Šicí stroje Bernina

Diskuze o šicích strojích Bernina...
14.8.2012

Diskusi založil(a) 14.8.2012 jolinarcz

reagovat katalinka 27.8.2013 9:22  5%    +  -

Holky máte některá Berninu 580, 750 QE nebo 780?

reagovat jolinarcz 30.3.2013 8:14  5%    +  -

samale: Já jsem hrozně moc spokojená s Berninou 380. Záleží jakej máš limit.
Dřív jsem měla Janome 415, ale chtěla jsem něco lepšího a rozhodovala jsem se ještě mezi Janome a Pfaff a kvůli kvalitě provedení jsem zvolila Berninu.
¨Kdybys chtěla vědět ještě něco tak napiš.

reagovat samale 26.3.2013 16:26  5%    +  -

zdravím, po několika letech jsem se zase dala do šití a zasekl se mi stroj. V opravně mi řekli že to nestojí za to opravovat. Tak bych potřebovala poradit jaký si pořidit. Chci šít hlavně patchwork. Jestli jste s Berninou hodně spokojené anebo máte zkušenost i s jiným strojem. Poraďte.

reagovat jolinarcz 9.9.2012 19:26  5%    +  -

Singer byl prý dobrý kdysi, ale teď už bohužel ne. Ale tohle vím spíš z doslechu, nikdy jsem sama Singrovku neměla.
Teta měla starou šlapací singrovku. Byla parádní.

reagovat jolinarcz 7.9.2012 12:30  5%    +  -

Jé konečně se někdo přidal do diskuze. Já nejsem na Berniny odborník, mám Berninu 380 a je to skvělej stroj.

reagovat kapate 27.8.2012 18:58  39%    +  -

žežulka: koukám na tvoji galerii a zvládáš to skvěle J.

reagovat žežulka 27.8.2012 18:07  5%    +  -

já ani nevím jak takový stroj vypadá,mám zatím obyč.singrovku,ale taky to zvládám.Ráda bych o nich něco věděla.Andula

reagovat jolinarcz 14.8.2012 19:57  5%    +  -

Pojďte si popovídat o šicích strojích Bernina.... Vím, že jsou tady na dámě diskuze o Janome, Pfaff a pak nějaká všeobecná diskuze. Ale chybí mi tu diskuze o šicích strojích Bernina a všeho co se jich týká...

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Šicí stroje Bernina
Diskusi založil(a): jolinarcz
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Šití, háčkování, ...
Přečtěte si