Móda v XXL

Slečny ,dívky,paní,zkrátka všichni kdo máme velikost XXL,,,,záměrně neříkám boubelky,baculky,a podobné nesmysly,jsme každá jiná,a máme každá to svoje trápeníčko sama v sobě,,,ale to je špatně!!! Co se takhle probrat k životu,probudit v sobě šťabajznu s jiskrou v oku,a dodat si sebevědomí???....Tak račte vstoupit,pojďte dál...budeme si radit,diskutovat,podporovat...
25.6.2014

Diskusi založil(a) 25.6.2014 Romaana

reagovat Monika65 19.7.2018 11:32  5%    +  -

S módou pro pevnější dámy je to fakt příšerné. V běžné konfekci se za 44 prostě většinou nedostanete. Souhlasím s některými levnějšími řetězci, které tady byli napsané, bohužel se mi často stává, že to dlouho nevydrží.
Z těch dražších přesto dostupných značek je například, jak píše macronka, cellbes. Starší ročníky jsi možná budou pamatovat quelle :) je to vlastně totéž... za mě zkušenost s obchodem skvělá, mají o něco delší dodání, rozhodně neobjednávat na poslední chvíli, ale výběr velikostí je naprosto úžasný a i oblečení je hezké, moderní a kvalitní, žádne moletkovské pytle...

reagovat helena.dr 8.1.2016 21:54  93%    +  -

http://www.hitomat.cz

reagovat lubinka 1.1.2016 17:15  82%    +  -

N-ellinka: jukni sem, tam si určo vybereš:
http://www.bonprix.cz/kategorie/874/svetry-rolaky

reagovat malich 1.1.2016 16:34  23%    +  -

N-ellinka: http://www.ullapopken.eu/de/modell/pullover-rollkragen-bio-baumwolle/696339/?var&g=UP_DAMEN&color=69633950

reagovat helena.dr 1.1.2016 11:55  73%    +  -

Zdravím všechny v novém roce.

Prodávám svého miláčka a mazlíka...vyšívací stroj Janome MC 350 E. 100% funkční.
zakoupen tady:
https://www.nej-sici-stroje.cz/druhy-sicich-stroju/vysivaci-sici-stroje/vysivaci-stroj-janome-memory-craft-350/
Více do vzkazů pokud by byl zájem.
Moje oko pošilhává po profi stroji jinak bych neměnila,protože je super.

reagovat N-ellinka 31.12.2015 7:56  14%    +  -

Holky schanim dlouhy rolák,nechce se mne plést,ale baru takovou vinovou ,nevite o nákém ?

reagovat Bublina28 12.11.2015 12:46  7%    +  -

Ahojky.Doufám že sem můžu i já přispět svým dotazem i když si nejsem úplně jistá jestli se to sem hodí:) Jsem vyučená švadlena, bohužel se tím neživím ale sem tam si pro zábavu něco ušiju:) jsem trochu silnější tak mám občas problém si na sebe sehnat v obchodě oblečení.Tak jsem se rozhodla že si něco ušiju jednou taky na sebe.Ale když už tak z nějaké kvalitní látky.Může někdo doporučit nějaký obchod kde se prodávají kvalitní látky? Jsem z Brna, tak po brně nebo okolí, může být i eshop pokud sním máte zkušenost, děkuji:)

reagovat sezblaznim 4.11.2015 1:31  16%    +  -

Zdena65: KIK a Ulla jsou podle mě ideální kombinace pro baculky, já si v KIK kupuju velký trika a leginy jako zimní pyžamo nebo jako domácí oblečení,kus za cca 100 kč je podle mě dobrá cena. Ulla v Praze v Harfě je moc malý obchůdek, lepší je sednout na přemisťovadlo a zajet do Drážďan nebo do Berlína, výběr je nesrovnatelně lepší a obsluha nesrovnatelně příjemnější.

reagovat malich 26.10.2015 15:18  38%    +  -

No a v Ulla chodím hodně do sekce Wäsche - mají tam bezvadná dlouhá trika ( jestli jsou to domácí šaty nebo noční košile nevím) - a nosím je do práce ke kalhotům: třeba se zipy a třpytivými kamínky na ramenou nebo lemováním v koženém vzhledu nebo s ozdobnými kovovými sponami apod. Jsou to takové šmrncovní detaily, na trikách u nás se objevují málokdy.

reagovat malich 26.10.2015 6:49  38%    +  -

Zdena65: KIK je taky prima..bydlíme na vesnici a KIK je taky 5-7 minut autem...bezva ceny, vždy koupím,co potřeuji...ale dělá v kanceláři - a tak do práce nakupuji v Ulla

reagovat Zdena65 25.10.2015 15:54  100%    +  -

I když teď jsem si koupila pěkný, dlouhý, melírovaný svetr v KIK a nechala si tam přišít zip a je super.

reagovat Zdena65 25.10.2015 15:53  100%    +  -

malich: Ulla Popken je i můj hlavní obchod. Chystám se v lednu na slevy do Drážďan.

