Dekorativní kosmetika, vaše nejoblíbenější přípravky

Poraďme si přípravky dekorativní kosmetiky na které nedáme dopustit.
22.1.2006

Diskusi založil(a) 22.1.2006 Ninas

Ninas 22.1.2006 17:37

reagovat macronka 8.3.2018 16:35  5%    +  -

Kristýna85: Já si na podzim koupila první rtěnku v životě, do té doby jsem používla jen lesky. Koupila jsme si ji od Mac a už nechci používat nic jiného, má moc hezký odstín a dlouho drží.

reagovat hilarion 10.12.2017 19:03  23%    +  -

lili55: Dekorativní kosmetiky je hodně značek. Pokud máš zájem sděl jakou značku jsi si koupila

reagovat lili55 18.10.2017 20:42  5%    +  -

Ahoj holky, jakou značku kosmetiky si kupujete?

reagovat kikousek 16.10.2017 9:27  5%    +  -

jarka.modra: ja mam od dermacolu jenom vyzkouseny ten cover na zakryti tetovani jednou a jinak mam super pudr od dermacolu

reagovat jarka.modra 10.10.2017 10:39  5%    +  -

Pouzivate nekdo dermacol prosim?

reagovat semuska 29.2.2016 12:40  5%    +  -

Já musím kupovat kvalitní drahou kosmetiku, jelikož jsem alergik. Moc se nemaluji, ať nezatěžuji pleť.

reagovat vendyska 23.2.2016 19:34  5%    +  -

Já jsem blázen do malování a vizáže. Chtěla bych se tím i živit, ale asi bych neměla dost klientů.

reagovat HankaKron 29.12.2015 8:35  5%    +  -

ok, díky moc za tip. mrknu na to a uvidím :) snad něco vyberu :D

reagovat HankaKron 28.12.2015 23:15  5%    +  -

a můžu se zeptat na značku? Nic takového jsem ještě nezkoušela, ale slyšela jsem na kosmetiku z mrtvého moře docela dobré ohlasy...

reagovat Nettam 28.12.2015 22:37  5%    +  -

HankaKron: já mám doma jenom přírodní kosmetiku z mrtvého moře, nic jiného už snad ani nepoužívám

reagovat HankaKron 26.12.2015 22:54  5%    +  -

ahojky, jakou máte doma dekorativní kosmetiku, chtěla bych vyzkoušet něco nového. Nejlépe přírodní :)

reagovat Ninas 9.8.2013 19:26  5%    +  -

ahoj děvčata, tak musím nově pochválit pudr od Chanel - Beige, už mám dva odstíny a pro mne momentálně nepřekonatelný pudr, jen cena by mohla být nižší.

reagovat Kristýna85 2.2.2012 14:41  21%    +  -

Ninas: Ahoj, diky za tipy, ja ted objevila spoustu dekorativky od Bourjois v Anglii, cenove stredni trida. Koupila jsem si pudr s nejakymi ovocnymi vytazky, nazev presne nevim, cervena krabicka. Meli stejny i make-up a korektor. Pudr vysel na ca 250,- Akorat me prekvapilo, ze ma zrcatko, ale neni v nem aplikator (houbicka). Ten 10 hodinovy make-up jsem videla tez, taky nejaky Bio Detox. Vetsinou vychazi tak 300 Kc. Nektery si urcite poridim. Take jsem zjistila na netu, ze ten Color Ideal by se mel stale vyrabet.. Ale na letisti uz ho nemeli.

reagovat Kristýna85 2.2.2012 14:36  21%    +  -

Vyzkousel jste nahodou nekdo balzam Fig&Rouge?

reagovat Kristýna85 27.1.2012 14:15  23%    +  -

PetuleeN: Take jsem mela vzorecek, celkem usel. Bazi mam od Sephory, pouzivam ji ale velmi vyjimecne na plesy a tak. Je to prijemna zalezitost, bohuzel ale neni cas kazde rano plet cistit, nanaset krem, make-up, pudr a jeste serum

reagovat PetuleeN 27.1.2012 11:10  16%    +  -

Ninas: dobre prirovnani. Ale je fakt moc prijemna.

reagovat Ninas 27.1.2012 11:06  5%    +  -

PetuleeN: té báze jsem měla mini balení, které jsem dostala a nebyla špatná - hodně vyhlazující, přišlo mi to trošku jako bych si na pleť nanášela vosk na vlasy

reagovat Ninas 27.1.2012 11:05  5%    +  -

Kristýna85: Bourjois se stálé vyrábí, jen mám pocit, že po čase už ta tvářenka zoxiduje a nebarví tak jak bych chtěla, z těmi make-upy je to těžko, já už vyzkoušela fakt hrozné množstí a dvakrát jsem kouila jen Diorlight - který se samozřejmě taky přestal vyrábět, byl výborný, velmi lehký a přitom sjednotil krásně pleť, pak od Sisley Phyto Tein
- je sice trošku sušší a já mám fakt suchou pleť ale na léto je dobrý a i ta trvanlivost je celkem slušná, pak jsem zkusila i Chanel Tein Lumiére - ten je v pumpičce, je ale krapet hutnější, není tak tekutý jako Sisley ale ani jsem jej nedopotřebovala, měla jsem pocit ulepené pleti. Ještě jsem zapoměla na Guerlain Parure, ten jsem měla i ve verzi Extréme, taky tekutý, nedělá masku ale je ho celkem dost velká spotřeba, znovu už jsem si jej nekoupila, celkem mile mě překvapil od Bourjois 10 Sleep Effect Foundation - ačkoliv jsem k levným make-upům skeptická tak tenhle jsem jednou v nouzi použila a překvapil mě svoji kvalitou vzhledem k ceně.

