Dovolená pro děti - dětský tábor

Máte nějaký tip na tábor pro děti v ČR?
6.3.2011

Diskusi založil(a) 6.3.2011 GeorgeX

Anonym 20.3.2019 20:48  1%    +  -

Dobrý večer všem! Ráda bych pozvala dítka na náš letní dětský tábor. Razíme heslo, že čím víc parťáků, tím více legrace! Zájemci se mohou mrknout na podrobnosti i fotky z minulých let, a to sice na FB ve skupině "tom hořičky iv. běh"
Já konkrétně vedu naše nejmenší a vrací se nám to pozitivní zpětnou vazbou na již zmíněném FB, mrkněte ;)

Děkuji za sdílení a těšíme se! Za táborový tým, Surikata

reagovat Novakovka 16.11.2017 0:09  5%    +  -

Dobrý den. Ráda doporučím tento odkaz: www.tabory-morava.cz vlastní zkušenosti, dcery nadšené a jezdí už jen na jejich tábory.

Anonym 19.7.2016 12:19  1%    +  -

Daniela81: nejlepší tábor v Čechách

reagovat Miroslav_Topinka 7.3.2016 14:17  5%    +  -

Antonín:
Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s táborem, víme ale, že vždy se nejde zavděčit všem. Na koňský tábor máme spousty pozitivních ohlasů a mnoho dětí na něj jezdí opakovaně. Náplň tábora je skutečně koncipována tak, že děti každé odpoledne na koňskou farmu dojíždí – přesně tak to i uvádíme na našich stránkách. Tedy jsme splnili přesně to, co jste si u nás objednal. Na odborné činnosti, kterou bezesporu jízda na koni je, najímáme zásadně profesionály. V první řadě jde vždy o bezpečnost dětí. K nespokojenosti s dopoledním programem - asi záleží na očekáváních, ale program se vždy nese v duchu nejrůznějších táborových her, soutěží, sportu, koupání... Tedy všeho, co k táboru patří. Co se týče nespokojenosti s velikostmi porcí jídla, pak vězte, že děti si mohou chodit neomezeně přidávat a všechny jsou o tom informováni. Ze zkušenosti víme, že když dětem dáme porce větší, polovina putuje do odpadu. Vaříme klasickou a poctivou českou kuchyni. Jak sám píšete, párky k večeři byly jednou, na polévce s pečivem jako plnohodnotné večeři nespatřujeme nic špatného (byť takovouto večeři nepodáváme – pravděpodobně si jí Vaše dcera spletla s bramborovým gulášem) a krupicová kaše je též klasické táborové jídlo. Jako děti jsme ji milovali téměř všichni. :-) Každopádně Vám ale za připomínky děkujeme. Každá zpětná vazba je pro nás velice důležitá. S přátelským pozdravem. Ing. Miroslav Topinka

Anonym 18.8.2014 19:39  1%    +  -

Dobrý den, pěkných táborů je spousta, ale je jeden, který bych rozhodně nikomu, kdo má rád své děti, nedoporučil! Moje dcera se v sobotu vrátila z koňského tábora CK Topinka a její zážitky nejsou vůbec veselé. Ubytování v chatkách docela ušlo. Ovšem další věci... Jídlo bylo otřesné - k snídani jeden kus vánočky a přeslazený čaj. Jindy zase jeden rohlík s neidentifikovatelnou pomazánkou. K večeři jednou párky, jindy krupicová kaše a jednou dokonce pouze samotná polévka. Vždy velmi malé porce. Na koňskou farmu se dojíždělo autobusem vždy odpoledne na 3 hodiny a na koni se jezdilo pouze necelou hodinku. Dopolední program byl nudný a bez jakéhokoli nápadu. Cena tábora byla poměrně vysoká a evidentně na něm pan Topinka hodně vydělal. Loučím se s heslem "Už nikdy více, pane Topinko!"

reagovat Jenny.xxx 11.5.2013 8:05  11%    +  -

Doporučuji se podívat na toto video, je tam vše o tom, jak se na tábor připravit.
http://www.youtube.com/watch?v=C2Q69M_yHKY

reagovat PILI 5.4.2013 18:59  5%    +  -

Vlastaa: Ahoj,můžu taky poprosit o víc informací?Dcerce je 8 a chce moc na tábor s koňma,tak hledáme a hledáme.Ten tábor mě docela zaujal.

Anonym 26.3.2013 20:31  1%    +  -

Vlastaa: Ahoj dcerce je 10 let =) kde to je ? a od jakého táboru jezdiš? a poslala by jsim stránky ?

