Antiperspiranty

Z důvodu aktuálnosti tohoto tématu a zjištění, že žádná diskuze na toto téma zde neexistuje, zakládám ji a žádám o Vaše názory a doporučení.
13.7.2011

Diskusi založil(a) 13.7.2011 riki

riki 13.7.2011 9:53

Anonym 5.5.2015 9:35  1%    +  -

Tak se zdá, že fakt funguje. Už ho používám cca měsíc a fakt dobrý. Takže díky. A asi i vydrží docela dlouho, když ho nepoužívám každý den.

Anonym 14.4.2015 9:36  1%    +  -

Jo není zač, hlavně, at to pomůže, ale je to asi jediny, který je tak učiný, neni potřeba používat každý den, tudíš i déle vydrží a taky neštípe.

Anonym 23.3.2015 12:08  1%    +  -

Jo tak to presne nevim, zkusim se zeptat. Nebo zkusim, ten co pises ty. Zajdu si do lékárny, zeptám se. dík

Anonym 17.3.2015 11:18  1%    +  -

a není to PERSPI-GUARD ANTIPERSPIRANT?
Taky ho doma máme a používá se před spaním, podle potřeby, někomu stačí 2x týdně někomu 3x,4x...ale není nutné každý den no. Proto i déle vydrží, neštípe, je fakt fajn, hlavně opravdu učinný.
Poradili nám ho v lékárně.

Anonym 12.3.2015 14:58  1%    +  -

Ahoj, kamarádka mi ted doporučovala nějaký antiperspirant, který prý používá jen 2x týdně a to před spaním, že jí to prý opravdu pomáhá proti pocení. Máte někdo podobnou zkušenost? Nevím, zda to mám taky zkusit.

reagovat katja 24.7.2011 22:12  38%    +  -

luxy:

reagovat Gabča 22.7.2011 12:36  9%    +  -

Ahoj, já osobně používám už asi rok Driclor. Používám ho tak 2x týdně a skutečně se nepotím. Můžu jen doporučit. http://www.lekarna.cz/driclor-sol-20ml-roll-on/#utm_source=sklik&utm_medium=cpc

reagovat Pepina 15.7.2011 23:36  95%    +  -

Armana: jsem s nimi také moc spokojena

reagovat luxy 15.7.2011 17:34  66%    +  -

radsi risknu to minimalni riziko rakoviny, kterymu ani tak neverim, nez abych behala mezi lidma s kolacama souhlasim s lady speedstick, ted momentalne pouzivat dove a jsem taky spokojena. jedine tuhy, zadny kulicky ani nic jinyho mi nikdy k nicemu nebylo

reagovat Lulie 15.7.2011 9:09  100%    +  -

Tokamak: jooooooooo

reagovat Lulie 15.7.2011 9:09  100%    +  -

oktanka: joooo, mam ho v krabicce

reagovat oktanka 15.7.2011 7:24  7%    +  -

Lulie: ten Lush je bez obalu? jen takhle volně? vypadá to jako nějaká svíčka...

reagovat Kamar 14.7.2011 23:55  14%    +  -

Já bych řekla, že paní na mammografu spíš četla ta populární" varování v časáku nebo na netu a že pravdu mají zde zmínění lékaři. A ti se vesměs vyjádřili, že nevědí o žádné důvěryhodné studii. To neznamená, že to není pravda. Ale není to prokázané. Takové podobné nepodložené strašení se tu o tam objevuje taky jiných výrobcích,např.o irbisu.
Já osobně smrdět nehodlám, takže používám Excipial deoforte, Rexonu nebo Lady speed stick.
Koneckonců, útočí na nás denně tolik kancerogenních vlivů, že i kdyby ten poplach byl pravdivý, je to spíš otázka štěstí, kdo z nás odolá...

reagovat Tokamak 14.7.2011 22:34  44%    +  -

Danan: díky ;)

reagovat Armana 14.7.2011 22:11  31%    +  -

Já mám nejradši tyto deodoranty. Sice neomezí tolik pocení, ale nádherně voní a voní od nich vše co nosím,trička, halenky, noční košile.

http://www.missiva.cz/produkty/kosmeticke-produkty/parfemy/ledove-deoparfemy-pro-zeny-i-muze

reagovat Danan 14.7.2011 21:16  22%    +  -

Tokamak: Ahoj, já kupuji Lush v Palladiu v Praze, nebo mají stránky lush.cz.

