Odštavnovač,receptíky

Nedavno jsem si koupila odštavnovač,a všude se píše jak je výborné si dělat ovocné a zeleninové štávičky jak pro dospělí tak pro dětičky,tak mi napadlo založit tohle téma.A povídat si o receptech které vám chutnaj a tak.
6.10.2011

Diskusi založil(a) 6.10.2011 švícko75

reagovat Nevanka 26.10.2011 14:17  73%    +  -

ahoj holky, nezkoušela jste některá koupit huroma nebo podobný odšťavňovač v Německu, nevyjde to tam levněji ? Taky se mi ty šnekové líbí, ale ta cena...

reagovat Ivča69 18.10.2011 21:30  84%    +  -

Hezký večer holky
Přidávám se k Sory, mám taky Huroma a nic jiného nbych nechtěla. Je to takový chroupal, ale naprosto geniální.
Jelikož šťávy nedělá odstředivě, ale pomalu šnekem, nezahřívá je a mají tak delší trvanlivost. Taktéž drť, která z něj jde po odšťavení je u některých plodin skoro suchá.
Mám v galerce i obrázek:

reagovat Martulka0408 13.10.2011 14:38  5%    +  -

Ahoj holky, úžasná věc odšťavňovač, hlavně v zimě, když je potřeba tělo dopovat vitamínama :) Mrkněte na tenhle: http://eta.cz/odstavnovace/odstavnovac-fresher-eta-003290000, vypadá krásně a cena se mi taky zdá přijatelná:)

reagovat mercy11 9.10.2011 23:32  100%    +  -

sory: jo?tak to je super. Taky to tam hodím a za vteřinu to je pryč, ze začátku jsem se toho trošku bála:o) To jsem taky hleděla, že fakt vypadne to ovoce úplně suché zbytky, paráda. Když si vzpomenu jak si to člověk mačkal dřív ručně a kolik toho vyhazoval

reagovat sory 9.10.2011 22:36  76%    +  -

mercy11: on je i hodně tichý a pěkně si to ovoce chroupe(fakt bomba)

reagovat sory 9.10.2011 22:35  76%    +  -

mercy11: jo,jo krájí se to,ale odštavnuje úplně jinak jak klasika a nemusíš používat to cpátno nebo jak se tomu říkábere si to ovoce samo,ty jen házíš a on si chroupá sám.U mého starého odštavnovače to stejně nevzalo celé velké jablko.Tenhle si to ovoce i pěkně vymačká do sucha

reagovat mercy11 9.10.2011 22:28  100%    +  -

sory: ja teda koukam, nevim zda spatne,ale to hrdlo je to bile neni to nejak moc uzké?? Já dávám celé pomeranče i jablka,tohle musis krajet to ovoce ne??

reagovat sory 9.10.2011 21:09  76%    +  -

švícko75: tak tady je nějaký video i odkazy na štávy http://sk2.goo.cz/hurom/index.htm já měla taky ten kolem 1000kč a byl ještě v záruce,když jsem ho darovala,protože čištění po 5 jablkách mě nebavilo.Tenhle je mašina a o něčim jiném.Manžel myslel,že jsem blázen,když chci koupit tak drahej a do teď je z něj nadšený.Je to prostě bomba na těchto stránkách http://www.odstavnovace.info/kontakt/ pán provádí i předvedení,tak kdyby jsi byla z okolí tak na něj můžeš mrknou.Já ho kupovala na doporučení jedné z dámy a nelituji.Klasický odštavnovač už bych nechtěla.Tenhle je betelný(vypadá jako umělý,ale není je opravdu betelný)dokonce není ani moc velký,tak nezabere moc místa.Dobře a rychle se čistí no to je asi o něm všeno a recepty nemám.Házím do něj na co mám chuť nebo co najdu.Jede u nás denně od té doby co ho máme.Už mám v sobě asi milion jablek,pomerančuostatního ovoce podle toho co je po ruce koupené.

reagovat Alma.. 9.10.2011 20:22  100%    +  -

aranois: no že jo, není to málo s ohledem na platy obyčejných lidí!! Na syna jsem brala jen 2500.kč, poslední rok to zvýšili na 3500.kč. Na dcerku jsem brala nějakou dobu taky 3500.kč ,ale ne moc ldouho, potom to šlo na těch 7600.kč a já si připadala jak královna
Klidně bych doma za osmičku byla, ovšem ne na MD, to už néééééééééééééééééé

reagovat aranois 9.10.2011 19:05  32%    +  -

Alma..: Naprosto s Tebou ve všem souhlasím ,my tet vpodniku neberem ani tech 8tisíc zaměstnavatel bohužel nemá pořádně na výplaty a makáme tam debilové

reagovat Alma.. 9.10.2011 17:31  99%    +  -

švícko75: Jenom osm tisíc? Ti něco povim jo, já dřu jak magor skoro devět hodin denně za necelých 11.000.kč čistého s tím že mám druhou šichtu doma, jako všechny pracující. Ono to tak málo není ty peníze na MD
A to malé dítě není tak náročné na finance, jak jde do školky, to poznáš, ještě horší a jak oste, tak víc a víc. Mám děti dvě - šest let holčinu a 11,5.let kluka, tak vidím a určo ti to každá potvrdí že to tak je - bohužel

reagovat mercy11 9.10.2011 13:48  100%    +  -

švícko75: tak to je skoda, ze ti netece jen ta stava pokud ti vadi ta duznina. Ja tam mam takovou zarazku a tece teda opravdu jen cista stava, jen mi vadí, že se ta šťáva musí co nejdříve vypít, odstáté už to není ono..

