

reagovat LEJLA37 4.2.2011 10:08  100%    +  -

Moreanne:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=17219

učime se tam ruzny techniky o focení a někdy meleme jen tak

reagovat Moreanne 4.2.2011 9:50  5%    +  -

LEJLA37: Ráda se přidám, i když nevím, jestli budu mít co říct, že která diskuze to je?

reagovat LEJLA37 4.2.2011 9:17  100%    +  -

Moreanne: já trajdala sama s mimisem a učila se tu techniku po nocich a teorii ikdyž mam knihy v noci na netu..máme tady s holkamama diskuzi o foceni a momentálně jsem ponořená do fotošopu a stahuju si věci na grafiku nechceš přijit mezi nás? probíráme tam všechno grafiku aj focení aj jídlo

reagovat Moreanne 4.2.2011 7:22  5%    +  -

LEJLA37: Zatím ne, škudlím si je a musím vybrat nějaké koukatelné, pokud vůbec nějaké koukatelné budou, spíš bych ale chtěla prodávat grafiku. U focení mám ten problém, že nemám nikoho do "týmu" a samotné se mi někde trajdat nechce

reagovat LEJLA37 3.2.2011 21:21  100%    +  -

Moreanne: ale možeš fotit a davat na ruzne servry a když se budou tvoje fotečky líbit tak si tě najdou,máš někde fotečky nějaké?

reagovat Moreanne 3.2.2011 20:38  5%    +  -

LEJLA37: Jak já to vidím, tak u mě to dopadne podobně jestli se na tohle "vrhnu" se stejnou vervou jako na X dalších věcí, tak taky za dva roky nebudu mít nikde nic

reagovat LEJLA37 3.2.2011 20:28  100%    +  -

Moreanne: když jsem dostala prvni zrcadlovku taky jsem měla v planu začít prodavat fotky,po těch 2 letech jsem neposlala nikam ještě ani jednu ikdyž co jsem na některé koukala jsou to pěkný hnusy někdy to vypadá že berou cokoliv,třeba postříkane cédéčko a nijak ničím zajímavé nebylo..ale tím že fotka je nezajimava tak si tu fotku akorat nikdo nekoupí..studovala jsem tolik fotobank ale ještě jsem neposlala nic snad se někdy přemůžu

reagovat Moreanne 3.2.2011 17:27  5%    +  -

LEJLA37: Děkuji, to vypadá zajímavě, určitě si to prostuduju

reagovat LEJLA37 3.2.2011 16:07  100%    +  -

Moreanne:
http://www.scenerie.cz/

reagovat LEJLA37 3.2.2011 14:28  100%    +  -

Moreanne:

http://www.grafika.cz/art/df/fotobanka02.html

http://sluzby.fotobanka.cz/fotobanka-seminar-fotografie-zaostreno-na-prodej.php?utm_source=sklik&utm_medium=cpc

reagovat Moreanne 3.2.2011 11:47  5%    +  -

Baruschka: Moc děkuji, zkusím se tam juknout :-)

reagovat Baruschka 3.2.2011 11:41  100%    +  -

Moreanne: ahoj, bude se rozjíždět nový projekt Grafika na prodej - třeba by to taky pro tebe mohla být cesta, zkus se s nimi domluvit, podrobnosti, bohužel, neznám.

reagovat Moreanne 3.2.2011 9:14  5%    +  -

Mišák: Je mi to úplně jasné, přecijen v dnešní době jsou fotobanky plné všeho možného. Zase možná co nevezmou v jedné, můžou vzít v jiné. Asi je potřeba tomu opravdu věnovat čas a zkoušet

reagovat Mišák 3.2.2011 9:03  100%    +  -

Moreanne: Nechci Tě zrazovat,ale s polovinou nepočítej....bohužel.

reagovat Moreanne 3.2.2011 8:36  5%    +  -

Mišák: Moje fotovýbava bohužel není až tak dobrá, že bych svoje fotky mohla takto prodávat, ale spíš jsem uvažovala o prodeji různé grafiky. Ta ale taky zabere nějaký ten čas a je mi jasné, že člověk, aby měl alespoň nějakou prodejnost, musí mít velké portfolio. Když sečtu čas, který strávím vytvářením, úpravami, nahráváním na ty servery... A pak třeba zjistím, že mi vezmou jen půlku zaslaných prací. Chtěla bych právě znát zkušenosti lidí, kteří takto prodávají, kde je to nejlepší, co se hodně prodává, popřípadě za kolik...

reagovat Mišák 3.2.2011 8:28  100%    +  -

Moreanne: Ahojky,manžel jich tam už pár prodal.....ale je to docela těžký,protože fotek je tam mraky a klienti si občas dost vymýšlí....jestli ráda fotíš,tak neváhej...

reagovat Moreanne 2.2.2011 8:58  5%    +  -

Ahoj, uvažuji o prodeji některých svých prací na fotobankách, ale neznám nikoho, kdo by s tím měl zkušenosti... Prodáváte tak někdo?

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Fotobanky - máte zkušenosti?
Diskusi založil(a): Moreanne
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Fotografie a umění
Přečtěte si