ZKušenost se Salerm Cosmetics?

Jaké máte zkušenosti s vlasovou kosmetikou Salerm Cosmetics? Jaké jejich výrobky používáte a kde je nakupujete?
3.7.2011

Diskusi založil(a) 3.7.2011 Misan1985

reagovat Katka 17.1.2013 18:14  1%    +  -

Nevíte někdo, jaké kadeřnictví na Prostějovsku či Olomoucku pracuje s vlasovou kosmetikou Salerm? dekuji

reagovat NikcaCoufa 5.7.2012 22:39  5%    +  -

Ze Salerm Cosmetics mě nejvíce nadchnul Keratin Shot a poté také Salerm 21 a maska z obilných klíčků. Když mám opravdu poškozené vlasy a nevím, co dál snimi, tak vždy sáhnu po vlasové kosmetice Salerm Cosmetics. Vždy vlasy vyživí, regeneruje, a obnoví poškozenou strukturu.

reagovat Misan1985 28.10.2011 13:12  5%    +  -

Právě probíhá vánoční soutěž o Keratin Shot ošetřující péči v hodnotě 1345 Kč.

reagovat BlondDiana 15.9.2011 21:14  5%    +  -

Já od nich používám Keratin Shot ošetřující péči jako prevenci proti ztrátě keratinu a regeneraci vlasů a nemůžu si vynachválit. Vlasy vypadají a jsou i na dotek lesklé, hebké, dobře se rychleji a lépe se uhlazují.

reagovat Inna 18.8.2011 14:22  1%    +  -

Já používám Salerm od šampónu přes masku až po lak všechno a jsem spokojená. Zatím bych neměnila, nic mě víc nepřesvědčilo. Nejlepší je Hi Repair. Všechno si kupuji u moji kadeřnice, chodím už k ní dlouho a mám k ní maximální důvěru. Myslím, že by každá kadeřnice měla umět poradit, co používat a proč, protože oni naše vlasy znají nejlíp.

reagovat natalie 28.7.2011 17:25  1%    +  -

Ahoj já znám Salerm od svých kadeřnic, které je používají a jsou spokojené a já ostatně taky :) mě přijdou kvalitní a za rozumnou cenu-viz eshop, který tady uvedla uživatelka a to Inhair.cz. Mají to určitě levnější než kadeřnice, u kterých jsem se dívala na ceny. Takže si nakoupím radši něco na eshopu :)
Co mi můžete ještě doporučit?
Díky.

reagovat Misan1985 14.7.2011 11:59  5%    +  -

Jo já si v pondělí na INhair.cz objednala po-keratinovou péči Salerm Keratin Shot - deep masku a keratin šampón. A už dneska už je mám v koupelně na poličce:-)

reagovat radulik 5.7.2011 12:01  100%    +  -

dělám s jejich keratinem a dobrý jiné věci od nich neberu, nepřijdou mi nijak extra kvalitní.. a kupovat se dá pouze přes obchoďáky

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ZKušenost se Salerm Cosmetics?
Diskusi založil(a): Misan1985
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si