Koupelna v paneláku

Dost z nás bydlí v paneláku a chce již takhle neútulné bydlení malinko vylepšit. Chystám se na přestavbu celého bytu. Začnu koupelnu, kdo poradí nějaké stránky s katalogy či dobrou firmu, design a podělí se o vlastní zkušenosti...............?
30.11.2005

Diskusi založil(a) 30.11.2005 tunisie

reagovat PetkaV 19.3.2018 22:55  5%    +  -

Zdravím, můžete mi někdo doporučit pěkný a moderní nábytek do koupelny? ideálně v lesku, dívala jsem se po některých obchodech, ale moc nadšená nejsem...

reagovat petruska_35 29.10.2016 21:30  5%    +  -

ahojky, máte prosím nekdo na doporučení obchod s kvalitním nábytkem? dekuji :)

reagovat WruWru 24.11.2015 12:05  5%    +  -

Ahoj ráda bych požádala o radu. Sestra se vdává a já bych ji chtěla dát něco vkusného do bytu. Hladké, jednoduché, elegantní věci.

reagovat kulisek007 15.4.2015 18:42  5%    +  -

kulisek007: Bydlíme teda taky v paneláku, ale koupelnu máme dost velkou, možná by se nám tam vešlo oboje.

reagovat Kika80 9.5.2014 12:13  5%    +  -

MalaAda: Dívala jsem se a dělají i návrh, takže paráda, už jsem domluvila schůzku na příští týden...

reagovat MalaAda 20.4.2014 20:18  5%    +  -

Kika80: Jojo, všecko v pohodě, materiál kvalitní, služby nad míru dobře odvedené, co víc si přát... nevím teda, jestli dělají i návrhy, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam to budou mít určitě rozepsané

reagovat Kika80 14.4.2014 14:28  5%    +  -

MalaAda: A byli jste s tou firmou bytexpert.cz teda spokojení? Všechno v pořádku jo? Taky chceme rekonstruovat koupelnu a tak s manželem hledáme nejlepší firmu, která by nám pomohla jak s návrhem, máme hrubou představu, ale potřebujeme s tím ještě pomoci...

reagovat MalaAda 9.4.2014 9:32  5%    +  -

Mája123: Tak to gratuluju k šikovnému tatínkovi i manželovi :) u nás doma je manžel spíš přes počítače než přes práci rukama, takže nám jiná volba než firma nezbývala...a já jsem zase spíš na vaření než na bourání :D

reagovat Mája123 28.3.2014 10:29  5%    +  -

DitaN: Nano pěnu neznám, ale vyzkoušela jsem "sílu páry" a docela jsem koukala, co to dokáže.

reagovat Mája123 28.3.2014 10:28  5%    +  -

Naši koupelnu v paneláku jsme řešili svépomocí. Umakart jsme vybourali, příčky dozdili itongem a šikovný tatínek udělal vodu a obklady. Sádrokartonový podhled s bodovkami vytvořil manžel a já už to jen doladila krásnými barevnými ručníky :)

reagovat MalaAda 19.3.2014 21:27  5%    +  -

Edwardino: taky nám předělávali jádro v panelovém bytě, udělali nám to přesně tak jak jsme si přáli, já teda nehledala jiné firmy, šla jsem na jistotu sem, protože jsem věděla s jakým materiálem dělají a jakou kvalitu mají z doporučení

reagovat Edwardino 2.3.2014 22:02  5%    +  -

Také jsme rekonstruovali, první jsme chtěli jádro a pak jsme měli v plánu přidělat krb do obýváku, nakonec to dopadlo tak, že jsme udělali obojí naráz. Jádro jsme si nechali naceňovat u 3 firem a s cenou vyhrál bytexpert, který nakonec udělal i ten krb, takže dvě mouchy jednou ranou :)

reagovat varvap 17.2.2014 19:42  5%    +  -

Pro nás zrovna aktuální, nakonec jsme si vše vybrali sami a bez pomoci designérů. Možná změním povolání :D

reagovat Mina6 20.11.2013 14:23  9%    +  -

Ahoj, nedávno jsme taky rekonstruovali. :) Jestli můžu doporučit, tak inspiraci najdete na www.studiokoupelen.cz. Kouknětě i na www.iridio.cz, je tam super výběr obkladů, dlažeb a tak podobně.

