ANTIKONCEPCE A HUBNUTÍ

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda nemáte tip
na nějakou antikoncepci, po které se nepřibírá, ba naopak dá se po ní hubnout?

31.3.2014

Diskusi založil(a) 31.3.2014 Jasmin1

reagovat AndyTom 30.7.2014 14:00  5%    +  -

Ahoj, holky asi pred 11 dny jsme mela nechraneny sex s pritelem, kdy ejakuoval do me. Vcera se stal stejny pripad, kdy jsem si dnes rano vzala Escapelle. Pred chvili jsem prisla od gynekologa, byla jsem na prohlidce. Ultrazvukem zjistil, ze jsem pravdepodbne tehotna, videl tam neco o velikosti 3mm. O tom ze jsem si dnes vzala prasek sem mu nerekla. Bude mit ten prasek nejaky vliv na to mozne tehotenstvi? Kamaradka mi rikala, ze pravdepodpbne ten prasek to tehotenstvi ukonci prestoze se rika do 72hodin. Diky za info, Andy

reagovat Verda2L 27.4.2014 19:14  5%    +  -

Blaho, a jaké máš zkušenosti s kondomy? Mě to právě zaujalo... S přítelem kupujeme pořád jednu a tu samou značku, ani mě nenapadlo nějak zkoušet v téhle oblasti něco nového. Slyšela jem i o ženských kondomech, ale netuším, kde je sehnat... :(
Asi by to chtělo trochu prostřídat, aby nebylo pořád to samé...

reagovat Mensik 16.4.2014 14:50  5%    +  -

Blaho:
Souhlasím, HA zkrátka škodí zdraví. I když je to leckdy nepohodlné, já spoléhám na kondomy... Sice asi každá z nás zná jejich nevýhody, není to zkrátka ono, ale zase pokud si vyberete pokaždé jiný, zkoušíte, tak to jde.

reagovat Divizna 6.4.2014 19:06  100%    +  -

janky:

reagovat Milea 6.4.2014 18:57  100%    +  -

Ahoj
Vystřídala jsem několik HA a ani po jedné jsem nepřibrala a ani nezhubla. Je to jen o tom, co člověk jí, jak jí (rychle hltá nebo si jídlo vychutnává), kolikrát jí za den. A také cvičením, prostě pravidelným pohybem.

Písou to tady všechny

reagovat janky 6.4.2014 18:14  100%    +  -

Děvčata, to se snadno napíše - nežrat a hýbat se. Jím ukázkově, hýbu se, co mi nemoc dovolí, a kila dolů nejdou a nejdou. Byla jsem i u několika výživových poradců, i renomovaných, a všichni mi doporučili ubrat stres. Ale jak jako samoživitelka se dvěma téměř puberťáky a dvěma nemocnými babičkami - to nikdo neporadil....

reagovat Zuno 5.4.2014 19:36  5%    +  -

Hubnout po hormonech podle mne nejde. Zkusila jsem to po těhotenství a výsledek byl katastrofa. Přestaly mi jít kila dolů.

reagovat LenickaB 4.4.2014 18:01  5%    +  -

Mě jednou na gyndě doktorka říkala, že to antikoncepce až tak neovlivňuje, že to záleží jen na nás co jíme a kolik.

reagovat Alma.. 3.4.2014 6:43  100%    +  -

Mata69: Já bych to napsala jednoduše - méně a častěji žrát a hýbat se......
Já kdysi taky zkusila pilule... jo, pomohlo mi to, už ani nevim jak se to jmenovalo ,ale po dvouch týdnech se mi po nich táák rozházelo spaní, bolel mě žaludek atd- fuj, jediná a poslední zkušenost a to je víc jak deset let a už NIKDY !!!
Jak se říká - velký bič a malý dvorek

reagovat Blaho 1.4.2014 14:05  5%    +  -

Mata69, Mata69:
Přesně :). Chtít, aby existovala pilulka, po které neotěhotníte a ještě zhubnete, to je jako doufat v zázraky :D. Po HA se zkrátka zpravidla tloustne. Navíc je to nezdravé. Co zkusit nějakou jinou metodu? :)

reagovat Mata69 31.3.2014 21:45  100%    +  -

Než uvažovat nad antikoncepcí, po které by se hublo (zabít asi dvě mouchy jednou ranou) a různých doplňcích stravy - což spíše upravit jídelníček a přidat pohyb?

reagovat Henriete 31.3.2014 20:14  66%    +  -

Jámyslím že tloustnutí mají lidé jen v hlavě:-))

reagovat Mamakuto 31.3.2014 18:11  37%    +  -

Hubnout nevim, jsem hodne nachylna k pribirani po antikoncepci a zatim mi nic nedela Mirena, vsechno ostatni bylo zatim spatne.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ANTIKONCEPCE A HUBNUTÍ
Diskusi založil(a): Jasmin1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sex -> Antikoncepce
Přečtěte si