Jedna látková roleta přes dvě okna či do každého okna zvlášt

Holky potřebuji prosím poradit, máte některá látkové rolety? Já jsem pro ně rozhodnutá, ale nevím jestli ty do okna nebo jednu přes dvě okna. Ta přes dvě okna by se mi líbila více,ale řeším zda pak není problém s otevíráním okna,když je stažená a s větráním ?
Díky.
30.5.2012

Diskusi založil(a) 30.5.2012 Sofinka

Anonym 29.3.2019 11:59  1%    +  -

Jak je to s žaluziemi a s francouzským oknem?

Anonym 28.1.2019 17:36  1%    +  -

Látková roleta, každá na 1 okno. Je to blbost mít na 2 oknech pouze 1 roletu. Je to nepraktické, hlavně u otevírání oken, nebo také mytí oken

reagovat Alma.. 1.6.2012 19:23  100%    +  -

Sofinka: No, já vím, co myslíš, ale pokud přiděláš rolety ke zdi nahoru - je jedno, jestli budou jednotlivé a nebo jedna veliká a chceš-li otevřít uplně dokořán okno při zatažených roletách, je to potom problém
Jasně, když máš roletky - to mám já přidělané na rámu okna a každou extra a otevřeš-li okno, taky ti to nestíní. My zvolili variantu jakou jsem ti psala a spokojenost. Nesnesla bych zavřená okna ani v zimě - v zimě myslím ložnici a děti v noci pokojíčky na spaní - jedině otevřená ventilačka
Další varianta jsou ty venkovní rolety, které já osobně bych vážně nechtěla!! Má je manžela dědeček, škvírky v nich minimální při zatažení a pro mě v létě nedýchatelno
Naše děti mají v oknech i závěsy. Jsou jak dekorační tak učelové. Maj otevřené okno dokořán a přitom zataženo - profukuje to.
Sice někdo namítne, že lapač prachu a je to pravda, ale v pokojíčkách - mají každý svuj to vypadá krásně a plní to i učel. Mají je jen rovné, žádné hnus kanýry a podobné - to brr
Stejně tak si neumím představit, že bych v oknech neměla sítě proti hmyzu
Musíš to sama probrat, co by vám vyhovovalo

reagovat Hellen 31.5.2012 19:32  5%    +  -

Také máme doma rolety a máme je připevněné na zdi nad okením výklenkem. Mezi oknem a roletou je na šířku parapetu 35cm volný prostor, okno tedy jde buď přímo pootevřít, nebo prostě necháváme na noc otevřenou ventilaci. Nemáme s tím žádný problém a ještě nám do pokoje nevletí žádný hmyz.

reagovat princeznalada 31.5.2012 16:04  33%    +  -

my bydlíme v pronajatém bytě a máme na oknech rolety přes celé okno-hrůza. pokud chci ted v těch horkách mít v noci otevřené okno-musím mít roletu vytaženou a tudíž mi do pokoje jde světlo.takže bych raději radila rolety rozdělené.

reagovat Katya 31.5.2012 9:00  5%    +  -

Sofinka: Máme látkové rolety v celém bytě. Žaluzie nesnáším, drží se na nich hromady prachu a nemám chuť je stále čistit. Vzhledem k tomu, že máme okno zasazené cca 30 cm (asi jako dole na fotografii), vyřešili jsme to roletou, která je přivrtaná ke zdi nad výklenkem a výklenek na každé straně přesahuje o 3-4 cm.
Takže když ji zatáhnu, krásně zatemním celou místnost a přitom není žádný problém nechat pootevřenou ventilačku na obou oknech a to ve dne i v noci. Jsem tak maximálně spokojená.

reagovat Sofinka 30.5.2012 21:16  13%    +  -

Alma..: v tom právě také vidím ten problém,ale hodně to vidím na obrázku a líbí se mi to více, tak by mě zajímalo,ten kdo to má,jestli je spokojený.

reagovat Alma.. 30.5.2012 20:18  100%    +  -

máme to jako sory - v každém okně extra!!
Je to lepší nežli jedna dohromady - uvědom si, že když budeš chtít otevřít jedno křídlo okna, tak ta v celku to nedovolí pokud bys to chtěla nechat zatažené
Máme roletky dělané na míru a super

reagovat sory 30.5.2012 15:29  84%    +  -

my to máme takhle a je to super

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jedna látková roleta přes dvě okna či do každého okna zvlášt
Diskusi založil(a): Sofinka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si