VÝHODNÉ NÁKUPY V ZAHRANIČÍ RAKOUSKO, NĚMECKO

Děvčata máte zkušenosti s nákupy za hranicemi, jaké markety jsou nejlepší, co nakupujete, a jaké zboží je lepší a levnější
8.4.2013

Diskusi založil(a) 8.4.2013 feliberi

reagovat lura 20.9.2013 19:08  100%    +  -

Ahoj holkýý.Jezdíte některá do něměcka na nákupy,přes Strážný a do kterého města?? Děkuji

reagovat romča27 16.9.2013 10:30  1%    +  -

Byla jsem minulý týden na dovolené na Vranově a jeli jsme vlakem do Holabrunnu. Nákupy výborné na pěší zóně luxusní kalhoty za 25,- E z 70,-. V nákupním centru opodál také velké slevy. Interspar nesrovnatelný, kvalita potravin úžasná. Nejlepší šunka, z našich uzenin je mi špatně, vůbec je nejím. Např. Nutela 800g za 3,50!(pro nás se prý všechno vyrábí v Polsku, a ještě máme vyšší ceny!)Alespoň kdyby ty sladkosti pro děti byly kvalitnější...
V DM drogerii např. zn. Alverde o 1,-E nižší cena než u nás. Taky se mi nelíbí jak tady platíme víc a za nižší kvalitu!

reagovat šneček.pomalý 5.5.2013 17:57  100%    +  -

feliberi: Tak to je super, já si za kvalitu taky raději připlatím a vše je 100% lepší jak u nás. Oni si nesmí dovolit to šidit, to by hodně rychle skončili....ne jako u nás. I tady by to tak mělo být, ale co naděláme :-(

reagovat feliberi 5.5.2013 13:37  100%    +  -

Tak jsem se d+včata vrátila z Rakouska a musím vám říci, že kvalita zboží-výrobků se nedá vůbec srovnat. Je o hodně lepší, než ta naše. Vzali jsme jen na zkoušku - jogurty,. máslo, mléko, jogurty, čokoládu, jamy, oplatky, káva, čerstvou zeleninu, dietní salám a šunka-no chuť výborná. Ten dietní salám chuť...ten náš je mýdlový, samá mouka a 8 Ešek. Tak je v tom dietním 80% masa a žádná kůže, žádný éška a aviváž, prací prášek. Něco je levnější v přepočtu, něco je stejné. Ale ta cesta je trochu dražší - 1100,- za benzin. Chce to větší nákup, aby se to oplatilo. Ale zase ta kvalita by měla být přednější.
Tak to jsem se chtěla s váma podělit o zkušenost. Jo a vyjeli jsme po 8 hod. přijeli v 17. hod. A byli jsme v Lidlu, Penny-ten byl nejlevnější, Hofner, eurospar, DM. Merkur jsme nenašli.

reagovat feliberi 23.4.2013 16:43  100%    +  -

jirka: je tam údajně MERKUR, velký market

reagovat jirka 21.4.2013 23:10  1%    +  -

V Mistelbachu jsou jaké obchody? Je tam toho víc?

reagovat mory1 10.4.2013 22:12  100%    +  -

KocabovaKlara: to musí být úžasná zábava s jedním a tím stejným příspěvkem otravovat na všech diskuzích

reagovat feliberi 10.4.2013 10:36  100%    +  -

šneček.pomalý:

reagovat Mata69 10.4.2013 9:40  99%    +  -

šneček.pomalý: jo já to chápu, moje kamarádka taky jezdí do Německa na nákupy, ale má to kousek. A slyšela jsem to mockrát, jak lepší, kvalitnější a levnější se tam nákup pořídí.
Mě přijde jen k ničemu jet na nákup 150 km, to je šílený. Ale pokud to někdo pojme jako výlet, zkusí si to, proč ne, to je každýho věc.

reagovat Stefi 9.4.2013 22:21  100%    +  -

to bych brala tip někde poblíž Jindřichova Hradce, ale je pravda, že nevím, jestli by se mi tam chtělo zajíždět

reagovat šneček.pomalý 9.4.2013 21:47  87%    +  -

Mata69: Ono asi vždy nejde jen o úsporu...já třeba koupila povidlí v Něm. dražší jak u nás, ale ráda si za tu kvalitu připlatím....a takových věcí je tady víc, ale to si člověk musí opravdu vyzkoušet sám....

reagovat šneček.pomalý 9.4.2013 21:45  87%    +  -

Nedivím se, že to chce vyzkoušet...šampony, prací prášky, nutely, džemy, jogurty, kinder mléčné řezy....prostě všechno je kvalitně nesrovnatelně lepší než u nás. Tady je to jen samej šunt...kdo si to nezkusil, tak neví o čem mluvím...
Na druhou stranu bych tam nejela sama nakupovat když to tam neznám. "Objednávám" přes známého a asi 1x měsíčně udělá nákup. V rámci zaměstnání jezdí po celém Německu a už ví kde co mají v akci, kde se co vyplatí koupit. Kolikrát jsme tam už chtěli jet sami, ale prý je to na nic když člověk neví kam a kdy.... Ale zakladatelce přeji ať si nákupy užijí a mají fakt jen dobrý zkušenosti!!!

