Kuriózní dárek

Dostali jste k vánocům, narozeninám, svátku či jiné příležitosti kuriózní dárek, který vás pobavil, naštval či dokonce rozplakal? Já sama pátrala v paměti a zřejmě to byla ohromná krabice v ní další menší, až z té nejmenší na mě vylétl čertík. Bylo mi čtrnáct let a čekala jsem nějakou parádu, no znáte to. Tenkrát mi to přišlo líto, dneska bych se tomu zasmála.
8.9.2014

Diskusi založil(a) 8.9.2014 ewissa

reagovat huteh 14.11.2014 10:53  1%    +  -

PavLen: Mně přijde mnohem nechutnější třeba vaše lascivně působící ikonka než fakt, že má někdo s maminkou upřímný a otevřený vztah a může jít klidně darovat i sexuální pomůcku... Ale chápu, že prudérně vychované osoby to mohlo od pisatelky solindě pobouřit. Mě nikoliv.

reagovat helza 1.10.2014 18:32  72%    +  -

Gi.Gi: Nelituj, už je mi skvěle. Bylo to fajn, neoperovali mě za živa, uspali mě a na noc mi potom dali injekci, takže žádné drama. (A žlučník taky není žádná veleoperace)

reagovat Gi.Gi 1.10.2014 17:58  10%    +  -

helza: chudacku. Uz jsi dobra?

reagovat helza 29.9.2014 11:17  78%    +  -

Gi.Gi: Já byla na operaci se žlučníkem.

reagovat helza 29.9.2014 11:15  78%    +  -

Eviicka: tak to ti ani nevím, tehdy ještě relamy jako takové nebyly, byl reklamní pořad "Franta vejce". Dceři byly 2 roky, takže to bylo v roce 1985. Televize nevysílala celý den A já měla 3 děti, dceru ještě kojila, asi jsem se na ni moc nekoukala.

reagovat pecka 24.9.2014 21:29  100%    +  -

Gi.Gi: Od manžela jsem dostala jednou jako dárek to, co jsem mu dala, aby mi spravil. Měla jsem takové to rádlovací kolečko na těsto, dělá to zubaté okraje a rukojeť byla z plastu. Zapomněla jsem dávno na to, že ho nemám a pak ho našla pod stromečkem opravené s krásnou dřevěnou rukojetí. A dokonce jsem z toho měla radost, někoho by to možná urazilo.

reagovat Gi.Gi 20.9.2014 12:11  6%    +  -

Holky kde jste? Snad jsem vas vsechny neodstrasila, ci co?

reagovat Gi.Gi 15.9.2014 19:02  5%    +  -

Tak jsem se uz registrovala :-)

reagovat ewissa 14.9.2014 19:33  12%    +  -

helza: Šikulové

reagovat Eviicka 14.9.2014 15:10  34%    +  -

helza: tak to je něco :-), tahle příhoda je taková hrozně hezká. Myslím, že když začínaly tampóny, byly toho plný reklamy v TV, kde byly ženy, které vyprávěly, jak se mohou koupat kdykoli.

reagovat Gigi 12.9.2014 21:45  1%    +  -

Alma..: Uz jsem tu z vyletu :-)

Tak co se tyce tve history, ja I pres to, ze jsem darovala Robertka, si nedokazu predstavit, ze bych se sveho pripadneho synka zeptala, zda si holi ''Cipiska''.
No nevim, jeste zadneho syna nemam, ale 2 dcery a ty jsou moc male.

Te jedne jsou skoro tri. Onehda jsem byla na WC a ona za mnou prisla (ne, nic nevidela ). Chtela jsem se zrovna ''prebalit'' a chystala jsem si tu malou vlozku.
Mala jak prisla, tak mi povida: Mami, mas AA? Mas plinecku?

To me pobavilo.

Jeste si taky vzpominam, jak jsem jako asi 17-tileta dala synovcovi (10) PC hru. Tenkrat xadne xboxy jeste nefrcely. Mely tam byt obyc hry, a koupila jsem to v obchode Levne Knihy.

