FLY LADY

Nasla jsem stranky na dobry chod domacnosti, mate s tim nekdo zkusenosti, nebo pouzivate jejich rady?
12.10.2012

Diskusi založil(a) 12.10.2012 janys2

reagovat janys2 31.10.2012 7:10  20%    +  -

hezky den

reagovat Stefi 24.10.2012 20:42  100%    +  -

Alma..: to je tragedie dívat se na prostřeno, to mně vždycky chytne mlsná

reagovat Alma.. 24.10.2012 20:24  100%    +  -

diblinda: neštvi mě jako, jdu odsud, raději koukat na tv, ta mi nikdo chutě nedělá. Ty hubenoure, tobě je fuk když splácáš kilo řízků k večeři ,ale co já, takovej hroch
no, já nikdy nejedla nějak večer, ale když se o tom píše, dala bych si

reagovat diblinda 24.10.2012 20:22  100%    +  -

Alma..: já si asi dojdu pro řízeček

reagovat Alma.. 24.10.2012 20:21  100%    +  -

diblinda: paštika?? aha, mě teda prejt nikdy nepřišel jako paštika
a nedělej už chutě, mám hlad a ž já večer nejsem zvyklá jíst

reagovat diblinda 24.10.2012 20:19  100%    +  -

Alma..: no studený to chutná spíš jako paštika, ale občas to sním i teplý s bramborovou kaší, ale jen v malým množství

reagovat Alma.. 24.10.2012 20:19  100%    +  -

Stefi: to samý mám s bučkem - teplý ho prostě nesnim, to bych hodila šavli , ale studený, nakrájet na plátky, na chlebíček, k tomu okurku kyselou - boha jeho, užrala bych se

reagovat Alma.. 24.10.2012 20:18  100%    +  -

Stefi: to vítej do klubu, už jsme dvě
Na mou duši, nesnědla bych to, ale studený s chlebíčkem, to jako jednou za čas joooooooooo - pokud je to dobře ochucený a poctivý, tak

reagovat Stefi 24.10.2012 20:15  100%    +  -

Alma..: to jsme na tom stejně, teplý jitrnice nesnáším

reagovat Alma.. 24.10.2012 20:01  100%    +  -

diblinda: )jéé aha, to je škoda, laej e fakt, že ten prejt bílej vyjde nastejno a je to hned. tak dobře no, bych brala kus prejtu ,ale já jedině hodně vychlazený, jak je to nateplo a k tomu třebas brambor, to bych hodila šavli a posrala se. Za studena mi to nevadí, zajímavý

reagovat diblinda 24.10.2012 19:58  100%    +  -

Alma..: holka jitrničky neděláme, nejsou lidi na praní střev, ale na stejno vyjde, když se uvaří prejt v tlačenkovým střevě nebo v misce v mikrovlnce

reagovat Alma.. 24.10.2012 19:55  100%    +  -

diblinda: Tak já bych si dala jitrničku - uááááááááááááá, mňáááááááám. Pěkně s čerstvým chlebem - ježiiiiš
Ale jo, to je potom člověk přemaštěnej, to věřím, chce to potom něco bez masa sladkýho. Bud palačinky, nebo buchtičky se šodo

reagovat diblinda 24.10.2012 19:53  100%    +  -

Alma..: tak já jen nádobí a jedna vypraná pračka, pokud teda nepočítám lítání kolem havěti a práci, nevařím už od neděle, pořád se ještě dojídá zabíjačka, ale zítra asi dáme palačinky, už je přemaštěno

reagovat Alma.. 24.10.2012 19:51  100%    +  -

čau holky, tak co jste dneska dělaly?
Já klasika - uklid wc, koupelny, podlahy, prach. Vařit jsem nemusela, budu zítra. dopoledne jsem s marodnou dcerkou dodělávala ještě školu a odpoledne jako vždy jela cvičit. Potom už jen hrozí sprcha, pořad prostřeno, rodince dám véču a hotovo

reagovat janys2 22.10.2012 9:43  21%    +  -

Hezke dopoledne holky, uzijte si dnesni den

reagovat Alma.. 21.10.2012 19:06  100%    +  -

diblinda: no vidíš to a tady když napadne sníh, lidi nadávaj, to víš, ve městě je to něco jiného
Já kdybych měla někoho ke komu v zimě na hory jezdit a i v létě, ani nevíš, jak ráda bych jezdila, je tam krásně
Ale bydlet, asi ne no, je to zase o zvyku
Ale tebe bych chtěla mít blíž, bych od tebe kupovala maso a jak ráááda

reagovat diblinda 21.10.2012 19:03  84%    +  -

Alma..: sníh neodhrabuješm se naučíš chodit jen v prošlápnutých cestičkách, já jak nemám aspoň metr sněhu, tak to není žádná zima

