Nakupujete v sekáči?

Poradte nejaky dobry sekac v Brne, diky....
26.4.2013

Diskusi založil(a) 26.4.2013 amory

reagovat dumajda 8.11.2017 10:20  9%    +  -

Párkrát se mi podařilo objevit super kousky, někdy si třeba nevyberu nic.

reagovat miki77 18.7.2017 10:03  5%    +  -

na sekáči není nic špatného, spíš jde se liší kvality jednoztlivých sekáčů, mám pár vybraných a jinam nechodím

reagovat Amanda785 9.3.2014 21:49  1%    +  -

tamicek: netřeba mít statisíce, stačí vědět kam chodit nakupovat za rozumné ceny :) dá se říci že nakupuji pouze ve výprodejích a různých akcích, nejčastěji chodím do outletu v Hatích.

reagovat tamicek 20.2.2014 21:30  5%    +  -

moja: Ne každý má statisíce na utrácení za nákupy oblečení, já mám hodně věcí z druhé ruky a nestydím se za to.

reagovat moja 18.2.2014 21:30  1%    +  -

Ne, jednou jsem se tam byla mrknout a rychle pryč, byla to šílená hraboška a smrdělo to tam !!!

reagovat Lusenka 28.10.2013 11:11  5%    +  -

Sekáče mi též přijdou dost drahé, ve srovnání s obchody. Na druhé straně u oblečení ze sekáče víte, že se zásadně nezmění po prvním vyprání. To se u věcí z obchodů říct nedá.

reagovat tavenda 23.5.2013 14:27  5%    +  -

Ahoj. Já sekáče dřív milovala, ale většina se jich zhoršila, resp. už je dost dobrých a cenově přijatelných nových věcí v obchodech. Nicméně se musím pochlubit s jedním výborným kupem :-) Koupila jsem si rajtky - pantalony, jako nove, cely kozeny sed, za 200 korun (nové začínají od 1500), a jeste byla v kapsicce mince 2 eura :-))

reagovat Alča+cácorky 12.5.2013 6:16  100%    +  -

i mě přijde že se sekáče poslední dobou hodně zhoršili a podražili. Když už jdu tak zásadně jen s kamarádkou Vendy ta má dar z tisíce vytahaných věcí najít tu jednu jedinou která za to stojí.

spíš mě poslední dobou lákají výprodeje ve větších řetězců. Mám ráda C&A,camaieu,Gate - pro děti Takko.

minulý měsíc jsem například v camaieu koupila nádherný svetr za 149,-kč a to jen proto že měl zadrhlou nit na dolním lemu. Já absolutní nešvadlena jsem to měla opravené za půl minuty a se svetrem honím parádu

reagovat k.myska 3.5.2013 17:04  100%    +  -

Na Brumlu.cz taky chodím a dá se tam sehnat pěkné zboží

reagovat Alma.. 2.5.2013 6:59  100%    +  -

normenka: Já hadry od vietnamců nemám vubec ráda - u nich koupím maximálně děckám na látačku crossky, páč ty užijeme hodně a nevidím rozdíl mezi od vietnamců a mezi za pětikilo, nebo dětem jen k dědovi a babičce na lítačku obyčejný botasky či do školy na tv - to boohatě stačí a poslouží. To už musí být abych u nich koupila i něco jiného, materiál na prdlačku jak píšeš a jestli něco nenávidim, jsou to právě věci co žmolkují

reagovat Alma.. 2.5.2013 6:58  100%    +  -

Stefi: No ty jo, tak to je už hnus předraženej co píšeš, to bych nedala, tak kam chodím já má paní za ty ceny co jsem psala a hlavně, má to čisté, vonavé, vyprané a usušené v sušičce - jeden z mála sekáčů s tímhletím!!
No a příští čtvrtek tam naklušu okamžitě po zboží mám odpolední, tak v pohod zvládám být i první

reagovat Stefi 1.5.2013 22:37  100%    +  -

Alma..: jo tričko za 70 tu mají taky, ale ne značkové a ještě se žmolkama, takové lepší "značkové" za 140,- to koupím ve výprodeji taky a nové, o tom to je. Právě , že u nás všechny ty ceny zdvojnásobili.