Zacli jsme si hrat, a jedna hra byla, ze vlk chytal ovecky na pasece. Jenze, co jsem nevedela, ze I kdyz ty hry byly vhodne pro ten vek (zadny vekovy zakaz tam nebyl), ze tahle s vlkem byla dosti nevhodna.

Jakmile mily vlk, chytil ovci - zezadu, tak zvedl jeji kopytka a zacal ji soustat do zadnice.

Ja cela zdesena, jsem se ho zeptala: JEE, CO TO DELA TEN VLK?

A synovec na to: SUKA.

A ja: a co to je suka?

A on: Dela deti

Fakt des. Nevedela jsem zda mam byt zdesenejsi proto, ze ta hra byla velmi nevhodna (na CD jich bylo asi 25, jen tahle byla takova), nebo ze 10-tilety kluk vi takove slovo a jeho skoro vyznam.

Dobre ze?

reagovat ewissa 12.9.2014 21:40  12%    +  -

Alma..: No proč ne...bude alespoň nějaká legrace

reagovat Alma.. 12.9.2014 14:35  100%    +  -

ewissa: co kdyby téma diskuse mohlo být i o kuriozních příhodách, nebo celkově i o srandách, který kdo zažije ?

reagovat Alma.. 12.9.2014 14:34  100%    +  -

Mata69: Marti, já nemyslela že je tady někdo puritám, myslela jsem to tak všeobecně. Prostě to má každý fakt nastavený jinak.
Kluk je zvyklej, není stydlín a kdybych to neřekla já, vypálil by to z pusy sám, takže u nej vím, že v pohodě mužu. U holky bych tohleto neřekla, tý by to vadilo jednou, to taky vím dopředu a přitom taky není stydlivá ,ale je prostě jiná nežli kluk.
Tak jo, jsou hranice všeho, jen každý je má posunutý jinde a jinak

reagovat Alma.. 12.9.2014 14:31  100%    +  -

Gigi: To nepochybuj, že se ráda zasměju

reagovat helza 12.9.2014 14:03  97%    +  -

Já si tak s tím o dětech vzpoměla, že i já jsem kdysi dostala kuriozní dárek i když jenom tak, k žádné příležitosti to nebylo. Když mi bylo 40, dceři dva roky a synům 6 a 7 let, jeli jsme na dovču na Zemplínskou šíravu. A bylo vedro k zalknutí a já dostala menzes. Takže se všichni koupali a já seděla v tom vedru ve stanu. Tehdy už bylo kousek od nás i pár obchodů. A ti dva malí špunti, prvňák a druhák si vyžebrali penízky na zmrzlinu a zmizeli. Vrátili se a tajuplně mi něco předali se slovy - aby ses mohla koupat. Rozbalila jsem to a koukal jak jojo - byly to tampóny. Jak si všimli, že se nekoupu, je mi dodnes záhadou. A to, že věděli o existenci nějakých tampónů, to vůbec netuším, protože jsem o jejich existenci tenkrát nevěděla ani já. Koukala jsmem na to dost dlouho, než jsem pochopila o co jde a co s tím, ale potom jsem se koupala vesele celou dovolenou. a že jsem vodník, užívala jsem si to.

Tehdy ale byli kluci malí dost na to, že mi to nepřišlo vůbec trapné, ještě to brali tak nějak jako cokoliv jiného v životě.

reagovat Eviicka 12.9.2014 13:08  35%    +  -

Mata69: tak to už chyběla jen pavučina

reagovat Mata69 12.9.2014 12:05  100%    +  -

Ale diskuse je trochu jinde..
Já nevím jaký kuriozní dárek jsem zažila ve svém okolí...já osobně dostala od přátel ke kulatinám vyjížďku na koni, čímže mě moc potěšili, na koni jsem neseděla leta letoucí a tohle byl fakt super zážitek.
Kamarádce ke kulatinám jsme vyrobili plechový "notebook" (je počítačový borec), na něm znak nakousnuté hrušky, uvnitř počítadlo místo klávesnice, ve sklenici k tomu živou myš a dovnitř ještě plno plastových brouků (jakože viry) a plastového oslíka (jakož trojský osel-kůň), modrý zub z moduritu (jako že bluetooth) a špagátek jako wifi.
Jí se to moc líbilo.

