OBLOŽENÍ KOUPELNY PVC

Obkládali jste někdo koupelnu (WC) linem (PVC), místo kachličkama?
1.5.2011

Diskusi založil(a) 1.5.2011 nikusa

reagovat Ram 18.7.2016 9:39  1%    +  -

my máme lino v kuchyni a je to úžasné! vypadá to luxusně a hlavně je to levné řešení na mnoho let! když zdi perhektně vyrovnáte a napentrujete, není co řešit! a teď PVC budeme dávat do koupelny s tím, že jako podklad tam půjde hydroizolace! dekorů jsou mraky, je z čeho vybírat, žádné spáry, hodiny obkladů... já bych nevolila už nic jiného!

reagovat LEJLA37 4.5.2011 21:08  100%    +  -

nikusa: budeme řešit koupelnu a abitibi mne zaujalo..mamka řikala že v tv ted ukazovali co se ted děla ale zapomněla nazev..popravdě kachličky mě nelakaji tamty co tam mame pujdou pryč páč při rekonstrukci jim dali frajeři na frak ..a tak přemyšlim o tom abitibi obrazky vypadaji bezvadně..a taky to neni zadarmo,neni to imitace kachliček řekla bych že je to zase něco jinyho novyho ale chapu jak ma někdo krasnou koupelnu z kachliček že je pro kachličky

reagovat nikusa 4.5.2011 7:25  5%    +  -

Je fakt, že když mi řekla mamka, že to chce,tak jsem byla dost skeptická, ale výsledek mě překvapil. Dobře se to i udržuje. Jestli do toho půjdeme, vložím sem pak fotku. Hezký den všem.

reagovat Alma.. 4.5.2011 4:57  100%    +  -

nikusa: v případě, že máš pronajatý byt nemá cenu nic drahého, to je jasné
Já to PVC nikdy neviděla na zdech, vždycky jen na podlaze a na zdi by mě to nenapadlo dát, ale když už jsi to viděla, líbí se ti to, tak s chutí do toho a potom nám to ukaž
Jo a rýpalů si nevšímej

reagovat Stefi 3.5.2011 22:00  92%    +  -

nikusa: paní si nevšímejte, nějak jsem jí taky nepochopila.No v případě pronajatého bytu mi přijde toto řešení jako schůdné

reagovat nikusa 3.5.2011 20:04  5%    +  -

Petulíček: já vážně nevím, o co Vám jde.

reagovat Petulíček 3.5.2011 19:52  5%    +  -

nikusa: A co takhle než vytvořit novou diskusi podívat se po netu nebo už ve vytvořených diskusích jestli to někde nenajdu

reagovat nikusa 3.5.2011 18:35  5%    +  -

Petulíček: zadám dotaz, nebo navrhnu diskuzi...znamená to snad, že musím odpovídat, když se mě osobně na diskuzi někdo na něco nezeptá? Ostatní diskutují a já čtu a těším se, že se něco nového dozvím. Vám osobně na tom něco vadí? Opravdu jsem si myslela, že se zde bude mluvit o něčem jiném.

reagovat Petulíček 3.5.2011 17:51  5%    +  -

Tak například - trampolína , holubi, sanacell,květiny severní strana ,flexibar,práva Plzeň,chlorella,biocell,world of beauty, na tyto diskuse jste neměla asi také čas, když tam není od Vás ani jeden příspěvek ..................... pokud dobře počítám máte tu 38 diskusí ........tím myslím to x diskusí

reagovat nikusa 3.5.2011 17:17  5%    +  -

Pokud jde o Abitibi, není to špatný nápad, už jsem se na to dříve koukala. Jistě, že člověk uvažuje jinak, když jde o jeho byt a míní tam dožít do smrti a jinak, když žije na pár let v pronajatém bytě (v kterém je hrozná koupelna), nebo počítá s pozdějším stěhováním. Co si budeme povídat, pro někoho je to i finanční stránka. Mamka si nechala koupelnu obložit PVC (světlé velkoplošné kachličky s modrou bordurou) a vypadá to nádherně. Zajímalo mě, jestli to ještě někdo máte, jak jste spokojeni a taky jsem byla zvědavá na případné fotky.

reagovat nikusa 3.5.2011 17:12  5%    +  -

Petulíček: ještě mě docela zajímá, jakých x diskuzí? Neznamená přece, že když tu dva dny nejsem, nejsem ochotná odpovídat.

reagovat nikusa 3.5.2011 16:54  5%    +  -

Petulíček: tato paní odpovídá, ale když se jí v práci nakupí spousta zákazníků a pracuje celý den, nemá už sílu večer zapínat PC, když má ještě k tomu dítě. Tož tak.

reagovat nikusa 3.5.2011 16:36  5%    +  -

Všechny vás zdravím a popravdě jsem neočekávala takový ohlas...musím vás všechny od začátku přečíst.

