Itálie 2014 Caorle, poradíte ubytování?

Sháním levné ubytování v červenci, pro rodinu s dětmi 4-5 lidí v Caorle. Poradíte i s vhodnou polohou, poblíž moře?
20.2.2014

Diskusi založil(a) 20.2.2014 marknavr

reagovat MILACEKL 14.7.2016 20:28  1%    +  -

ahoj chtela bych se zeptat jestli nemate nekdo nejaky typ na levne ubytovani v caorle se psem na 1 mesic dekuju moc za vse

reagovat Jana654 30.5.2016 10:51  5%    +  -

Ahoj my letos také volíme Itálii. Dostali jsme doporučení, že se máme vydat s cestovní kanceláří atlantika. Dokonce jsme si už vytipovali oblast a mě by zajímalo jestli se nám tam bude líbit.Zvolili jsme Gargáno Hotel PARCO DEL SOLE. Tak pevně věříme, že se nám zde bude líbit. Pevně věřím, že bude všude kolem dostatek památek.

reagovat alenma 4.2.2015 11:00  50%    +  -

Letos opět do Caorle, už se moc těším

reagovat mamča12 26.9.2014 11:17  5%    +  -

Ahoj, v Itálii je krádně, moc se nám líbilo ale spíše ve městech. S mořem jsem nebyla tak moc odvařená. Ale města nádhera. Letos jsme nakonec letěli do Řecka a byly jsme spokojeni. Do Itálie spíše plánujeme v zimě na hory, tak snad seženeme nějaký dobrý zájezd na hory. Kam v Itálii jezdíte na hory? Abych se přiznala tak jsem na horách nikdy nebyla.

reagovat janky 23.3.2014 22:56  100%    +  -

omlouvám se za překlep - www.universoturismo.it

reagovat janky 23.3.2014 22:54  100%    +  -

MONIKA: moje mamka byla jeden rok s českou cestovkou, která spolupracovala s jednou italskou cestovkou, a my už pak se domlouvali rovnou s těmi Italy, bez českého prostředníka. Konkrétně jsme jezdili přes www.univeroturismo.it - můžeš si tam vybrat termín, podle plánku ubytování a vše si zamluvit a domluvit. Komunikují i anglicky. Určitě jsou i další agentury, my jezdili přes tuto. Ale už je to x let - manžel je už pátý rok pryč, takže máme s dětmi po dovolených po vlastní ose - jezdíme sami po ČR, nebo s cestovkou do zahraničí k moři jednou za čas, když to finance umožní.

reagovat MONIKA 18.3.2014 17:46  1%    +  -

janky: Janky, jak si najdeš přímo jejich agenturu? a máš přímo tip na dobrou agenturu? také bychom rádi vyrazili letos k moři s dětmi - tudíž ne moc daleko a finančně unosné :)

reagovat ilka 8.3.2014 18:06  83%    +  -

Ahoj, my byli loni a předloni cca 5 km od Caorle. Oblast se jmenuje Lido Altanea, byli jsme ubytováni v Apartmánu (klasika denní místnost + ložnice) v rezidenci Tamerici. Jsme 4 členná rodina a apartmány mají i pro 5-8 lidí. K moři to bylo cca 700m, ale jezdí vláček (my chodili pěšky, nevadí nám to a děti už máme velké), každý večer animace pro děti, kolotoč (se zvířátky) a posezení na každém rohu. V sezóně nás ubytování vyšlo cca na 16000,- mimo sezonu 10000,-)Tuto oblast doporučuji, opravdu je tam krásně

reagovat Mata69 27.2.2014 18:56  100%    +  -

marknavr: ale bacha na to, v srpnu je v Itálii dráž! Je výrazně dražší i ubytování.

reagovat janky 27.2.2014 9:09  100%    +  -

marknavr: my jezdili v srpnu

reagovat marknavr 27.2.2014 6:49  10%    +  -

janky: Ato jste jeli začátkem léta?

