Dovolená plná zážitků - Lago di Garda

Ahojte, toto léto už jsem taky poznala, co to je, jet na dovolenou, kde se jen neválíte u moře, ale je to trošku akčnější, na relaxaci je sice taky čas, ale těch zážitků je mnohem více :) Byl jste také někdo na takové dovolené?
17.10.2014

Diskusi založil(a) 17.10.2014 MalaAda

reagovat Danka005 18.2.2015 15:00  5%    +  -

Já takovou dovolenou maximálně preferuju ale muj muž si občas vymrči i válení u moře. Letos asi vyhraje Elba nebo Korfu

reagovat Ninicka 22.10.2014 11:23  28%    +  -

jennifer.aniston: Ono celkove letos to pocasi bylo hodne chladne. Nedalo se ani poradne koupat. pristi rok, budeme muset poresit vyhrivani bazenu. Letos se dcera skoro nekoupala, bylo chladno.

reagovat jennifer.aniston 22.10.2014 10:10  83%    +  -

Ninicka: my jsme byli letos taky na Gardě a nám bohužel počasí (v červenci) vůbec nevyšlo, několikahodinové průtrže mračen, bouřka, chladno na mikinu. V Sirmione jsme se byli podívat, tam se mi líbilo moc. Pak jsme byli v Arcu na hradě (zřícenině) a v Peschieře. A ačkoliv je na Gardě krásně, příště bych zase raději k moři... Garda mi připadá jako úžasná výletní dovolenka mimo sezónu.

reagovat Ninicka 21.10.2014 17:34  28%    +  -

Je tam moc pekne i zoo, safari. Dinopark ten je uz hodne schatralej. Ale Gardaland je paradni a je tam i pekne akvarko. My vetsinou jezdime jen do Sirmione.

reagovat Ninicka 21.10.2014 17:32  28%    +  -

MalaAda: Asi 10x. Nemam to zas tak daleko)))

reagovat MalaAda 21.10.2014 16:52  5%    +  -

Ninicka: kolikrát už jsi tam byla? :)

reagovat MalaAda 21.10.2014 16:52  5%    +  -

Ahoj, ahoj, ano byli a bylo to naprosto úžasné :) mě se to líbilo více, než moře, bylo to úplně něco jiného, než jsem byla zvyklá :) Počasí nám vyšlo úplně super a byli jsme v movielandu, hora Monte Maldo,ve Veroně, v Gandalandu, na 2 horských dráhách, Benátky a ještě další :) byli jsme s Quality Travel a fakt paráda :)

reagovat Ninicka 21.10.2014 12:07  28%    +  -

garda je moc pekne misto. mam to tam radeji jak rimini ....

reagovat jennifer.aniston 18.10.2014 10:25  88%    +  -

Ahojky! Vy jste byli letos na Gardě? A co jste stihli všechno navšívit? Líbilo se Vám tam víc, než u moře? A jaké jste chytli počasí?

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dovolená plná zážitků - Lago di Garda
Diskusi založil(a): MalaAda
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si