reagovat Petulíček 3.5.2011 14:43  5%    +  -

Moc by mě zajímalo proč tato paní zakládá x diskusí když skoro na žádné potom ani neodpovídá ...........

reagovat Stefi 2.5.2011 9:28  93%    +  -

dzifdayly: my máme část mozaiku a za sporákem desku s tapetou, chtěla jsem tam dát něco jako umakart potažený kovovou folií, jenže v době kdy jsme to dělali to byl docela problém, prostě by jsme musl koupit desku 6x2m, nikdo nám to nechtěl uříznout, tak jsem pak sehnala tapetu v dekoru kovu, když to bude jeté, dala bych to sklo

reagovat Sydžej+3děti 2.5.2011 9:27  95%    +  -

holky díky

reagovat Stefi 2.5.2011 9:24  93%    +  -

Sydžej+3děti: myslím si , že se to jen lepí, že se to na zeď nešroubuje, to je stejné i se zrcadlem, taky ho mívaj v koupelnách nalepené místo dlaždiček.
A teď jsem si vzpoměl, že máme zrcadlo n věšákové stěně přilepené kobercovkou-teda pro jistotu tam máme takové spony, ale truhlář říkal, že je to pomalu zbytečné, že jak to přilne, tak to drží a nehne se to.

reagovat dzifdayly 2.5.2011 9:23  10%    +  -

Sydžej+3děti: to sklo se dává do lišt -taky se dá pořídit místo dlaždiček asi 1cm silná deska která má stejný povrch jako pracovní deska,to mám já protože dlaždice do kuchyně nemusím.

reagovat Sydžej+3děti 2.5.2011 9:19  95%    +  -

Stefi: tak to určo by se pořádně muselo zjistit.já odpolko budu volat bráchovi ať mi řekne cenu toho voděodloného nátěru je malíř tak ho mají na firmě.chci malovat tak ať to udělám jednym vrzem.

reagovat Stefi 2.5.2011 9:12  93%    +  -

Sydžej+3děti: jsou lepidla určená na sklo (nesaje jako dlážky). chce pokouknout po netu a pozjišťovat

reagovat Stefi 2.5.2011 9:11  93%    +  -

Sydžej+3děti: proč by to padalo, dlažky ti taky nespadnou

reagovat Sydžej+3děti 2.5.2011 8:37  95%    +  -

Stefi: bych měla strach kdyby bylo nalepené,že by to spadlo.

reagovat Sydžej+3děti 2.5.2011 8:36  95%    +  -

tak to bejvá aji v bytovkách na schodištích.já bych to chtěla aji jak máme rohovou lavici pač děti občas se o zed opřou rukama a je to hned špinavé.tak s tím sklem to není špatnej nápad,ale to by se asi muselo navrtat asi,že?

reagovat Stefi 2.5.2011 8:29  93%    +  -

Sydžej+3děti: nedýchá ti ani pod obklady .
S nátěrem zkušenost nemám, máme klasicky obkladačky.
V kuchyni by se mi líbilo za linku nalepit sklo, vypadá to moc dobře, nejsou tam spáry, tak se to bude asi lépe udržovat

reagovat violass 2.5.2011 8:20  10%    +  -

Sydžej+3děti: rodiče to měli na záchodě strašně moc roků a neodlupovalo se to, ale možná že tenkrát to byl ješte kvalitnější materiál, ale fakt tak 20. let

reagovat Sydžej+3děti 2.5.2011 8:18  95%    +  -

jo jinak jsme ve starém baráku,ale alespoň na chvilu bych tam chtěla něco dát.

reagovat Sydžej+3děti 2.5.2011 8:15  95%    +  -

Stefi: ahoj tak ten voděodolnej nátěr chci v kuchyni,ale známá mě odradila pry se to hodně olupuje. kdyby měl někdo zkušenost tak písnite chtěla bych to i v koupelce,ale to mi někdo říkal,že mi bude vlhnout zeď,že bude uzavřená a nebude tzv: "dychat"

reagovat Elaa 1.5.2011 21:15  44%    +  -

Stefi: my dávali pryč jen jednu stěnu a dělali novou ze sádrokartonu, ale to j sme zvětšovali o něco ....když stěna byla vybouraná, dělali jsme si srandu, že se budeme mýt v neckách jdenou za týden v kuchyni jako dřív...ale zato bychom měli super velkou kuchyň

reagovat Elaa 1.5.2011 21:11  44%    +  -

Stefi: no právě...např. ve starým baráku nebo v paneláku by to asi nebylo to pravý ořechový...

reagovat Elaa 1.5.2011 21:10  44%    +  -

Stefi: a mě zase přijde jako dočastný kompromis napatlat na stěnu nějakou voděodolnou barvu...noooo... vše je o vkusu a penězích

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: OBLOŽENÍ KOUPELNY PVC
Diskusi založil(a): nikusa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si