Dovolená na kolech

Pročítám tady Vaše příspěvky-cestování, a dovoluji se zeptat na Vaše tipy a zkušenosti s ubytováním (něco jsem na základě minulé diskuze už pročetla), minulé lěto jsme byli na kolech okolo Nových mlýnů - jezdily jsme tam docela dost km, až směrem k rakouským hranicím (ubytováni v Pasohlávkách) na mne a ostatní ženské to tam bylo super, žádné kopce.....(tak Vás chci tady poprosit, nemáte nějaký tip na ubytování v okolí Pasohlávek, Znojma, Pálavy, Věstonic apod - penzion cca pro 4 rodiny), dostala jsem za úkol tam něco objednat - jinak si chlapy s dorostem zase dají Šumavu (a já už jsem tak v poslední době líná šlapat kopce ) - ještě případně nějaký tip na další roviny pro kola v republice - znáte to někdo např. okolo Třeboně - nějaký penzion?(já už fakt nechci hory) - děkuji
5.3.2013

Diskusi založil(a) 5.3.2013 hancula1

reagovat Anonym 25.8.2016 0:41  1%    +  -

kikousek: ahoj, se ženou jsme byli spokojení s extremtour, mrkni na web, třeba si vybereš stejně dobře, jako my

reagovat kikousek 24.6.2016 15:20  5%    +  -

Ahoj byl jste nekdo na nejakem cyklo zajezdu po evrope nejake doporuceni na cestovku ci danou destinaci? dekuji

reagovat plachtařka 6.3.2013 8:47  83%    +  -

Každým rokem jezdíme na Pálavu aspoň na 4 dny na kola. Jsme ale ubytovaný v soukromí, teda ve sklípku Dole je sklípek a nad ním je chatka s ubytováním (obývák dvě ložničky, kuchyňka a sociální zařízení)Takže celý den jezdíme na kolech a večer se sjedeme (většinou tam jsme 3-4 rodiny) posedíme u vínka prostě krása. Jo a jezdíme na kolech i do Rakouska

reagovat Mata69 5.3.2013 10:13  100%    +  -

No kdyby tě to zaujalo je to tady

reagovat Mata69 5.3.2013 10:10  100%    +  -

Přímo v Pasohlávkách jsme byli ubytováni na takové ubytovně (ale byla nás parta cyklistů). Bylo to levné, jídlo bylo vynikající (měli jsme snídaně a večeře), ale to ubytko...no...taková papírová ubytovna z doby socíku, trochu "vylepšená", společné sprchy, záchody. Bylo tam čisto to jo. Ale pokoje obložený zátěžovým kobercem, v noci, v létě, když bylo hic, to bylo příšerný. Takový ubytování pro hodně nenáročné turisty.
Jinak souhlas okolí Nových Mlýnů je na kolo uplně ideální krajina když se vyhneš obloukem Mikulovu a Pálavským vrchůmTaky se mi tam krásně jezdilo, jen ti chlapi nějak potřebujou ty kopečky...takže vloni Jeseníky (hrůza).

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená na kolech
Diskusi založil(a): hancula1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si