reagovat Mata69 12.9.2014 12:01  100%    +  -

Alma..: já tedy cítím trochu rozdíl v tom, poučit děti o věcech kolem dospívání a sexu, včas a ve vhodné formě odpovídajídí věku - a rozdíl v tom, darovat matce robertka.
To, že bych své matce nedala jako dárek robertka totiž ještě nutně neznamená, že jsem puritán a že doma se o jistých věcech nemluví.
Věnovat matce robertka mi přijde skoro jako s ní rozebírat jak to dělá (ona nebo já), jestli si to s ním dělá - a to opravdu, cítím jako velmi intimní věc. Jestli to tak někdo doma má, je to čistě jejich věc. Já jen píšu jak to cítím.

Ale z mého pohledu jsi tu splácala dvě věci dohromady. To, že jsi dceři v sedmi letech vysvětlila na co máš tampony mi přijde uplně samozřejmé a správné. Jestli se s 14ti letým synem bavíš před kamarádkou o tom, že si holí šulína, budiž, když to synovi nevadí. Né každé dítě by ale takový rozhovor před téměř cizí osobou sneslo bez potíží. (a i dospělý) někteří lidé prostě mají hranice intmních záležitostí trochu jinak.

reagovat Gigi 12.9.2014 11:53  1%    +  -

Alma..: Ahoj, dost jsem se nasmala. Musim na to taky neco napsat, ale az pozdeji, protoze se asi jako ty rozepisu. Ted musim ven, takze nemam moc casu, ale pozdeji sem pridu a podelim se svyma historkama. Haha, treba se taky zasmejes :-)

reagovat Alma.. 12.9.2014 7:55  100%    +  -

ewissa: pardon za rozepsání, už se budu držet tématu

reagovat Alma.. 12.9.2014 7:54  100%    +  -

Gigi: Tak tuto hračičku ani jinou doma nemám, nějak nemám potřebu. Ale nebudu povídat nikdy.... nikdy totiž člověk neví
Jinak jo, my s mamkou, kdyby to tady na Dámě některé ženské slyšely, možná by je to položilo o čem se dokážeme bavit a ještě se tomu zasmějeme.
Ale i chápu, že když se někde o tomto doma nemluvilo, tak ta dcera taky na toto téma potom asi nemluví. U nás doma - bude mi za týden 36.let a mám syna 14 a pul let a dcerku 9.let, tak s klukem, to je někdy už sranda... samozřejmě vzhledem k jeho věku se bavíme. Minule mi v autě - čekal na mě u práce a vezla jsem ho domu a i kolegyni vozím domu, mám jí po cestě. Tak před ní mi povídá : Mamiii, dochází mi holící gel.... vím, že si holí podpaží a proto mu povídám : Tome, hele, já se holim žiletkou jen mezi nohama, jinak na všechno epilátor a rvu to i s kořínkama a pěna mi vydrží snad rok. Máš ten gel doma 3 měsíce, co s tím děláš ? A on: No tak mami, já si neholím jen podpaží.... začla jsem se smát, nohy vím, že by neoholil, na ksichtě ještě nemá co, tak co asi že a tak mi ujelo i před tou kolegyní : Tome, si holíš brabce jooooo ???? A on, že jo mami, fuj, chlupy... No, nemusím ti povídat, jak se kolegyně, který je 24.let nasmála. S Tomem se znají, takže cizí uplně nebyla . No co, udělali jsme si z toho po cestě srandu a bylo.
Takže se to asi přenáší z rodič na dítě. Kde jsou rodiče div ne puritáni, dítě je asi logicky na tom stejně a to předává i svým dětem dál - pravděpodobně.
Každý to má fakt doma jinak a pokud tvoji mamku tohleto rozveselilo, máte takový vztah, že to berete jako normální věc, je to prostě originální a kuriozní dárek
Dcera devítiletá taky už ví dost věcí - přiměřeně k jejímu věku. dávno ví, co je menzes - prostě se mě zeptala, k čemu mám ty špuntíky v koupelně - myslela tampony, tak jsem jí to vysvětlila v ani ne sedmi letech a hotovo. Co si budu vymýšlet a nebo jí odbít slovy - na to máš dost času, nebo oblíbené : áááále nic !!
A můžu ti po pravdě napsat, že jsem taky raději na FB, kde si popíšu s kým konkrétně chci a mám dokonce mezi přáteli synovo spolužáky a kamarády, kamarádky a dvě holčiny se mi hodně svěřují - jedna žije jen s tatínkem a druhá má špatný vztah s mamou. a to by tady asi všichni odpadli kdyby četli na co se mě ptají, defakto cizí ženské, ale mě to nevadí

