růst vlasů

ahoj potřebovala bych poradit s vlasama, teda spíš s růstem vlasů... jestli znáte něco po čem fakt rostou tak písněte moc dík
16.12.2005

Diskusi založil(a) 16.12.2005 jammis

reagovat jarka.modra 21.8.2017 15:05  5%    +  -

Ja pouzivam masku na vlasy s arganovym olejem a pomaha mi.

reagovat Mirka17 23.5.2016 11:26  5%    +  -

zuzico: normální, tu co najdu v obchodě, přijde mi, že tohle nevyřeší nějaký šampon...

reagovat zuzico 23.5.2016 8:33  5%    +  -

Mirka17:
Ahoj, co používáš na vlasy? Zkusila si lepší vlasovou kosmetiku? :)

reagovat Mirka17 19.5.2016 12:30  5%    +  -

ahoj, mám polodlouhé vlasy, ale zastvil se růst a nc nefunguje... chtela bych aby mi vice rostli
prijde mi ze se zastavili nevim co s tim a co na to dekuji
ps: životospráva-změna, vyzkoušeno skoro všechno

reagovat PatrikaK 19.12.2014 15:19  5%    +  -

Martina: urcite, clip-iny jsou šetrné

reagovat Junka 26.11.2014 12:47  5%    +  -

Ahoj chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, ale vůbec nevím kde, máte nějaký dobrý typ na salón v Praze? Zatím jsem našla pár stránek na internetu, ale byla bych raději, za vaše doporučení.

reagovat Martina 17.11.2014 15:39  5%    +  -

Ahoj holky,dá se nechat si narust vlasy pod clip iny? chtěla bych je začít nosit, ale zároven si chci nechat narust dlouhé. nevíte?

reagovat anettas 6.5.2014 20:02  5%    +  -

Ahoj holky, nejde mi přidat nová diskuze tak to dám sem, mohla bych vás poprosit o vyplnění kratičkého dotazníku k mojí bakalářce?

děkuji, Anet

tady je dotazník: https://docs.google.com/forms/d/1RFcdLJ9mepmq53wGC5zdNBuNo_4ekZRTDRkr9jSwdIM/viewform

reagovat Verda2L 27.4.2014 19:24  5%    +  -

Já jsem po kojení měla problém s vypadáváním vlasů, byla to hrůza... Nepomáhalo mi nic, zkoušela jsem kdejaké preparáty, vitamíny...
Nakonec jsem si koupila sprej s nanovlákny vixens, ten mi pomohl alespoň nedostatek zamaskovat, než mi vlasy zase přirozeně zhoustly...

reagovat petule della rosa 29.3.2014 16:53  1%    +  -

ahoj,,slysela jsem o HADÍ MASTI ze prý kdyz si to namazete na hlavu prý vam pres noc narostou vlasy a musíte si dat vlasy do drdolu aby vas to neuškrtilo pres noc az vam to vyroste :D nevíte neco o tom? pokud ano poslete informace na REBELLINKA12@seznam.cz prosím děkuji

reagovat Montynka 6.3.2014 21:38  5%    +  -

BTOC: Ano, clinical je vážně skvělý! Vůbec se ho nebojte zkusit taky. Nevěřila jsem zázrakům pilulek do doby, než jsem sama vyzkoušela, že fungují.

reagovat BTOC 6.3.2014 19:34  5%    +  -

Můžu potvrdit účinky Clinicalu. Je opravdu účinný po 3 týdnech jsem zaznamenala výrazné zlepšení. :)

reagovat michaela 4.3.2014 15:04  1%    +  -

na vlasy doporucuji užívat donnu hair. obsahuje potrebne latky, protože mi vlasy uplne zregenerovala, nevim jestli to nemá vliv i na plet, protože se mi taky nejak zlepšila. ale vlasům to dalo opravdu hodne.