reagovat mercy11 9.10.2011 13:34  100%    +  -

ahojky, já mám tento KLIK a přiznávám se teda, že nejradší odšťavňuji ovoce:o))oblíbený mám mix jablka a mrkve

reagovat švícko75 9.10.2011 9:05  27%    +  -

Alma..: Já bych si hned koupila lepší,ale jsem na MD a s manželem počítáme každou korunku a nemůžu si to koupit,ale zase si říkam je lepší mít něco než nic třeba za pár let si koupimm až začnu chodit do práce to se obrátí a bude to v pohodě,taky mateřská je jenom osum tisíc co to je v nešní době a to chtěj ještě snižovat debilové no chcem ještě jedno mimčo ale pořád nevíme ale zase si říkam nemít díte kvůli penězům je kraviny,zas tak špatně se nemáme.a PENÍZE VŽDYCKY BUDOU ALE MI NEBUDEM,no to jsem uplně odbočila

reagovat Alma.. 9.10.2011 9:03  100%    +  -

švícko75: aha, už nevim, kde je, lae já osobně bych šla do toho co jsem ti poslala, kdybych se jednou pro něaký rozhodla, bude to tento zřejmě

reagovat Alma.. 9.10.2011 8:59  100%    +  -

švícko75: no, já osobně vím, že ta dužina je v tom právě zdravá, ale mělo by to udělat klasickou šťávu asi bez dužiny? ale to asi ty lepší uměj - myslim si teda
Já narazila i na jeden, co dělá jak džusy, tak nektary, se juknu, jestli najdu

reagovat švícko75 9.10.2011 8:54  27%    +  -

Alma..: Jo aha až ted jsem si toho šimla,dík
Ještě mít lepší odštavnovač,nevim jestly to je tim jako kousky v té štávě nejsou příde mi jako dužnina tak nevim jestly to dělaj i ty lepší přístroje

reagovat lebahu 9.10.2011 7:59  28%    +  -

sory: tak ten vypadá super!

reagovat Alma.. 9.10.2011 7:48  100%    +  -

švícko75: vždyď já jsem ti házela receptíky, se stačí podívat víš? Na tom není to pokazit. noo, že radím zrovna já, která nemá odšťavňovač vubec ...

reagovat Alma.. 9.10.2011 7:47  100%    +  -

švícko75: A cenově i dostupnej - docela
Není právě nejlevnější ,ale ani nejdražší, takovej střed, lidi jsou s ním podle recenzí spokojeni

reagovat švícko75 8.10.2011 23:31  26%    +  -

lebahu: No já mam ten nejlevnější,a je na prd.Chtěla bych nákej lepší,aby byli pořádné štávičky

reagovat švícko75 8.10.2011 23:29  26%    +  -

Alma..: Tak tenje bombovej,hned bych do něj šla

reagovat švícko75 8.10.2011 23:28  26%    +  -

sory: Tak ten je bomba,já mam uplně ten obyčejnej za tisícovku.A když si udělam štavu a ikdyž jí proleju přes síto tak je pořád vtom dužnina prostě když piješ tak to tam cítim.Kdybich měla peníze hned jdu do nákého lepšího,máš náké dobré receptíky na zeleninové i ovocné štavy.

reagovat sory 8.10.2011 23:05  77%    +  -

lebahu: já mám tenhle http://www.odstavnovace.info/odstavnovac-hurom-slow/ a můžu říct,že je to nejlepší odštavnovač ze všech co jsouale taky nejdražší.Mám na něj záruku 10 let a můžeš odštavnovat po kilech za to u jiných se Ti třeba po 5jablkách ucpe a musíš čistit.U tohoto né,můžeš odštavnovat nepřetržitě od ovoce,zeleniny,bylinek prostě vše.Už ho budu mít rok a stáloe jsem nadšená jaká je to bombakdyž nechceš hned po odštavění čistit např.ráno si uděláš štávu a chce š i večšr nebo odpoledne,tak jen ho prohliješ za chodu vodou.Je to pro mě jedničkaa nelituji těch peněz co jsem za něj dala.

reagovat Alma.. 8.10.2011 11:49  100%    +  -

švícko75: koukni sem

http://www.odstavnovac.cz/informace/recepty-a-rady.aspx

reagovat Alma.. 8.10.2011 11:47  100%    +  -

lebahu: já osobně bych šla do tohodle. sice není nejlevnější ,ale ani nejdražší

http://www.mall.cz/odstavnovace/catler-je-4010:ranking

reagovat lebahu 8.10.2011 10:43  28%    +  -

Ahoj o odšťavňovači uvažuju, jaký máš?
Potřebuju se v tom trochu zorientovat, ať nekoupím nějaký šmejd.

reagovat švícko75 6.10.2011 15:02  25%    +  -

Ahojky holky,zatim jsem našla samé ovocné štávičky,máte nikdo oskoušené zeleninové.Přeji krásný den

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Odštavnovač,receptíky:113:
Diskusi založil(a): švícko75
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si