reagovat Alma.. 21.10.2012 19:03  100%    +  -

Baruschka: čauko, tak já dneska byla pravý opak tebe. Od ráána jsem gruntovala byt - já to beru fakt poctivě, do toho se pralo, sušička sušila - pět praček mi dneska suška usušila, paráda, vařila jsem - knedlíky, na zítra bude svíčková, krutí polívka, jela jsem nakoupit do obchodu, no, prostě od rána jsem se zastavila někde mezi 14-15 hodinou, ale spokojenost

reagovat Alma.. 21.10.2012 19:01  100%    +  -

diblinda:Vadilo by mě odhrabávat dokolečka sníh atd, ale zase na druhou stranu jsem přesvědčená, že by děti lyžovaly kdybychom tam bydleli a já asi taky, takhle to nehrozí, stojí to moc korun a to mi zkrátka nestojí za to za tohlecto utrácet
Hory mám nejraději v létě, je tam božsky - tak v létě bydlet na horách a v zimě bych tam brala nějakou babičku mít a to vlastně i v létě

reagovat Baruschka 21.10.2012 18:53  100%    +  -

diblinda: hm... tak o to jsme si mohli jen nechat zdát... tady nebylo vidět na protější domy.. a s kuchyňákem věřím! Ty jo.. to jste si mákli, co?

reagovat diblinda 21.10.2012 18:51  84%    +  -

Baruschka: není nad to, bydlet na horách, u nás včera bylo léto, mlha se držela až dneska, ale bylo 19 stupňů, včera jsem ocenila kuchyňák, zabijeli jsme prase a to je samá mastnota, tímhle jsem to odstranila bez problémů

reagovat Baruschka 21.10.2012 8:56  100%    +  -

Krásnou neděli

škoda, že nevyšla předpověď.. v Praze je dost hnusná inverze, chtěla jsem vyprat spoustu věcí.. Ale zas jsem sobotu věnovala odpočinku

reagovat janys2 19.10.2012 8:29  21%    +  -

Hezke rano holky, dneska jsem vubec nemohla spat, furt jsem byla hore. Tak jsem brzo vstala, tak mam uz vyluxovane, vytrene, a dam si asi po obede slofika.

reagovat janys2 18.10.2012 21:07  20%    +  -

Dobrou noc holky, jdu jeste neco pojest, protoze jste mne navnadily, hodit sprchu a kouknu na Obchodak, mam toho v praci malo, tak se musim podivat ke konkurenci. Zitra je taky den, tak pa

reagovat Alma.. 18.10.2012 20:59  100%    +  -

Baruschka: hele, my třeba šli na koupák v létě, došli jsme domu na oběd a jen jsme si nandali, no parádička. V galerce mám pár jídel z pomaláku, ale já to nějak nefotim, to dycky hned doma sežerou, toco tam je se povedlo nafotit omylem

reagovat Baruschka 18.10.2012 20:57  100%    +  -

Pěkný večer

jéé.. na pomiláčka nedám taky dopustit! Když jsem o něm četla poprvé v FL, tak mi to přišlo divné a neuměla jsem si to představit. Naštěstí jsem si ho mohla půjčit od kámošky a rozhodnout se, jestli ho chci nebo ne.. No a pak už jsem neváhala ani minutu..

Miluju z něj třeba chilli con carne, guláš, pak přesně brambory s masem a třeba se zeleninou, atd. atd.

A úplně báječné je, že to tam naházím a jdeme ven a vítá nás báječná vůně hotového jídla. Já totiž nejsem žádná kuchařka a tohle je přesně vaření pro mě.

reagovat Alma.. 18.10.2012 20:55  100%    +  -

diblinda: dej si i za mě, muj žaludek už spí

reagovat diblinda 18.10.2012 20:53  85%    +  -

teda tady se pořád kecá o jídle, že budu muset jíst ještě něco sežrat

reagovat Alma.. 18.10.2012 20:52  100%    +  -

Mata69: no, jako já nejm jako normálka jídlo, dám si klidně mrkev, tvrdý sýr a ne zrovna nízkotučný - miluju goudu, jabko a podobně. To ale není pro mě jídlo víš, to je ovoce, zelenina a sýr a to is klidně dám ,ale já po tom jumpingu opravdu nemám nějak hlad, člověk má dost jaksi vyhopsanej žaludek
jojo, chodím brzo spát, však víš, nejsem sova a pro mě je tím pádem nemyslitelný jíst někdy v osm, je to o zvyku, jinak jak taky víš, já se nijak přez den nežinýruju, já jídlo miluju a hhlavně masooooooooooooo

reagovat Petishee 18.10.2012 20:50  5%    +  -

diblinda: jj, hovězí je z toho super - dělala jsem pomalu kdysi něco takového gulášoidního a sežrali jsme ve dvou nadvakrát 1,5 kg masa

Tak teď vlastně nevím, jestli to mám chtít, bo tohle si často dovolit nemůžem

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: FLY LADY
Diskusi založil(a): janys2
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si