reagovat Pavlína 17.12.2013 20:39  1%    +  -

Dobrý den,
chtěla bych se zde podělit se svými zkušenostmi ohledně vypadávání vlasů.
Je mi 43 let a nikdy jsem neřešila nějaké vlasy, jelikož jsem jich měla plnou hlavu. Hotová hříva - ostatně jako všichni v rodině. Ovšem před rokem jsem začala pozorovat změny. V listopadu ještě spousta vlasů (podle fotek z oslavy)a v lednu již prosvítající pleš zepředu u ofiny. Byl to šok a proto jsem nelenila a hned šla k obvodní lékařce. Naordinovala mi B12 v injekcích a biosil. Nepomohlo to (lehce jsem po nich přibrala ), tak jsem vyhledala v našem městě kožní lékařku. Ta mi z ledovým klidem řekla, že je to bud přechodem anebo stresem a že at rozhodně nečekám, že tam kde už vlasy nemám, že mi tam kdy něco ještě poroste :-( Nicméně napsala mi léky Methionin. Pak mi kamarádka kadeřnice doporučila koupit si šampon od firmy Sens Kyjev na bylinné bázi, včetně balzámu. Musím říct že celkově kvalita vlasů se sice zlepšila, nové vlasy rostou, ale bohužel pleš ve předu je stále beze změny - tam nové vlasy nerostou.
V návalu zoufalství jsem podnikla další pokus. Jela jsem do Prahy do nemocnice Motol, ať mi poradí další odborník. Říkala jsem si, více hlav, více rozumu a rad. Tam mě lékařka trochu uklidnila a řekla mi, že mi vlasy mohou narůst i na plešatějících místech. Znovu mi předepsala Methionin a vodičku do vlasů Alpicort. Roste mi více podrostů, ale opět ne tam kde bych chtěla.
Mezitím občas piju kopřivy, dělám kopřivové zábaly a užívám biotin.
Nyní jsem si koupila po velkých recenzích zde na internetu od firmy Vitatress biotin - krém na vlasy. Užívám to týden, tudíž výsledek zatím nevím.
Pravdou je, že v posledních 2-3 letech bylo hodně stresu a tajně doufám, že to je ta pravá příčina proč mi začaly tak hodě vypadávat vlasy.. No uvidím, ale pomalu to vzdávám...

reagovat nikola§ 30.11.2013 12:55  1%    +  -

ahoj mnela sem taki stejni problem co kazdazenska a doporucuju vajickovej sampon aspon mne to pomaha

reagovat Sabča 17.11.2013 15:04  1%    +  -

Ahoj, nemám ani tak problém s padáním vlasů, řekla bych že mi moc nepadají spíš tak normálně, pár vlásků za den snad vypadne každému :)) ale mojim problémem je délka, mám vlasy asi tak nad prsa a nikdy jsem je neměla delší, prostě se mi v určité délce zastaví a tím to končí, žádná změna :( Je tady pár tipů kde tvrdí že jim vyrostli vlasy o 10 centimetrů a ták.. ale je tady toho vážně moc, nemáte něco konkrétního, co vážně pomáhá? předem díky :))

reagovat B-shamelka 5.11.2013 16:13  5%    +  -

Holky,co říkáte na jojobový olej na vlasy?

reagovat Jaroslava 28.9.2013 16:16  1%    +  -

Ahojte, moc mě zaujaly kladné příspěvky o Pangaminu s pupalkovým olejem, ale když ho najdu na internetu ke kopi, tak je tam napsané, že jsou to vlatně vytamíny pro psy. : Tak jak je to vlastně? Napřed děkuji za odpověd.

reagovat Tereza 16.9.2013 14:53  1%    +  -

karkulinda: tak s tím pangaminem a pivovarskými kvasnicemi hodně štěstí. Obsahují spoustu béček a pěkně se po tom tloustne. To bych doporučovala leda vyžlicím, které potřebují přibrat. Mi Donna funguje a zjevně nejsem sama. Každopádně pokud nefunguje ta, tak ty kvasnice nebudou určitě. Mám toho vyzkoušeného už hodně a vím o čem mluvím.

reagovat karkulinda 15.9.2013 11:22  1%    +  -

Ahoj :] četla jsem tu všechny diskuse, mám také dlouhodobé problémy s padáním vlasu a to ve velkém, vlasy si nechávám jednou za dva měsíce barvrit v kadeřnictví kvůli šedinkám, vlasy mám krátké a neodbarvené. Zkusila jsem v lékárně Dona Hair a žádné výsledky jsem nezaznamenala :/ teď jsrm si zkusila koupit pangamin klasic v tabletkách, a to se srovnáním s Dona Hair za pakatel, 200 tbl za 71,- a spolu s ním jsem si na bioobchod.cz objednala pangamin bifi a pivní kvasnice, sice tyto přípravky beru týden, ale časem sem napíšu výsledky...
Taky se tu někdo pochlubil s prodlouženými vlasy, přes 4 roky jsem měla vlasy prodloužené vlasy metodou keratin a moc dobrý nápad to nebyl, měla jsem je dost zničené, špatná údržba a bylo to vidět, že nejsou moje a letos jsem si nechala vlasy prodloužit metodou Tape X a byla jsem s vlásky moc spokojená :)

reagovat Marcelisko 6.9.2013 10:59  1%    +  -

Tereza: Tak jsem vydržela s Donnou momentálně 4 měsíce. Musela jsem si koupit další balení, to první už došlo a koupila jsem si podle doporučení tu forte. Vlasy jsou mnohem hezčí a taky delší. Ani se mi nechce je stříhat :-D Samozřejmě jsem to s odrosty nevydržela a dala jsem si další melír, ale tentokrát jen na část hlavy, aby to na té druhé polovině pěkně odrůstalo a já to mohla potom jen přehodit a šup, odrosty nebudou. Každopádně tu donnu můžu doporučit. Už jsem na ní nalákala několik kamarádek a chválí si ji.

