Nobillis Tilia vs Saloos Olejíčky/oleje

????????????????????????????????????????????????????????????
Dobrý den,ahoj.
Jelikož pracuji hodně s přírodními surovinami a mám ráda vše,co se byť na oko tváří,jako příroda,chtěla jsem se zeptat,jaké máte zkušenosti z kosmetikou ze Saloosu a firmou Mobillis Tilia.
Hlavně jejich "pitné" oleje.Budu ráda za každou námitku,připomínku,nebo chválu o všem,co se těchto firem týče (jaké si myslíte,že jejich produkty mají složení,zda cena odpovídá kvalitě,kolik procent je v brutnákovém oleji brutnákového oleje tad.) a já osobně mám zkušenost z pár olejíčky,ale když užjsme u toho brutnákového oleje,teď si vyloženě sháním tento olej čistý a LZS (lisovaný za studena) a čistý pupalkový LZS.Nevíte někdo,kde sehnat vyloženě 100% tní tyto oleje a zda v Saloosu,nebo Mobilis Tilia tyto 100% tní jsou? Trpíme s dcerou docela dost na cysty a tyto dva oleje by je měly zmírnit,případně odstranit.Děkuji za jakoukoli odpověď.
7.11.2013

Diskusi založil(a) 7.11.2013 B-shamelka

reagovat Krystalova 14.7.2016 12:14  5%    +  -

Ahoj, mám velmi dobré zkušenosti s kosmetikou Nobilis Tilia. Na cysty se docela dobře hodí měsíčkový olej- a myslím, že ani nemusí být od Nobilis Tilia, dobrá kvalita je i firma Naděje od Mgr.Podhorné.

reagovat B-shamelka 20.5.2014 16:47  7%    +  -

Ahoj,máte s nimi někdo zkušenost? A jaké jsou vaše dojmy,postřehy a hlavně doporučemí co se týká brutnákového a pupalkového oleje...?

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nobillis Tilia vs Saloos Olejíčky/oleje
Diskusi založil(a): B-shamelka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si