Anonym 26.3.2013 19:36  1%    +  -

Haňulka07: ahoj kolik je dcerce? já posílám svojí dceru na tábor do rekreačního střediska Růžená.

Anonym 21.3.2013 9:58  1%    +  -

ahoj mám doma dcerku co má ráda koně a chtěla bych jí dát k narozeninám koňský tábor o letních prázdninách. Neznáte nějaký solidní tábor? Děkuji

Anonym 19.3.2013 20:27  1%    +  -

ahoj každý rok své děti posílám na tábor. Moje dcera velice ráda jezdí na tábor Centrum tance(je od 7-17,ve středisku Růžená,dá se zde i koupat) od CK Topinka. Můj syn zase velice rád jezdí Paintballový tábor - Adrenalin camps(od 10-17) také od CK Topinka. Je to velice spolehlivé a nemohu si na ně v ničem stěžovat!

reagovat Marie7 5.3.2013 21:58  5%    +  -

Ahoj maminky, moje dcerka byla v létě na Ambroziádě - LETNÍ DIVADELNÍ, FILMOVÝ, MUZIKÁLOVÝ, TANEČNÍ, MODERÁTORSKÝ KURZ. Pokaždé je to na týden. Letos se jede jak na MORAVU DO DOMAŽELIC, tak do Jaroměře, Brna a v srpnu do krásného kempu v Chorvatsku. Velmi tento letní umělecký tábor doporučuji, děti pracují pod vedením profesionálních lektorů a mnoho se tam naučí. Moje dcerka přijela nadšená a letos jede znovu. Tady připínám pár odkazů www.tanecni-tabor.eu, www.tabory-u-more.eu, www.herecky-tabor.cz
Neváhejte a pošlete vaše děti právě na tento tábor! :)

Anonym 18.9.2012 16:48  5%    +  -

Ahoj Holky,
My posíláme už 4 roky své dcery na letní tábory do Ruprechtic na Broumovsku. Mají tam každý rok stejné vedoucí a tak sou holky na ně zvyklé a těší se na ně. Taký mají spoustu akcí během táborů - diskoteky, kouzelniky.... Je to v přírodě adršpašských skal a dětský oddíl Greenhorns není žádný nováček mezi pořadateli táboru. Mají 25 let tradice a to přesvědčilo i náz aby jsme až Z plzně poslali děti tam. Jsou tam moc spokojené takže všem maminkám jen doporučuji. O vaše děti se dobře postarají a ještě Vám po táborech pošlou cd s fotkami z táborů. tady sou jejích stránky www.oddilgreenhorns.cz

reagovat Gabrinka 2.6.2011 13:02  5%    +  -

Zdravím všechny maminky a obracím se na Vás s dotazem. Mám 11 letého syna a ráda bych ho poslala na tábor. Máme ted hodne zajimavu nabidku, ale on nechce jet sam...je kamaradsky, ale dela mu problem se seznamit. Pokud by se nasla maminka z Prahy s cca stejne starým dítětem, tak budu moc ráda.
Gábina

reagovat Noyla 17.5.2011 13:14  5%    +  -

Tábor 2011 Harry Potter

Dobrý den,
chci vás srdečně pozvat, a to především vaše ratolesti starší 6 let, na letní tábor Eldorádo Sebuč 2011 s letošním tématem Harry Potter na Sebuči. Všude se stále tvrdí, že tábory jsou obsazené, ale ne vše je pravdou. Ti co nemají na obrovskou reklamu, tak stále mají ještě pár volných míst. V našem případě se jedná o neziskovou organizaci, která připravuje volnočasové aktivity pro děti a mládež přes celý rok a tábor je vyvrcholení celého roku. Pracují zde kvalifikovaní vedoucí s dlouhodobou praxí a teď to důležité, nepracují zde pro peníze, ale dobrovolně, protože je práce baví a mají dětem co nebídnout ze svých zkušeností. Náš tábor je už na tomto místě 7. rokem. Zvu vás tedy, abyste se podívali na naše stránky www.eldoradosebuc.estranky.cz. Je zde vše, co budete potřebovat, i fotodokumentace z minulých akcí, kdyby přece jen něco scházelo, najdete zde i kontakt, pro vaše případné další otázky.

Kdo netuší, kde je Sebuč, nebojte se není to ostuda, protože jde o malou vesničku u Jaroměře.