reagovat Mata69 1.5.2013 21:46  100%    +  -

Ale samy uvidíte, že jak vám děti porostou, koupit na ně v sekáči je čím dál tím těžší...nejlepší nákupy jsou asi fakt na ta mimča a hodně malé děti.

reagovat Mata69 1.5.2013 21:45  100%    +  -

Do sekáčů moc nechodím, nějak nemám šťastou ruku a jak tu už padlo, značka neznačka, jsou to více či méně obnošené věci, takže za 90 korun kvalitní tričko na kluky koupím i v akci v CaA například nebo v Takko.
Ano, natrefila jsem na funkční tričko Adidas v sekáči, za asi 50 Kč, to jsem vzala, bylo pěkné a funkční triko za ty prachy nekoupím.
Ale třeba zrovna tepláky koupím klidně u ťonga, protože mi je kluci dřív rozervou než se z nich stihne stát hadr. A díky bohu nemají potřebu lítat v teplácích nějaké značky...
Nevím jaký ťongy máte kdo u vás, ale já mám jedny oblíbené a tam chodím a často mám úžasné hadříky na sebe a třeba kolegyně se mě ptají kde jsem to koupila. Jenže ta paní (vietnamka) si krámku hledí a má hodně jiných věcí než ostatní vietnamci. Nemá to tak prudce levné, ale pěkné.

reagovat normenka 1.5.2013 16:43  100%    +  -

a hlavně se mi moc líbí,že se dnes dají v sekáčích sehnat bodýčka na mimča i za 10kč to je krásné a punčošky jsem viděla dokonce i za 5kč.Je to až neskutečné ,ale pro maminy naprosto super

reagovat normenka 1.5.2013 16:42  100%    +  -

Alma..: tak to rozhodně jo!!!Já už tedy u ťamanů nenakupuji dlouho,jelikož co jsem koupila a vypralo se tak to bylo víš kde !!!

To si opravdu raděj koupím v sekáči a je to kvalitnější.

reagovat Alma.. 1.5.2013 12:48  100%    +  -

normenka: Tak já za 150.kč koupila neskutečně užasnou mikinu na zip s kožichem od Nextu, ale to je už jak bunda s kožichem a je náádherná, to mi nepřišlo drahé, páč je jak nová a co se triček, tepláků týká, tak za tuto i podobnou značku kus cca 70.kč? Někdy levnější, někdy o pár kaček dražší

reagovat Alma.. 1.5.2013 12:46  100%    +  -

normenka: Ale jo, to taky, ale já tím jen chtěla říct, že já třebas někdy na značku koukám - jak u čeho. Mi přijde ted plácnu lepší zachovalý triko od Nextu za 60.kč nežli nové od vietnamců, nebo ty rifle klukovi, jsou super za 140.kč atd.
To víš, že občas tam jsou věci i dražší nežli by měly být, ale to já neberu. Nebo tepláky - co si budeme povídat, nežli tepláky za stovku od šikmáčů, to raději značkové onočené za 70-80.kč a vím, že už takový zůstanou a nebude z nich hadr na podlahu
Je to samo i o těch sekáčích, já mám svoje oblíbené a tam vždycky něco ulovim

reagovat normenka 1.5.2013 12:17  100%    +  -

Alma..: no nevím,u nás se právě takové jako next a podobně prodávají někde za 170 a podobně!!Jako to si opravdu raděj počkám na výprodeje.Ale zase na druhou strau najdou se tu párvě takové (vím o dvouch )kde značka neznačka,ale holkám jsem koupila tríčo za 27kč a jako nové a kvalitní.Takže je to hlavně taky o sekáčích kde se co dá sehnat.

