Rychleschnoucí ručníky

Najdou se nějací znalci outdoorových - rychleschnoucích - superskladných ručníků?
24.6.2012

Diskusi založil(a) 24.6.2012 tereez

reagovat tereez 26.1.2014 11:38  5%    +  -

Fantina: jojo, taky velmi oceňuji, na dovolenku či výlety už vůbec normál ručníky nebereme, já se zatím pořád nemůžu nabažit té úspory místa....totiž můžu se jí nabažit a ráda....místo obřích osušek se vejde více piva

reagovat Fantina 28.8.2012 8:29  15%    +  -

Já mám zatím před dovolenou, ale použila jsem ho např. jen když jsem jela na víkend, na jedno přespání apod. a také velká spokojenost. Opravdu rychle schne, je to malé, skladné, lehké!
Ještě že existuje Dáma a její diskuze, jinak bych se o tom vůbec nedozvěděla

reagovat tereez 27.8.2012 17:29  5%    +  -

tak po dovolence musím napsat, že se nám ty ručníky velice osvědčily, skladné, malé, lehké a opravdu pěkně schnoucí - už nikdy jiné na dovolenou nechci, rozhodně doporučuji...

reagovat droping 10.7.2012 7:39  56%    +  -

Ahojky.
Dneska mi prisel tip z Vykupto na osusky, pekne barevne a za supr cenu, tak pokud nekdo chcete, tak tady
osusky

reagovat tereez 1.7.2012 17:15  7%    +  -

Lejka3, Tokamak: díky za info.

reagovat tereez 1.7.2012 17:15  7%    +  -

droping: no jo, to je taky pravda

reagovat Lejka3 1.7.2012 16:58  100%    +  -

tereez: Hannah

reagovat droping 1.7.2012 16:52  52%    +  -

tereez:

Hele,
ale zase neberes si to na dovolenou kvuli prani, ale kvuli utirani a ze sebe to nikdy tolik mokry mit nebudes, takze to schnuti bude idealni.

reagovat droping 1.7.2012 16:51  52%    +  -

lubinka:

Tak spokojenost,
pry to nejak absorbuje tu vodu pri tom utirani, takze je to vlastne porad suchy.
Snad chapes, jak to myslim, nevim, jak to vysvetlit, kdyz to navic neni moje zkusenost

reagovat Tokamak 1.7.2012 10:03  29%    +  -

tereez: ahoj.. můj chlap nedá dopustit na značku Carra.. nakupuje ve Sportisimu, Intersportu apod. Docela i cenově ujde.. to oblečení je úžasně lehký, prodyšný, stále suché..

reagovat tereez 30.6.2012 23:06  9%    +  -

holky - vy, co píšete o tom funkčním oblečení - kde ho nakupujete? Docela bych také něco ráda vyzkoušela.

reagovat tereez 30.6.2012 23:05  9%    +  -

ahoj všem!
já jsem ty ručníky poprvé vyprala - no schnou sice rychleji, než fro%táky, ale není to nijak omračující rychlost...asi tak rychlostí halenky z fáčoviny... to jsem čekala větší zázrak... No to neva, každopádně zůstává velká výhoda skladnosti a hmotnosti (takové NIC), jinak zatěžkávací zkouška bude až na dovolené.

reagovat Lejka3 30.6.2012 14:22  100%    +  -

Mata69: máš pravdu, já se v letadle polila čajem a díky funkč.kalhotám(a klimatizaci) jsem je měla suché než jsme doletěli na místo určení

reagovat lubinka 29.6.2012 9:13  79%    +  -

droping: tak napiš hned zkušenosti, jsem zvědavá

reagovat droping 29.6.2012 8:44  65%    +  -

Tak damy, dnes je den D, jsem zvedava, co bude muz na rucnik rikat a asi ho rovnou i vyzkousime

reagovat Mata69 27.6.2012 19:05  100%    +  -

Bavlna je super materiál...ale dámy,když jdete celodenní tůru, nebo jedete na kole a zmoknete, tak tu skvělou bavlnu máte mokrou ještě kolik hodin, kdežto to funkční prádlo je suchý za chvilku. To samý s potem.A proč je to dobrý? Protože to pak nestudí!!

reagovat Eviicka 27.6.2012 11:20  50%    +  -

Alma..: jojo taky nedám dopustit na bavlnu

ale kdybych někdy jela zase na nějakou šňůru na kole (což fakt neplánuju, protože mi to jednou stačilo ). Tak bych do toho ručníku taky šla.