reagovat Mata69 9.4.2013 19:10  100%    +  -

feliberi: je to tvoje věc, ale 1,5 hodiny je sakra daleko, projedeš víc než ušetříš. Bohužel já mám nejblíž polské hranice, do Německa daleko, do Rakouska ještě dál....
Občas jedeme do toho Polska, mám to 30 km, ale kdovíco nenakoupím. Jen žasnu, že pořád tam jezdí zájezdy z druhýho konce republiky, to se nemůže vůbec vyplatit...

reagovat feliberi 9.4.2013 17:37  100%    +  -

Mata69: no, 1,5hod. To zase není tak dalekoa když je to kvalitnější, tak to zkusíme, však tam nebudeme jezdit každý týden. Dcera to chce zkusit, tak uvidíme

reagovat feliberi 9.4.2013 17:35  100%    +  -

Ketrin: Německo máme opravdu daleko.

reagovat Ketrin 9.4.2013 15:15  100%    +  -

Ahoj já teda jezdim nakupovat do německa nakupovat už dva roky a nedám na nákupy v německu dopustit

reagovat nagy 9.4.2013 15:14  28%    +  -

oblečení a boty v Polsku

reagovat Mata69 9.4.2013 14:31  100%    +  -

feliberi: a to se ti vyplatí? vždyť to máš na hranice poměrně daleko...

reagovat Henriete 9.4.2013 12:58  63%    +  -

feliberi: jo tak to se nevzynám já jsem upělně z druhé konce ale oblečení beru jen tam:-))

reagovat feliberi 9.4.2013 12:17  100%    +  -

Henriete: jsem z Kroměříže a chtěli bychom někam za hranice Rakouska. A chtěli bychom nějaké prášky na praní, jídlo a oblečení

reagovat feliberi 9.4.2013 12:16  100%    +  -

buturenka: moc děkuji za radu, jsem ráda za každou radu

reagovat feliberi 9.4.2013 12:16  100%    +  -

Pegča: no Silvina by chtěla v polovině května, tak jsem ráda, když mi někdo poradí kam a jaké zboží je dobré v Rakousku koupit víš

reagovat buturenka 9.4.2013 9:10  100%    +  -

to feliberi: pokud máš blíže Laa, tak asi tam, Hofer je i v Mistelbachu, ale tam já nenakupuji, ten se mně vůbec nelíbí

reagovat bubulína 9.4.2013 8:38  100%    +  -

ten Merkur je ale pěkně drahý,je to směs něco jak Billa a nevím co ještě.Ostatně tam mají i ty jejich clever výrobky.Možná jedině s nějakou slevovou kartou.I když,ty když tam pojedeš jednou za čas,tak na ni moc asi nenakoupíš.V letáku toho maj docela málo.
My udělali zkušenost,že bohatě stačí do Laa.Což je zrovna pro tebe i o dost blíž,než třeba až Mistelbachu.Tam jedině pokud by jsi chtěla prolízat i obchody s hadrama Takko a spol.Což mi příjde zbytečné,je to vše i u nás.A ceny nejsou zas tak rozdílné,leda by jsi natrefila na akci.Projeli jsme toho dost,až po Vídeň a opravdu bohatě stačí v tom Laa.Máš tam Eurospar,Lídl,Penny,Hofera-tam nakupujem nejvíc.Ale teď se tam zrovna staví novej,otvírat budou v červnu nebo červenci,nevím teď přesně.Pak je tam ještě Kik a na náměstí DM drogerie.Tam teda koupíš opravdu levněji než u nás v Dm

reagovat buturenka 9.4.2013 8:17  100%    +  -

já jezdím nakupovat do Rakouska každý týden, jezdám do MERKURMARKT -je to taková větší sámoška, kupuju tam všechno, mám jejich kartu, tak mám i dost slev, třeba tento pátek a sobotu mají slevu na celý nákup 10% , a kvalita potravin, to se ani nedá srovnávat, moc tam nekupuji maso a pekařské výrobky, ta jsou dost drahé,když jsou v akci -25% tak to koupím, ale jinak ne, jezdím do Mistelbachu, mám to asi 42 km

reagovat Pegča 9.4.2013 7:56  100%    +  -

vy někam pojedete?

reagovat Henriete 8.4.2013 21:39  63%    +  -

takové diskuze jsou tu už párkrát ale záleží odkud jsi co by tě zajímalo

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: VÝHODNÉ NÁKUPY V ZAHRANIČÍ RAKOUSKO, NĚMECKO
Diskusi založil(a): feliberi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si