San Benedetto del Tronto.

Ráda si přečtu názor na tuto destinaci,jelikož nás láká dovolená v této oblasti.Děkuji.
28.12.2011

Diskusi založil(a) 28.12.2011 PILI

reagovat PILI 1.1.2012 11:44  5%    +  -

Docela mně v San Benedettu zaujala i residence Alexander-píšou,že je hned u moře a blízko centra.Nebo máte někdo zkušenosti s nějakou jinou residencí,v této oblasti?

reagovat Henriete 1.1.2012 10:05  52%    +  -

Dámy prosím vás kde to tak je v jaké oblasti až tak se nevyznám a chystáme se letos vlatně v loni jsme byly v rosolina mare a vše ok ale nebylo to ono:-)))

reagovat Alma.. 1.1.2012 9:26  100%    +  -

No, sice fajn ,ale když už, představuju si, že nebudu vařit, takže minimálně polopenzi

reagovat Alma.. 1.1.2012 9:11  100%    +  -

Rozmarýna: ono jde vybrat dovču, kde se neřve do rána a kde je klid a člověk si fakt odpočine? tý jo, to je něco pro nás, super
Já naopak si jedu odpočinout ráda do ticha bez haldy řvoucích turistů

reagovat Rozmarýna 31.12.2011 15:14  47%    +  -

PILI: no tak večer je tam mrtvo. Já mám taky radši večer rušno.

reagovat PILI 30.12.2011 9:30  5%    +  -

OPRAVA-ZKUSIT!!

reagovat PILI 30.12.2011 9:28  5%    +  -

Děkuji,my jsme jezdili do lázeňského městečka Cattolica a bylo to tam supr.Ubytování sice skromný,ale pláže,moře a večerní vyžití -bomba.Vše na dosah a po ruce.Letos by jsme ale,po těch letech chtěli skusit něco jiného a zamlouvá se nám Zrovna to San Benedetto.Múžete mi poradit jak je to tam večer?Máme rádi spíš večer živo než klid a ticho.Dík.

reagovat Rozmarýna 29.12.2011 20:35  47%    +  -

Zapomněla jsem napsat, že mi vadila jedna věc, ale to se vyskytuje po celém východním pobřeží Itálie - ty kamenné vlnolamy. Neumožňuje to odplutí různých nečistot do moře, ale drží se to u pláže.

reagovat Ivjez 29.12.2011 17:33  40%    +  -

V San Ben jsme byli před několika lety a bylo to tam moc pěkné, bydleli jsme v apatmánu kousek od moře. Moře teplé,všude písek, ale manželovi to moc nevyhovovalo,protože vstup do moře byl hodně pozvolný, tak stále šel a šel a šel do moře, aby si kloudně zaplaval. Dětem a mně to bylo naopak příjemné, pořád jsme leželi natažení ve vodě. Procházky na promenádě krásné, všude kvetoucí oleandry, cyklostezka vhodná na brusle, spoustu malých krámků. Ráda bych se tam někdy vrátila.

reagovat Rozmarýna 29.12.2011 10:17  48%    +  -

Mně se tam líbilo. Bydleli jsme v apartmánu, ale v ceně apartmánu nebyla lehátka na pláži, tak jsme se domluvili se správcem lehátek jednoho hotelu a zaplatili jsme si lehátka u něj. Veřejné pláže jsou tam totiž strašně špinavé a na ty bych teda nešla.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: San Benedetto del Tronto.
Diskusi založil(a): PILI
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si