reagovat Beta1 27.6.2012 10:54  44%    +  -

Osušky přišly=jsou v super kapsičkách,ale nacpat je tam zpět vyžaduje zručnost=první nedostatek.Jinak kapsička je 10 na 10cm=prostě úža do batohu nebo na kolo.
Dále materiál se podobá mikroutěrce,měkký,ale umělý.
A také je dost úzká,jen 80cm na 120cm=což je dobré.
Tak jsem to snad popsala dobře.Já jsem spokojená,nic víc jsem od toho nečekala.

reagovat Beta1 27.6.2012 10:50  44%    +  -

Alma..: Ano,je to tak,můj dlouho sportoval v tílku,bavlně triku a flanelkošili..Jednou si musel půjčit můj odpocovák a už nechtěl jinak.Pokud se extrémě nepotíš a nesportuješ,až z tebe stříká,není nad klasické materíály.Bavlna je bavlna..............

reagovat Alma.. 27.6.2012 5:35  100%    +  -

Beta1: Díky za odpověď
No, jak to popsat, já prostě nesnáším uměliny - naprosté uměliny. Mám z nich husinu je na to sáhnu.
Syn má nespočet oblečení z tohoto matroše a já hrozně trpim, když to skládám
No, jinak to musí být bomba věc, tomu věřím, komu nevadí umělina, tak senza.

reagovat Beta1 26.6.2012 23:19  41%    +  -

PR0VIEW: Mizuno,craft,medikus=nevím zda je to správně.To jsou dobré značky a dělají i pěkná trika.Moira je levnější,ale fuflíkovatí.
A jestli to máš jen tenké letní,tak i to stačí.
Doporučuji koupit ve sportu.

reagovat droping 26.6.2012 23:16  58%    +  -

PR0VIEW:

Proti poceni to nepomaha, ale rychleji se to z toho odparuje, takze fakt nemas ty kolace v podpazi.

Zitra se ti kouknu, co mam, snad to z toho jeste zjistim.

reagovat PR0VIEW 26.6.2012 22:57  25%    +  -

droping: tak to jsem ještě nezkoušela, jaký konkétně triko máš? Já jsem včera přišla taky jak oslík poromočený. To bych brala jestli to fakt na to pocení pomáhá.

reagovat droping 26.6.2012 22:25  59%    +  -

lubinka:

Jak pise beta, na valeni na plazi to nebude, je to fakt pro cundraky nebo lidi, co potrebujou usetrit misto v kufru.

Alma:

Tak jasne, frotak to neni, ale pokud to opravdu dobre utre, tak ucel pro ktery to bylo vyrobeno plni paradne. osobne nedam na funkcni pradlo dopustit, od prvniho tehotenstvi se docela dost potim a bavlnene triko v lete propotim, nez dojedu pomalym krokem na zastavku, kterou mam 200 metru. Toz pokud muzu, radeji nosim funkcni tricko, ze ktereho se to odparuje a nemam v podpazi ty propocene kolace.

reagovat Beta1 26.6.2012 19:15  40%    +  -

lubinka: Asi bych to vzala napůl?

reagovat lubinka 26.6.2012 18:43  73%    +  -

Beta1: ty ošušky co měli v Lídlu jsem už nestihla, prostě když jsem tam odpolko přišla měli nula nula prd

reagovat lubinka 26.6.2012 18:42  73%    +  -

Beta1: , víš já právě myslela že se těmito ručníky vyhnu tahání rozměrných ručníků na dovču a tím ušetřím i na váze kufru

reagovat Beta1 26.6.2012 18:20  40%    +  -

PR0VIEW: Určitě to není určeno na ležení na trávě.Je to na vysušení těla,případně ležení na podložce,lehátku a hlavně určeno k rychlému znovupoužití a malému balení=je to tam všude popsáno

reagovat Beta1 26.6.2012 18:18  40%    +  -

Alma..: Nevím,jaké máš zkušenosti s funkčním prádlem a jakou značku jsi vyzkoušela a na ja vysokofrekvenční sport..
Já mám několik výrobků z funkčního materálu(myslím odpocováky),dokonce i spodní prádlo a jsem spokojená.Je pravda,že první Moira byla nepříjemná na první omak,ale nyní už jsou dobré a měkoučké materiály=medicos,graft,Mizuno a další.

reagovat Beta1 26.6.2012 18:15  40%    +  -

lubinka:určitě to není na válení u vody.Je to zástupný výrobek pro sportovce a ty,kdo mají rádi dovolenou a relax v pohybu.
Na válení u vody a moře jsem koupila minulý týden v Lídlu=duhový a červený a jsou super!!Ale do kufru,do letadla nebo autem

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Rychleschnoucí ručníky
Diskusi založil(a): tereez
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si