reagovat janky 26.2.2014 21:44  100%    +  -

marknavr: my jezdili s dětmi do Lignana, rezervovali apartment přímo v jejich agentuře, bylo to levnější než přes českou cestovku. Jednou jsme měli celý bungalov, jednou pěkný byt přímo u pobřežní promenády - se zahradou, z terasy byl výhled na dětské hřiště, za ním už pláž a moře. Ale už je to sedm-osm let.

reagovat Mata69 25.2.2014 11:40  100%    +  -

marknavr: já se obávám, že tu cenu máš nastavenou příliš nízko.
Na to booking to fakt není až tak levné, taky jsem to včera trochu projížděla. To mám pocit, že jsme to s cestovkou sehnali za velmi dobré peníze a dalo by se sehnat i levněji, ale my vyloženě po ceně nešli.

Jinak nevím, ale myslím že Caorle i Bibione a všechna ta střediska holt budou v sezoně zalidněná...to bych si iluze nedělala...

reagovat Eviicka 25.2.2014 11:15  44%    +  -

marknavr: V Caorle jsem byla jako dítě a hodně mě uchvátilo, úplně chápu, že se ti tam chce.

Jinak ale neporadím, v Itálii jsem byla dvakrát a vždycky s cestovkou a pod stanem.

reagovat marknavr 25.2.2014 10:00  10%    +  -

Mata69: Ten booking jsem projela a přijde mně to tam drahé.
Na městečku nebazírujem, jen jsme nechtěli Bibione-moc přelidněné, tak další padlo tohle Caorle, aby to nebyla vesnice a dalo se někam zajít a byla ta mi nějaká kultura... A zároveň nedaleko z ČR.

reagovat Alma.. 25.2.2014 8:04  100%    +  -

A proč bazíruješ zrovna na tomto městečku nebo co to je ??

reagovat Mata69 24.2.2014 22:07  100%    +  -

marknavr: ti teda nevím ať koukám kam koukám, tvoje cena se mi zdá přiliš málo...Ale holky jsou tu zkušenější cestovatelky, třeba dají tip.

reagovat Mata69 24.2.2014 21:55  100%    +  -

marknavr: asi nezbyde než hledat na netu, pátrat v mapách jak daleko je to od moře...

reagovat Mata69 24.2.2014 21:54  100%    +  -

marknavr: a nebo ještě mrkni tady na campy

reagovat Mata69 24.2.2014 21:53  100%    +  -

marknavr: ale cena je vyšší teda...o dost než máš limit...

reagovat Mata69 24.2.2014 21:52  100%    +  -

marknavr: tohle jsem ti pohledala na tom booking.com
tady

reagovat marknavr 24.2.2014 19:40  10%    +  -

Mata69: Asi tak, líp bych to nenapsala :-).

reagovat Mata69 24.2.2014 17:40  100%    +  -

No ale trochu jsme to tu zakecaly a chuděra autorka diskuse asi není o moc moudřejší než byla na začátku...

reagovat Gina2 24.2.2014 14:31  100%    +  -

Eviicka: no, já mořský typ jsem, miluju to tam, ten vzduch, který tě praští, když otevřeš auto, atmosferu, prostě je mi tam fajn. Ale letos to nevidím, asi dovča nevyjde, poprvé po 15 letech. Budu to muset nějak rozchodit. Ale do léta je daleko.

reagovat Gina2 24.2.2014 14:28  100%    +  -

Mata69: jasně že tam pizzu a vínko koupíš, a myslím, že to není ani nijak šíleně drahé. Za pizzu jsme dali kolem 5 - 6 euro, tuším. Mimo sezonu. Ale v restauracích rybí večeře atd. drahé jsou. Ale to i v Chorvatsku, domorodci moc na večeře nechodí. Ale tak - není to každý den. Hlavně si to užijte.

reagovat Mata69 24.2.2014 9:54  100%    +  -

marknavr: nooo tak to asi koukni na to booking.com

reagovat marknavr 24.2.2014 9:38  8%    +  -

Mata69: Myslím ty eura za apartman ne osobu.