reagovat malich 25.10.2015 8:42  38%    +  -

Na základě této diskuse jsem před rokem, možná dvěma objevila Ulla Popken. Občas, tak jednou za 2-3 měsíce si něco objednám a brouzdám po jejích stránkách. A teď jsem internetu četla, co se začíná nosit (třeba košilové štay, ale i jiné věci), co bude hitem sezóny - a koukám s pusou dole, protože takového něco už mám buď rok doma nebo to na U.P. dlouho je k dispozici. Tak jsem mile přeekvapená. Nemám čas sledovat módu, ani mě to moc nebaví-co mají štíhlé holky by mi stejně neslušelo nebo se ani nedalo sehnat v mém čísle.

reagovat sezblaznim 22.3.2015 19:31  20%    +  -

malich: děkuju za pochvalu přiznám, že je přijemně jednoduchý sáhnout do skříně a nemuset přemýšlet v jaký barvě dnes vyrazím,ale potom všechno zkombinovat dohromady ve správným odstínu......to dá zabrat

reagovat sezblaznim 22.3.2015 19:22  20%    +  -

k.myska: děkuji

reagovat malich 22.3.2015 7:44  34%    +  -

sezblaznim: máš to všecko moc pěkné...mi se líbí, když má člověk svůj styl,který ho odlišuje...a ta modrá je moc pěkná, má hodně variací...a pak to můžeš i dobře kombinovat..
Kluk, když jsem ho jednou za cosi v oblečení kritizovala mi vpálil: "být IN znamená být tuctový, šedá myš..."...a měl pravdu

reagovat k.myska 20.3.2015 8:33  100%    +  -

sezblaznim: jsi moc šikovná

reagovat sezblaznim 17.3.2015 22:11  18%    +  -

N-ellinka: díky ...to víš každá jsme na jinou barvu,já zkoušela nosit i nemodrý oblečení, ale nějak si v tom nepřipadám jako já

reagovat N-ellinka 16.3.2015 5:45  28%    +  -

sezblaznim: já delam v textylu a tam furt jedeme modre barvy a ja už toho mam po krk,ale tohle je užasny .

reagovat sezblaznim 15.3.2015 22:31  18%    +  -

Mata69: a manža už se třese kdy mu oznámím ze kterých triček "vyrostl"...abych je mohla.....zhodnotit

reagovat sezblaznim 15.3.2015 22:29  18%    +  -

helena.dr: děkuji

reagovat Mata69 15.3.2015 18:26  100%    +  -

sezblaznim: teda ty dvě zkombinovaná trička - to je bomba!

reagovat helena.dr 15.3.2015 13:26  100%    +  -

sezblaznim: JJ jsou moc krásné

reagovat sezblaznim 15.3.2015 12:59  18%    +  -

helena.dr:víš kolik má modrá odstínů??!!!...strááášně moc... ..no a ty šatky se na sluníčku blejskaj dokonce do modrofialova

reagovat sezblaznim 15.3.2015 12:56  18%    +  -

helena.dr: máš pravdu nad modrou bych slintala blahem a loudila a loudila a loudila

reagovat helena.dr 15.3.2015 7:33  100%    +  -

sezblaznim: šatky se ti super povedly....jen z té modré by mi už asi hráblo ,ale proti gustu...

reagovat helena.dr 15.3.2015 7:30  100%    +  -

sezblaznim: hele to né,že bych jí tam nechtěla dát,ale v Praze jsem si koupila zrovna tu fialovou a zbytek jsem měla už doma.
Jo a modrou tam dát nemohu,protože ty by jsi mi to určitě záviděla ...

reagovat sezblaznim 15.3.2015 1:49  17%    +  -

Ještě mám jeden vánoční výtvor. Foto v galerce. Základem jsou bavlněné šatky s příměsí elastanu pošité flitry velikost L úlovek ze sekáče.Po obléknutí jsem zjistila, že mají úúúžasný výstřih, bohužel zbytek živočicha nacpaný v šatkách tak úžasný nebyl. S odhodláním "však já zhubnu" jsem je v létě uložila do skříně. A čas běžel. Začátkem prosince se reálně přiblížily Vánoce, návštěvy, večírky, Silvestr! S výkřikem "nemám co na sebe" jsem vlítla do skříně a objevila skorozapomenuté šatky. Reálně jsem zhodnotila situaci a bylo hned jasné, že proveditelnější je zvětšení šatů, než zmenšení živočicha. V galerce je výsledek.

reagovat sezblaznim 15.3.2015 1:42  17%    +  -

Zdena65: helena.dr.děkuju za pochvalu

reagovat sezblaznim 15.3.2015 1:40  17%    +  -

helena.dr: i ty jedna ...ty tam tu modrou nedáš a nedáš ....ale seš šikovná ...já zase neumím takhle šít

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Móda v XXL:502:
Diskusi založil(a): Romaana
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si