reagovat Eviicka 14.7.2011 19:37  32%    +  -

No já jsem se o tom hoaxu dozvěděla někdy v roce 2000. Pod jeho vlivem jsem si tehdy v drogérii koupila tuhý deodorant Baleu (značka drogérie DM), který podle návodu nemá žádné aluminium ani zirkonium (či jak se to píše).
Používám ho dodnes a jsem s ním spokojená, jen výjimečně se mi stane, že se zpotím (ale aplikuju vícekrát za den, to je fakt).

reagovat Tokamak 14.7.2011 17:51  45%    +  -

Mně vyhovuje Rexona a ted mám ještě nějaký od Fa.. potím se malinko mín a krásně voní, vydrží celý den.. používám kuličky.. :-) Ale v tomhle případě si myslím, že je to jak s jídlem.. každýmu chutná něco jinýho a i v tomhle případě jednomu sedne jedno, druhému něco uplně jiného :)

Díky bohu za ty, co aspon něco používají.. páč se mi vážně zvedá kufr ze smradlavých lidí..

Danan Lulie: to se dá koupit i normálně v obchodě? :)

reagovat Tokamak 14.7.2011 17:48  45%    +  -

sory: pokud se nepotíš, tak by stačil jen deodorant ne? :) Ten laser bolí bo ne? Štípe..?

reagovat Danan 14.7.2011 17:33  22%    +  -

Ahoj, na mamografu mi paní řekla, že antiperspiranty s obsahem aluminium chlorohydrate opravdu podporují vznik rakoviny.
Nejdříve jsem používala přírodní krystal a teď jsem přešla na Lush a s tím jsem spokojená

reagovat beruska89 14.7.2011 12:41  80%    +  -

Tak za mě je to Nivea invisible, nedělá fleky, a nemám po ní vyrážku jako po ostatních...

reagovat IvanaJ 14.7.2011 12:20  100%    +  -

Zdena65: po zkoušení různých druhů jsem došla ke stejnému výsledku pro mě nej lady speedstick

z pánských měl manžel nej zkušenost s tuhým menenem, ale ten se přestal vyrábět, tak přešel na rexonu.

co mi vychází jako nejhorší tak old space, adidas apod hodně nabízený v reklamách

ale jasně, každému vyhovuje něco jiného.

s čím jsem měla taky výbornou zkušenost, tak to byl parfémovaný pudr z avonu to byla luxusní záležitost.

reagovat Lulie 14.7.2011 8:44  100%    +  -

miluju tuhej od Lushe, vydrží dlouho a fleky nedělá

reagovat Ponytail 14.7.2011 6:47  22%    +  -

Vyzkoušela jsem jich více, pořád mi z toho nejlépe vychází tuhá Rexona. V hodně velkých vedrech se s ni sice taky potím, ale aspoň nesmrdím.
Mátě některá tip na antiperspirant, který nedělá fleky?

reagovat Fantina 13.7.2011 21:57  16%    +  -

O tom, zda antiperspiranty škodí nebo neškodí, se jednou píše, že ano, pak zase že se to nepodařilo prokázat. Je to jako s mobilama - jednou se zjistí, že způsobují rakovinu pak zase, že ne, to samé pití kávy - jednou škodí, teď jse zase zdravá .... kdo se v tom má vyznat!
Já osobně používám kuličku od Bourouis a letos mám prvně od Vichy stress resist a opravdu funguje. Dneska jsem testovala, zda to funguje i na nohou: jedno chodilo jsem si natřela a druhé ne. A byl tam rozdíl. Je sice trošku dražší, ale teď na léto je opravdu dobrý.

reagovat riki 13.7.2011 21:03  100%    +  -

Diky za nazory. Take jsem neustaly hledac toho praveho...A porad na nej ne a ne narazit

reagovat Zdena65 13.7.2011 20:25  100%    +  -

Vyzkoušela jsem kde co, ale nejlepší antiperspirant, který opravdu zabírá je tuhý Lady spidstick

reagovat Yasmin.Hayatt 13.7.2011 19:57  100%    +  -

Biblinka: no, některé jsou skutečně na dvě věci..... chce to hledat, který sedne.

reagovat Yasmin.Hayatt 13.7.2011 19:55  100%    +  -

OMG! nebýt hoaxu, nastane skutečně krutá okurková sezóna
dnes je to antiperspirant, zítra deodorant, pozítří to bude co? kondicioner??? tampony???

reagovat Biblinka 13.7.2011 19:48  50%    +  -

riki: ale k tomu dotazu.....nevím jestli to nějak rakovinu způsobuje, doufám že ne

ale je fakt, že jsem už o tom slyšela

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Antiperspiranty
Diskusi založil(a): riki
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si