reagovat kloboucek 9.11.2013 17:44  69%    +  -

frutelka: Tak to je bezva, i tak jsme to měli brzy hotové. Až tě to vyjde, dej fotku. Určitě je to moc pěkné.

reagovat frutelka 6.11.2013 20:01  9%    +  -

kloboucek: No skoro všechno :).Ale nedělali jsme to sami, ale dělala nám to firma bytexpert.Navíc lepení těch panelů nezabere zdaleka tolik času jako lepení jednotlivých kachliček. Vím, že jindy je to práce třeba na 14dní.

reagovat DitaN 30.10.2013 20:16  9%    +  -

Ahoj všichni, jak jste na tom s úklidem koupelny? Jaké používáte prostředky? Já jsems e nedávno setkala na jedné promo akci s nano pěnou a docela mě zaujala. Nemá ji někdo z vás vyzkoušenou, aby mi řekl své zkušenosti sní?

reagovat kloboucek 17.7.2013 21:06  70%    +  -

frutelka: To nemyslíš vážně, 3 dny i s úklidem? Co jste dělali?

reagovat frutelka 1.7.2013 21:23  5%    +  -

tamicek: Ne můj chlap na to není, dělala nám to firma bytexpert, nechali jsme si koupelnu obložit panelovými obklady abitiby.Potřebovala jsem trochu odhlučnit prostor a docela to pomohlo

reagovat tamicek 30.6.2013 13:43  10%    +  -

frutelka: Rekonstruovali jste svépomoci?Co vše rekonstrukce obsahovala?My bychom chtělki komplet rozvody překopat, nové obklady a rohovou vanu se sprchovým koutem.Ted máme obyč vanu

reagovat frutelka 25.6.2013 20:32  9%    +  -

tamicek: Nám 3 dny i s úklidem :D

reagovat tamicek 24.6.2013 21:49  9%    +  -

Tak nějaké ty tipy na rekonstrukci? vychytávky, čeho se naopak vyvarovat.Jak dlouho rekonstrukce trvala?

reagovat durian 16.4.2013 10:59  9%    +  -

K rekonstrukci papundeklové koupelny se taky odhodláváme, ale na jedné stěně nám visí kuchyň, takže tu bude práce nad hlavu... Pořád není čas nebo nejsou peníze, ale tohle vlákno je plné inspirace, tak snad to v létě konečně dáme do kupy:)

reagovat Alice_k 17.1.2013 17:51  5%    +  -

My jsme materiál na koupelnu všechen kupovali v Siko koupelny a obklady nám pak dělal pan Jarda Derka, je fakt šikovnej a ochotnej

reagovat Lída11 27.9.2012 14:58  5%    +  -

Poku se chystáte na rekonstrukci koupelny, mrkněte na www.iridio.cz. Jsou tam krásné obklady a dlažby, převážně italské. Určitě se dá vybrat.

Anonym 26.7.2012 20:18  5%    +  -

Nedám dopustit na firmu Lebon, vyrábějí kvalitní koupelnový nábytek a mají celkem velký výběr ;)

reagovat tamicek 23.7.2012 20:55  9%    +  -

Tak pokud budete rekonstruovat koupelnu, tak vám můžu naoplátku dát tip na seriozní firmu radekbukvald.cz, my jsme si je najali na koupelnu a konenčně jsem spokojená ;) - moc jsem se na novou těšila

Anonym 5.3.2012 19:31  1%    +  -

Ahoj,
já můžu jen doporučit sklo s motivem tzv. grafosklo. Bydlíme také v panelovém bytě a máme tím oddělenou kuchyni od obývacího pokoje a také to máme místo obkladů na lince a vpadá to super vše ve stejném motivu. Mohlo by to být skvělé i v koupelně. Mrkni na schody-jap.cz. Přeju hodně štěstí při rekonstrukci :)

reagovat pampelina1 29.2.2012 14:16  5%    +  -

Ahoj všem,

slyšela jsem o obkladových panelech ABITIBI, kterými jde prý udělat paneláková koupelna za 2-3 dny. Máte s tím někdo zkušenosti ?

Díky

P.

reagovat MARY11 7.11.2011 11:08  5%    +  -

Mrkni na www.levnadlazba.cz, možná najdeš to, co hledáš. Mají tam velký výběr za rozumné ceny.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Koupelna v paneláku
Diskusi založil(a): tunisie
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si