reagovat PetuleeN 27.1.2012 8:49  16%    +  -

Kristýna85: Ja ted zkusila makeup od Dermacolu Matte Cover a je docela dobry. A ta jejich baze pod makeup je uzasna, plet je takova jemnoucka, hebka... A neni nejak zvlast draha

reagovat Kristýna85 25.1.2012 9:35  23%    +  -

Ninas: Jinak co se tyce make-upu, u me byl jednicka Color Ideal od Lancome, ktery opet zrusili, ten Teint Miracle se mu nevyrovna Jeste mam doma na teplejsi obdobi Superbalance od Clinique, neni spatny, ale stve me na nem ta lahvicka s dirou, strasne nepohodlne vylevani (nepouzivam houbicku, ale prsty). Nemas nejaky tip na make-up podobny tomu Color ID? MAC jsem mela jeden nejaky mineralni a byl trochu "maskozni", prisel mi obyc jak z drogerky.

reagovat Kristýna85 25.1.2012 9:26  23%    +  -

Ninas: Ahoj, souhlasim s Bourjois, oni je uz nevyrabi?? Me vydrzi strasne dlouho a kupovala jsem si tehdy i jeden do zasoby, jenze se mi urvalo vicko, tak mi lezi v koupelne a s sebou vzdy taham ten stary.. Jinak pro me jsou fajn i kulicky od Oriflame, ty v naruzovelem odstinu, hlavne na leto. Vcera jsem byla na 8 min v solarku a hned se to v tom obliceji prijemne odrazilo (i kdyz neupiram, ze zdrave to neni). Pritel mi kvuli tomu nadava, nicmene ted uvazujeme o koupi solarka pro podnikani, pokud ziskame prostory k pronajmu.

reagovat Ninas 24.1.2012 16:01  5%    +  -

A tady je ta Sisley

reagovat Ninas 24.1.2012 15:59  5%    +  -

Tak já si za poslední dobu koupila tyto make-upy
Mac Studio Sculpt - no, na mě je krycí až moc a přitom celkem maskovitý, letěl do skříně
Lancóme Tein Idole Ultra - dostala jsem vzoreček spolu s Tein Miracle, který mi tedy moc nevyhovoval ale ten mě nadchnul včetně barvy - mám tuším 3, už mám druhé balení, pro mě ideální krytí a zároveň žádná maska, není ani suchý ani mastný
Sisley Skinleya - balení nemá s pumpičkou ale normálně jako krém v kelímku, konzistence je taková našlehaná, barvy moc pěkné, podle mě jde spíš o tónovací krém, zjistila jsem, že nejlíp když použiji trošku Tein Idole a na to Skinleyu ale při ceně přes 3 tis. Kč je podle mě lepší variantuou koupil od Bobi Brown tónovací balzám, přijdou mi skoro na stejno a finanční rozdíl obrovský.
Jinak další věc, kterou jem koupila a neuchvátila mne je rozjasňovací báze pod make-up od Lancóme, je taková bílá a mírně třpytivá ale opravdu nedělá efekt žádná a po měsíci z něj tekla voda jak se zřejmě báze srazila, nepomohlo ani protřepávání.
Dále jsem si koupila nový odstít tvářenky od Sisley v broskvové barvě ale stejně mám pocit, že moje oblíbená Bourjois v barvě Lune D´or je jedna z nejlepších barev pro blondýnky na trhu za levný peníz.

reagovat Ninas 24.1.2012 15:49  5%    +  -

PetuleeN: já jsem tady, potřebuješ radu?

reagovat PetuleeN 20.1.2012 12:52  14%    +  -

Halo, je tu nekdo?

reagovat Kristýna85 3.8.2011 14:00  35%    +  -

Ahoj, mate nekdo zkusenost se rtenkami od MAC?

reagovat wiwizzy 27.5.2011 19:32  39%    +  -

Kristýna85: chci do Anglie

reagovat Kristýna85 27.5.2011 11:40  18%    +  -

wiwizzy: On nevypada spatne a splyne s pleti. Ale jak jsem ted trosku opalena, prijde mi lepsi tmavsi. Na co se zbytecne zesvetlovat, ne? Dam ho zitra vyzkouset mamine a uvidim. Stal 32 EUR, v Anglii vyjde levneji.

reagovat Kristýna85 27.5.2011 8:12  18%    +  -

wiwizzy: 010

reagovat wiwizzy 26.5.2011 19:20  40%    +  -

Kristýna85: a co máš za odstín? já jen když bys střílela...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dekorativní kosmetika, vaše nejoblíbenější přípravky
Diskusi založil(a): Ninas
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si