reagovat ewissa 11.9.2014 21:23  12%    +  -

Kuriózní dárek to bezesporu je a o tom diskuze pojednává. Já jsem psala, že by mě s touto pomůckou maminka hnala. V té době bylo tohle téma tabu. Já osobně ho nemám, ale co není

reagovat Gigi 11.9.2014 20:40  1%    +  -

helza: ano, to chapu a ani me nenapadlo, to co tebe. Je to docela usmevne, ze by se nekdoo snad I mohl pokusit o formu reklamy touhle formou. To jsou mi veci. Ale ja rozhodne zadny dealer nejsem, to fakt ne.
Jinak je fajn, ze je to tva nejlepsi kamaradka a nevadi ti, ze je jak ty rikas skoro fanaticka :-)

Jinak mile damy, normalne spis davam obleceni, kosmetiku, veci do domacnosti. Ten ''R'' je opravdu tou nejkurioznejsi veci co jsem kdy dala. Haha.

reagovat helza 11.9.2014 20:18  98%    +  -

Gigi: Pravda je, že když se zde objeví neregistrovaný, máme všechny uši v pozoru. Věř, mohlo by se nakonec stát i to, že by se z toho vyklubala nakonec reklama na robertky a jiné pomůcky. A ono vše ovlivňuje všechno. Asi by to mnohé z nás dál braly jaksi jako ne ne ne, ale asi by to vyjádřily jinak. Víš, tady jsme zvyklé na to, že mnohdy i dobré kámošky mají na něco naprosto opačný názor. Já jsem například věřící a chodím do kostela, dokonce se starám o farní stránky. A moje nejlepší kamarádka na Dámě je nevěřící, řekla bych až proticírkevní fanatička.

Tak to neber tak, že tě někdo odsoudil. Jenom jsme se zabývaly myšlenkou, že nejsi-li registrovaná, tak kdoví, co se za tvým "dárkem" skrývá. A to, že má a může mít někdo klidně jiný názor, to je přeci fajn. Ne?

reagovat Gigi 11.9.2014 19:25  1%    +  -

Zdena65: Mimochodem ja taky jednoho kdysi dostala. Dyt je to normalni vec. A ted holky, by me zajimalo, kdo ma nejakou tu ''hracicku'' doma?

reagovat Gigi 11.9.2014 19:24  1%    +  -

Zdena65: nikde jsem nepsala, ze byl k narozkam :-)

reagovat Zdena65 11.9.2014 19:11  100%    +  -

Zrovna nedávno mi říkala známá, že dostává od manžela díly na auto, autorádio, kola a tak

reagovat Zdena65 11.9.2014 19:08  100%    +  -

Gigi: Je fajn, že máš s mamkou takový vztah, ale i mě přijde, že dát robertka jako dárek je divný.
Jako koupit ho tak mimo prosím, ale ne jako dárek k narozeninám.

reagovat Gigi 11.9.2014 15:45  1%    +  -

Alma & Eviicka: dekuji

Mta69:
Porad ti unika poenta. Neni to o tom, ze jsem chtela, aby ROBERTEK :-) nahradil zemreleho partnera, ale o tom, rozveselit ji timhle potouchlym darkem. Ja ti nazor neberu, to je v poradku. Ale jen mi vadi, jak me hned kazdy odsoudil jak kdybych byla naky uchyl. Tot vse.

Alma
je hezke, kdyz se takhle muze dcera s matkou bavit. Palec nahoru :-)

Eviicka:
jeste k te registraci: mne se registrovat nechce, protoze na takove diskuze az tak casto nechodim. To uz sise FB. Tam su kazdy den :-)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kuriózní dárek:884:
Diskusi založil(a): ewissa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Svátky, vánoce, velikonoce, ..
Přečtěte si