Halenkov, Hovězí, Hrozenkov, Vsetín. Najde se nějaká maminka z okolí?

Ahojky.... jsem 26 letá mamča na mateřské dovolené. Mám 3 letou dceru Emilii. Přestěhovala jsem se z Ostravska do tohohle úžasného kraje. Bohužel nikoho zde neznám a kamarádi jsou daleko. Takže ráda bych zde někoho poznala. Mé záliby jsou vaření, turistika, zdraví životní styl, hudba... je toho spousty :)))
6.1.2013

Diskusi založil(a) 6.1.2013 Mortysha

Anonym 17.1.2015 22:09  1%    +  -

Jitka: Ahoj ja bydlim kousek od Vsetina je mi 27 tak klidně napiš na e-mail M.Marselka@seznam.cz taky bych potřebovala s někym pokecat a zajit na kafe.budu se těšit.

Anonym 1.1.2015 18:11  1%    +  -

Ahoj, nevim jestli tato diskuze jeste funguje, ale take hledam kamaradku na kavu a pokec, bohuzel jsem byla par let dost pracovne vytizena a vztahy s kamarady ochladly, pak jsem se prestehovala a vdala se a clovek uz ma jine zajmy nez nezadane holky, s manzelem se ted snazime o mimi a navic jsem prisla o praci tak se citim sama. Je mi 25 let a jsem od Vsetina :) budu rada kdyz nekdo napise. Jitka

Anonym 25.11.2014 20:31  1%    +  -

Lenka Sujová: ahoj,jsem z VM.Napiš na 605838664

Anonym 12.9.2014 18:06  1%    +  -

Stefanie, Stefanie: Ahojky jmenuji se Lenka je mi 29 a bydlím ve Valašském Meziříčí.Mám dvě děti,holky.Simonku a Zuzanku.Simonka má 4 a Zuznka 2.Simonka uz chodí do školky a s tou malou jsem zatím doma než si najdu práci,jsem na uřadě práce.A CO ty.

Anonym 12.9.2014 17:58  1%    +  -

Stefanie, Stefanie: Ahojky jmenuji se Lenka je mi 29 a bydlím ve Valašském Meziříčí.Mám dvě děti,holky.Simonku a Zuzanku.Simonka má 4 a Zuznka 2.Simonka uz chodí do školky a s tou malou jsem zatím doma než si najdu práci,jsem na uřadě práce.A CO ty.

reagovat fialen 11.2.2013 22:09  11%    +  -

ahojky, klidně bych si s Vámi zašla na kafčo, ale bohužel jsem od Boskovic, takže kdybyste se tady někdy vyskytovali, třeba na Suchém na dovolené nebo u nás na golfu apod.tak se ozvěte.

Anonym 24.1.2013 20:59  10%    +  -

http://www.kupi.cz/?u=twcr7

reagovat Mortysha 7.1.2013 20:44  5%    +  -

Stefanie: Ahoj, no to víš že můžeš :) Tak držím palce, ať někoho najdeš :)

reagovat Stefanie 7.1.2013 14:44  14%    +  -

Ahoj,můžu se přidat,já hledám kamarádku z okolí Valmezu,nemám s kým zajít na kávu...,všichni kolem mě nemají čas

reagovat Mortysha 6.1.2013 22:31  5%    +  -

Mata69: Jinak moc děkuji za povzbuzení :)

reagovat Mortysha 6.1.2013 22:30  5%    +  -

Mata69: Nemám problém navázat s někým kontakt atd. Ale je to složitější, protože bydlíme v osadě se 4 stálými obyvateli :) Tak snad až bude malá chodit do školky :) A taky je to docela nic moc období, moc akci se tady neděje. V podstatě bydlíme na samotě u lesa.

reagovat Mata69 6.1.2013 22:07  100%    +  -

Mortysha: tomu rozumím, taky jsem se před 13ti lety stěhovala do míst, kde jsem neznala živou duši.
Choď hodně ven, mezi lidi, snaž se zapojit do nějakého dění ve vsi a tak.To fakt pomůže. Jsou tam přátelští lidé, neboj, ledy se prolomí. Hlavně neseď jen u netu a jdi mezi lidi.
V Hrozenkově je krásné koupaliště - ten Balaton - to nemá chybu!

reagovat Mortysha 6.1.2013 21:35  5%    +  -

Mata69: JJ tak to moc děkuji, jsem ráda, že jsme se přestěhovali.... že jsme měli tu možnost. Ale chybí mě tady kamarádi :)

reagovat Mata69 6.1.2013 20:55  100%    +  -

Jsem zdaleka, jen jsem ti chtěla říci, že bydlíš opravdu v krásném kraji. Byli jsme v Hrozenkově v létě na dovolené a moc se nám tam líbilo. Nádhera.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Halenkov, Hovězí, Hrozenkov, Vsetín. Najde se nějaká maminka z okolí?
Diskusi založil(a): Mortysha
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Seznamka
Přečtěte si