reagovat Alma.. 1.5.2013 11:45  100%    +  -

holky, já vám teda nevim, co je u vás za sekáče, ale já třebas včera koupila klukovi super cerný rifle v sekáči za 140.kč - což je bomba cena.
Se značkama souhlasím, pokud je to kvalitní a pěkná věc i když nošená, tak prostě já osobně za to ráda dám peníze - oro mě je lepší tričko třebas od Next za 60.kč nošené a stále pěkné nežli od vietnamců nové za cca ty samé peníze ale po pár vypráních je z toho mrcha na podlahu

reagovat normenka 30.4.2013 22:39  100%    +  -

Stefi: se značkami máš sakra pravdu!!!To mě taky rozčiluje!!A ještě když ti prodavačka poví no co by jste chtěla to je přeci next a podobně!Bych jí kopla!Je to nošené a basta

reagovat helza 30.4.2013 13:39  77%    +  -

souhlas, ceny jsou dnes v sekáčích přehnané. Výhodou už zůstává jenom to, že trika a mikiny jsou už párkrát prané, takže je jisté, že po praní nezmění tvar, jako nové.

reagovat tereez 30.4.2013 12:29  6%    +  -

amory: ahojky! já sice z Brna pocházím, chodívala jsem do sekáčů kamenných, ale už mě to přešlo - souhlasím s tím, že hodně podražili a nestydí se chtít poměrně dost peněz i za trička se sepranými obrázky, se skvrnama apod...
Takže momentálně nejvíc nakoupím na internetových sekáčích - dobrou zkušenost mám s laclik.cz a teď poprvé mám rezervaci na brumla.cz - tak jsem ráda, že tu čtu dobrou zkušenost i s tímto sekáčem.

reagovat Stefi 29.4.2013 23:03  100%    +  -

janky: souhlasím, u nás sekáče hodně podražily, dřív jsem tam toho našla víc. TeD% si všichni hrajou na značku, ale ta je mi šumák, jednou nakupuju obnošené šatstvo, tak za ochozený svetr nedám 200,-, to si fakt počkám na výprodeje v normálních obchodech a za podobný peníz koupím novou věc. Trochu mě to štve, že tolik zdražili. Občas nakouknu na stránky blogerek o módě a nechápu jak mohou ty ženské sehnat takové hadříky za mrzký peníz- jako šaty za stovku a tak.

reagovat janky 29.4.2013 13:15  100%    +  -

Dříve jsem nakupovala, teď už ne. Jednak u nás hodně podražili, a jednak je to už hodně přebrané - prodavačky lepší kousky schovávají kamarádkám a kamarádkám kamarádek, které to následně prodávají na MMB, takže na štanglích visí fakt několikrát přebraný brak. A koupit nic moc vytahané triko na dítě za stovku, to už si počkám na akci v CA nebo podobném obchodě a koupím nové.

reagovat Divizna 29.4.2013 9:00  100%    +  -

Já si vybírám tady www.brumla.cz, výběr veliký, možnost rezervace, oblečení pěkné, jsem spokojená.

reagovat normenka 28.4.2013 20:13  100%    +  -

sekáče jsou super!Taky už mám své oblíbené

reagovat Alma.. 28.4.2013 14:00  100%    +  -

luna: Joo, z Anglie ty věci taky beru, jsou bezvadný a jak píšeš - za chvli z toho vyrostou a tak co se s tím prdět a já tam kolikrát objevim super věci a nenosí je pulka města hlavně
Fakt, dobré sekáče miluju

reagovat luna 28.4.2013 12:06  100%    +  -

amory: Já hodně využívám sekáče s Anglickou módou, mívají tam sice trošku dražší, ale většinou krásné skoro nenošené věci

reagovat luna 28.4.2013 12:05  100%    +  -

Alma..: Já tam také nakupuji hlavně dětem, protože co si budeme namlouvat, malé koupím tepláčky, za chvíli je má malé a to bych se jen v obchodech uplatila

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nakupujete v sekáči?
Diskusi založil(a): amory
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si