reagovat jinaci 24.2.2014 8:22  27%    +  -

Mata69: jj přesně tak

nebo posvištíš k moři zas tentokrát někam jinam

reagovat jinaci 24.2.2014 8:15  27%    +  -

Eviicka: já zas mořský typ jsem ale zvládnu si to bezva užít i jinde

těším se tam moc,letos to bylo nepočítej mamčo že se tebou jedu nemám vůbec čas a drahého nepřemlouvám on moře nemusí a štve ho to tam

jasně syn nemá čas už jet na dovolenou s mámou když má novou přítelkyni..ale já to synkovi letos ani nenabízela

letost uvažuji o výletu do Terstu jejich mezinárodní linkou(sice to vyráží velmi brzy ráno,ale na autobusák to mám tři minuty) a když neudeří vlna šílených veder tak plán i procourat Pulu(amfteiátr ne ten znám) už tu studuji jejich plán MHD.Ale uvidím jak se mi bude chtít až dorazím na místo...mám i variantu půjčit si kolo a jet se projet po pobřeží daleko za městečko vede to borovicovými háji a plantáží olivovníků-do půjčovny kol dvě minuty...ale to se všecko uvidí dle nálady na místě,, též mě může přemoct lenora a bude jen ležing na pláži...ale je fakt že na výlety beru i plavky

akorát si musím ještě někde splašit Garfilda, Dobu ledovou I,II a možná i Sám doma,pár dobrých filmečků už tu mám připravených tu mám připravených(Australi,Pretty Woman,Anděl s Ďáblem v těle,Hrabě Monte Christo a tak.. aby bylo co večer,protože poslední roky do toho pidi městečka asi velikostně jako Zábřeh na Moravě jezdí davy a od Takových 20.00(to končí hotelové večeře a tak) se z městečka stává Babylon opravdu na husto...to mě každý večer asi nebude bavit tlačit se s davem v uličkách,zvlášť když bydlím přímo v centru,ale vybírala jsem uličku co je o něco klidnější.Ano mohla jsem mít i vilku na pláži,ale nechtěla

Loni jsme z městečka většinou vypadávali kolem osmé půl deváté večer(na přání synka- dav šel v tu dobu do městečka my z městečka) a večery trávili zavěšení v hamakách na stromech jasně synek v mí měl noŤas a byl přilepený na facebooku..já si užívala relax..či si točil diodama na liduprázdné pláži a já byla kameraman-jo nátačel se jednou i pozdě večer,ale to se tam prostě srotil dav a to on při tréningu nemá rád,on si to točil kvli chybám co dělá a pak to setříhával jako promovidea-zatím mi to ještě neukázal

je fakt že sem zatím nestudovala jejich kurturní program na léto třeba když mají barokní koncert v kostele též to stojí za to a je to překrásné a pořádají tam i super bleší trhy 2x týdně s předměty ze starých dobrých časů-loni jsme řešili těžké dilema ,jestli výlet do Benátek či gramofon(fakt překrásná práce, na kliku byly k tomu tři funční desky,stav byl perfektní),no synkovi naskočili dolárky v očích a plánoval jak na něm vydělá na aukru-já si ho chtěla nechat byl to nádherný kousek tak to byly Benátky ať z toho taky něco mám
------------------------------------
já myslím že si mata to Bibone s děckama též užije,písku tam mají kilometry a tuny,se jí mazlíčci za tu dobu nestihnou prohrabat z jedné strany Bibine na druhou,zábava tam taky je

reagovat Mata69 24.2.2014 7:33  100%    +  -

Eviicka: noooo vidíme to hodně podobně řekla bych
Moře tam bude, písek taky...teplo jistě taky. Pizza se tam jistě sežene taky, nějaké to víno na večerní posezení rovněž.
No a myslím, že na pár let budeme mít od moře zase pokoj.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Itálie 2014 Caorle, poradíte ubytování?
Diskusi založil(a): marknavr
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si