Přeji vám příjemný den, ať se vám naše stránky líbí.

reagovat Daniela81 12.3.2011 15:58  5%    +  -

Naše zkušenost s letním táborem Velké Skaliny. Dcera jela poprvé, čekala jsem, zda bude spokojená, zda se jí nebude stýskat. Za 14 dní přišly 2x pohlednice a slzičky byly až po příjezdu, že se už musí loučit. To si myslím hovoří za vše. Turnus byl tématicky zaměřený na Shreka, takže plno her a soutěží. Vůbec se nenudila a právě tento týden si vybíráme, na který turnus pojede. Velká výhoda tohoto tábora je, že každý den na stránky tábora přibyde článek co dělali a plno fotografií. S rodičemi ostatních jsme si psali i na Facebookových stránkách tábora. Takže když už jsem nemohla být s dcerou, tak jsem s ní byla alespoň takto. www.velkeskaliny.cz

reagovat GeorgeX 8.3.2011 13:01  7%    +  -

Clau.Zuzu:
To je pravda. Tábory pořádané Červeným křížem bývají většinou výborné. Zvlášť dobrý a vyhlášený je tábor, který pořádá OS ČČK v Pelhřimově.

reagovat DandaO 8.3.2011 10:25  16%    +  -

nikusa: ten tábor, o kterém jsem psala já, je ze Severní Moravy. Jezdí se sice do Rajnochovic (kousek od Vsetína), ale odjezd je z Ostravy.

reagovat Clau.Zuzu 8.3.2011 9:20  6%    +  -

nikusa: doporučuju tábor pořádaný červeným křížem Karviná (co tam byl bráška, tak jel dvakrát do Vizovic a jednou byli jinde s tím, že se ale budou asi zase vracet do Vizovic).
Jezdí tam i děti se skoliozou páteře, ale i zdravé děti (mají trošku rozdílný program) a děti se tam učí základy první pomoci a ošetření různých zranění, vím, že to brášku dost bavilo. Jezdívá tam dost stejná sestava vedoucích, kteří jsou buď profesoři, učitelé nebo mají něco společného s pedagogikou :-)

reagovat nikusa 7.3.2011 20:05  5%    +  -

Vždyť jsem psala na Severní Moravě...

reagovat zuza26 7.3.2011 10:30  100%    +  -

GeorgeX: v Západních Čechách mohu doporučit tábor Svatošské skály (u Karlových Varů), v areálu České pošty. Ale "poštovní" děti už tam dáno nejezdí, jen výborná parta.

reagovat GeorgeX 6.3.2011 22:12  7%    +  -

Ono asi záleží, v jakém regionu kdo bydlí. Je jasné, že někdo ze západních Čech nepoveze děti na severní Moravu a naopak.

reagovat macek71 6.3.2011 18:28  8%    +  -

nikusa: dcera byla h+h a spokojená byla moc

reagovat Píďa+Kubásek+Anika 6.3.2011 17:46  7%    +  -

Já můžu doporučit tábory T.K. Rozrazil, jezdila jsem tam léta jako vedoucí a za rok určitě pošlu syna s nimi, všechny tam znám, tak snad budu relativně v klidu :)
rozrazil.wz.cz/

reagovat GeorgeX 6.3.2011 16:21  6%    +  -

nikusa:
Na severní Moravě nevím, ale můžu dát tip na ten u Humpolce. Je na Vysočině (a nejen tam) vyhlášený. www.tabor-zalesi.cz
Jezdí tam i německé děti a děti z dalších zemí.

reagovat DandaO 6.3.2011 16:06  15%    +  -

nikusa: můj starší syn jel před 10 lety na tento tábor: www.psohlavci.com Známý tam jezdíval jako kuchař a tak jsem svým způsobem měla klid, že nejede naprosto do neznáma. A kamarád tam na něho dohlédne.
Tenkrát jsem byla dost vystrašená, jak to můj "miláček" zvládne. Zvládl to v pohodě a pak i další roky. Vždy se vracelo naprosto nadšené a spokojené dítko. Loni tam už byl jako instruktor a opravdu touto skupinou žije a pro tábor dělá maximum.
Takže já je můžu jenom doporučit.

reagovat nikusa 6.3.2011 15:45  5%    +  -

Byla bych ráda za tip na dětský tábor pro děti kolem 7-12let na Severní Moravě, ale pouze osvědčený, na kterém už vaše děti byly a byly spokojené (také vy).

reagovat GeorgeX 6.3.2011 14:35  6%    +  -

Diskuze pro ty, kteří si chtějí sdělovat zkušenosti s letními tábory pro své děti.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená pro děti - dětský tábor
Diskusi založil(a): GeorgeX
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si