Jaký gril na zahradu?Poraďte,prosím...

Chtěla bych manželovi koupit k narozeninám nový gril na zahradu, ale moc tomu nerozumím.Manžel celé léto vášnivě griluje, tak by měl určitě radost.Doma teď máme starý gril, takový ten obyčejný červený,kulatý, co se prodává v supermarketech.Ale už dosluhuje.Představovala bych si aby měl poklici a aby nebyl jenom na dřevěné uhlí a brikety.Docela hodně doma grilujeme na dřevu.Napište, prosím Vás, jaký máte gril doma a jak jste stím spokojené nebo jaký se Vám líbí.Děkuji za tipy

25.2.2013

Diskusi založil(a) 25.2.2013 jaelin

reagovat dolakj 14.4.2014 19:55  5%    +  -

Já bych doporučil nějaký krb s grilem, nejlépe i s udírnou. Ja takový mám a jsem spokojený.

reagovat mimozemštanka 28.2.2013 19:22  100%    +  -

Máme několik druhů,ale nejlepší je asi vodní,muj si do dělal sám,maso zůstane štavnaté,vzadu je gril.uhlí,před ním vanička s vodou,do které kape olej z kuřat,jen jen na kuřata,a ještě se na maso páří pára,

Pak jsou dobré i lávové kamenynavíc nekape tuk do ohněten máme také.

reagovat evulka64 26.2.2013 9:52  35%    +  -

hliněná pec s grilem

reagovat jaelin 25.2.2013 20:41  8%    +  -

janky: já zase nejsem moc na plynový, nějak mi u něj chybí ta typická vůně dřeva, ale uznávám, že se na nich griluje dobře

reagovat janky 25.2.2013 16:39  100%    +  -

my máme zděný spojený s udírnou, ale v tom už moc negrilujeme - nebaví nás ho roztápět. Koupili jsme plynový a neměnila bych. Grilujeme i v zimě:-))

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jaký gril na zahradu?Poraďte,prosím...
Diskusi založil(a): jaelin
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si