SMSkonto - bonusový program zejména pro Penny Market

Dneska má smskonto výpadek, protože nahrávají kody pro nově registrované, takže kdo máte zájem se registrovat,zkuste to zítra ráno.
Dále jsem se ptala- u Penny je daný měsíční limit 8000,- Kč a je to klouzavý měsíc, tj. od zadání první účtenky (ne od data na účtence) běží měsíc. Účtenky nad 8000 je lepší zadat do dalšího měsíce, abyste se neošidili o provizi.
V průběhu týdne budou měnit informace u partnerských obhcodů - přidají loga, adresy, aby to bylo přehlednější.

18.7.2012

Diskusi založil(a) 18.7.2012 hody

Anonym 9.10.2012 8:56  1%    +  -

Dobrý den, Penny jim to zrušil. Je to tím pádem úplně o ničem, nedoporučuji s tím ztrácet čas. Já jsem ho bohužel ztratila. Končím.

Anonym 16.8.2012 11:20  1%    +  -

Dobrý den, momentálně je Penny pozastaveno,konkrétní informace nejsou žádné, všechny příspěvky na Facebooku jsou ihned vymazány a na webové prezentaci se člověk také nic nedozvěděl. Myslíte, že má tento projekt budoucnost?

reagovat hody 18.7.2012 13:57  5%    +  -

Kdo nakupujete v Penny - na smskonto.cz za registrování každého nákupu dostanete provizi (cca 1% z částky, takže ve stejné výši jako třeba Clubcard od Teska), při nasbírání 500,- můžete převést na bank.účet.Dostanete i kartu,se kterou můžete platit až do výše nastřádané provize.Kdo by se chtěl registrovat, pošle sms (za Vaši běžnou cenu) ve tvaru: KONTO(mezera)985336676 nebo KONTO(mezera)194384583 na číslo 774 218 114. Dostanete registrační kod, který zadáte na stránkách a vyplníte reg. údaje. Jediné co pak ještě musíte, je nastavit v okénku Vitalita účtu hodnotu 100%. Pak už jen zadáváte nákupy.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SMSkonto - bonusový program zejména pro Penny Market
Diskusi založil(a): hody
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si