reagovat Tereza 11.6.2013 16:56  1%    +  -

Marcelisko: Taky jsem měla takový problém. Tu Donnu Hair určitě ber, ta mi s tím hodně pomohla. Vlasy vypadají po ní líp a taky rychleji odrostou. Až budeš kupovat další balení, tak si vem balení Kde je napsané Donna Hair Forte. Je ještě silnější. Držím pěsti ať to rychle odroste.

reagovat Marcelisko 29.5.2013 11:55  1%    +  -

Díky moc za tip na šampón, určitě vyzkouším. Mám problém s tím, že mám strašně jemné vlasy a když do nich dám melír, tak je to strašně ničí. Do toho fénování, a vrchní vlasy vypadají děsně. Jenže co s nimi?? Teď zkouším nedávat melír, ale než to odroste, tak to je 2 roky. Používám teď Donnu Hair a je to o dost lepší, i ty poškozené vlásky tak nekrepatí a příjdou mi, že i na dotek jsou příjemnější. A taky vlasy po ní rostou rychleji, tak snad to tak půjde dál a rychleji taky odrostou.

reagovat Réza 21.5.2013 18:25  1%    +  -

Klára: Taky jsem to četla. Sice by to bylo krásný ale moc tomu nevěřím.. :/

reagovat Linda 25.3.2013 17:12  1%    +  -

Ja pouzivam na vlasy po umyti a po vyzehleni nebo po nake uprave..tekuty krystalky rovnou od kadernice takovej olejicek to je..stalo to 350 a uz to mam 2 roky a porad mam vic jak pulku..staci jen dve kapky a krasne po tom voni vlasy :) ale aaazdravi znam od tam objednavam doplnky stravy takze tu stranku muzu taky doporucit

reagovat Verča 5.1.2013 21:33  1%    +  -

ahoj holky :) mám stejný problém jako asi většina z Vás co tady píšete...tak 5 let zpátky jsem měla krásné dlouhé vlasy..no ale pak prislo barveni..odbarveni na peroxid..strihani..a nakonec i na zehleni...takze ted mam vlasy asi tak na ramena..uplne slabe..sice ostou ale konecky porad odlitavaji...samozrejme nejlepsi by bylo prestat pouzivat zehlicku a dalsi vlasum neprospesne technologie...ale to se v dnesnim svete bohuzel uz moc neda...jsem zvykla na rovne hezky upravene vlasy..ale tim padem mi uz vlasy asi 4 roky nerostou..ted nedavno jsem si nechala udelat vlasy keratinem...takze je te sice mam po pas...ale co z toho kdyz nejsou moje..kort kdyz vim ze si je tim taky hodne znicim..a prakticky si nepomuzu..a za par let nemusim mit na ty hlave taky nic...takze si vlasy necham sundat..a zacala bych s nakou kurou abych vlasy co nejmene zatezovala...doporucily byste mi nejaky prasky..?..sampony s kofeinem ..tuzne balzamy masky..to vsechno mam vyzkousene..potrebuji vyzivu zevnitr...moc dekuji za kazdou radu..!:)

reagovat Sharik 24.10.2012 15:09  1%    +  -

Výbornou zkušenost mám s přípravkem MSM. Je bezkonkurenční. Po nepovedeném barvením jsem měla naprosto zničené vlasy, které nechtěly růst a lámaly se...To trvalo asi pět let. Zkoušela jsem různé masky, prášky, všechno. Pak jsem se dozvěděla o MSM a asi po měsíci už byly viditelné výsledky a nyní, co ho beru delší dobu jsou výsledky až ohromující. vlasy jsou lesklé, pevné a rostou strašně rychle. Jsem opravdu nadšená. Dále MSM pomáhá i na nehty. Já objednávám na Vibranthealth.eu

reagovat Adrianqua 18.10.2012 14:59  5%    +  -

veronikka:
já mám výbornou zkušenost s Brazislkým keratinem od TAHE . Neobsahuje formaldehyd a je speciálně vyvinutý pro evropský typ vlasů. Nezažehluje se při 240°C, ale již při 195 - 200 °C což umí každá žehlička :-) Takže nehrozí ani poškození vlasů vysokými teplotami.

reagovat veronikka 22.9.2012 11:33  1%    +  -

Pekny den vsem. Chtela bych se zeptat jestli nektera nevite kde sehnat brazilsky keratin krom kadernictvi jelikoz tak je to tak petkrat drazsi. Dekuji vam moc muj email buchti2@seznam.cz kdyby jste mi chteli poradit tak prosim pisnete mi na mail

reagovat Klára 21.8.2012 14:38  1%    +  -

mohla bych se zeptat...nevíte někdo jestly opravdu funguje HADÍ MAST ? nevím právě aby to nebyla kravina...ale jedna paní psala že měla vlasy na ramena a během týdne pod zadek...tak nevim jsem s toho v šoku..!! :(

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: růst vlasů
Diskusi založil(a): jammis
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si