Poraďte - jak vymalovat v místnosti, kde je sauna?

Ahooj, tak máme doma saunu, infrasaunu. Já to nemusím teda, ale miláček to miluje a na imunologii nám otužování a saunování doporučili pro prcka, tak holt budem saunovat. No ale - infrasauna je normálně v jednom pokoji, je krásně dřevěná (takovej ten vzhled borovice či co) a já prostě nevím, jak vymalovat....už jsem v tom pokoji strávila mraky času, furt špekuluju a furt nevim. Neporadíte třeba?
30.10.2013

Diskusi založil(a) 30.10.2013 JTina

Anonym 10.1.2014 10:41  1%    +  -

You could definitely see your skills in the work you write. The sector hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe. Always go after your heart.
gluten free meal https://modules.apache.org/profile.lua?uid=2819

reagovat HanaR 31.10.2013 10:25  100%    +  -

Já teda neporadím, jak vymalovat. Ale infrasauna je super, máme jí 3 roky. Saunu máme v koupelně. Do infrasauny mohou i astmatici. Jakmile máme náznak rýmy, nebo začne bolet tělo, jdem se nahřát a vypotit.

reagovat helza 31.10.2013 8:30  100%    +  -

Pokud špekuluješ nad tím, jaký druh nátěru použít, potom já bych se poradila s malířem, nebo v některém obchodě, kde míchají barvy. Ne, že bych podceňovala holky s Dámy, ale v této oblasti je pořád spousta novinek atd.
Nebo spekuluješ nad barvou, tedy nad odstínem? To záleží na tobě a ostatním zařízení. Já bych ke dřevu a i funkci místnosti použila teplou barvu, nějakou pastelovou a ne smutnou, ale jemnou; meruňkovou, béžovo-oranžovou a podobně. Nebo bílou a někde bych dala pás tapety. (pokud by to zařízení místnosti dovolilo, pak s motivem květin, nebo lesa.)

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Poraďte - jak vymalovat v místnosti, kde je sauna? :533:
Diskusi založil(a): JTina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si