BODYFARM - řecká přírodní kosmetika

Máte zkušenost s kosmetikou BODYFARM? Na Vánoce jsem ji dostala pod stromeček a jsem z ní nadšená. Uvažovala jsem, že bych si od ní ještě něco koupila. Hledala jsem a našla jsem www.bodyfarm.cz, ale tam je toho tolik, že si neumím vybrat. Máte s ní nějakou zkušenost? Co jste vyzkoušeli, co vám sedělo a co naopak ne, díky.
12.1.2012

Diskusi založil(a) 12.1.2012 Laivae

reagovat Laivae 19.1.2012 17:59  48%    +  -

mám lahvičku před sebou
voda, sodium laureth sulfate, což jsem si zjistila, že to mají jen ty nejdražší kosmetické přípravky, cocamidopropyl betaine, cocamide DEA, PEG - 7 glyceryl cocoate, parfum, panthenol, simmondsia chinensis, seed oil, aloe, olea olive, fruit oil, polyquaternium - 7, sodium chloride, disodium DETA, citric acid, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, citronellol, geraniol, benzyl alcohol, triethylene glycol, benzyl alcohol, propylene glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone
to je popisek sprcháče...
Lush neznám.. složení má obdobné, ale cenu dvojnásobnou....
Já se spíš ptala, jestli někdo nezkusil z Bodyfarmu, protože mně to olivové vyhovuje, ale láká mne tam třeba santalové dřevo anebo ta kosmetika pro muže...

reagovat Rachel-Karen 13.1.2012 14:38  11%    +  -

Vypada dobre, ale nikde nevidim slozeni vyrobku ... je hezke, ze neobsahuji mineralni oleje, parabeny a silikony, ale co obsahuji?? Vzdy jsou vypsane jen aktivni latky. To si radsi koupim Lush.

reagovat Oneiro 13.1.2012 8:47  9%    +  -

Jukla jsem na ty stránky a vypadá to moc zajímavě!

reagovat Laivae 12.1.2012 13:48  44%    +  -

Ahoj,
dostala jsem přípravky s olivovým olejem, mám sprchový gel, tělové mléko a šampón. Zaujala mne však i jiná kosmetika, jenže nevím...sprchový gel se santalem, pleťové tonikum a podobně.
Co máte vyzkoušené? díky

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: BODYFARM - řecká přírodní kosmetika
Diskusi založil(a): Laivae
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si