Kosmetika

Moje koupelna není přeplněná kosmetikou, raději utrácím za knihy, kavárny nebo kino. Ale nějakou tu kosmetiku přeci jen používám a většinou sáhnu po značce Dove. Jak to máte vy? Pojďte si povídat a radit o kosmetice. A nemusí to být jenom Dove ;-)
28.2.2015

Diskusi založil(a) 28.2.2015 taffi

reagovat taffi 31.7.2015 13:08  19%    +  -

NelinkaHot: jíl je opravdu na pleť skvělý. bude asi špinit stejně jako produkty z mrtvého moře, aspoň moje zkušenost. ptala bych se klidně v lékárně, tam by mohli mít něco kvalitní se zeleným jílem. taky se pozeptám. díky za tip.

Anonym 10.7.2015 18:47  1%    +  -

lebahu: Já jsem vyzkoušela u kamarádky masku na obličej právě s jílem a ještě s mátou a dalšíma věcma a byla super! Herbalife myslím, že to byl. Zelený jíl se dá sehnat i samostatně? Nešpiní?

reagovat momoo 27.5.2015 13:16  5%    +  -

taffi: To jsem ještě neviděla, zkusím se podívat :)

reagovat taffi 30.3.2015 21:40  19%    +  -

holkyyy, komu chybí léto a exotika, tak šup do drogérky. Dove má novinku, sprchový gel s mandarinkovou vůni. Je úžasný. I když já mám vůni mandarinky spojenou spíš s Vánoci, prostě dětství, tak tady opravdu mám pocit, že jsem někde na ostrovech u moře a voní mi pod nosem exotika a sluníčko. Mňam

reagovat Stefi 9.3.2015 12:43  73%    +  -

Mata69: bych jinak nereagovala. Mně se omlouvat nemusíš. Beru,že každému nemůže vyhovovat. U MK je právě fajn, ta záruka spokojenosti a je škoda ji nevyužít.

reagovat lebahu 9.3.2015 8:41  33%    +  -

Holky v sobotu jsem byla na kurzu aromaterapie a krom voňavých olejů se mluvilo taky o kosmetice. Byla tam paní, která vlastní nějaký menší řetězec drogerií v Brně a mluvila o takových těch "zázračných" krémech, že hned po prvním natření je pleť hezčí, vypínají vrásky atd... (kdo měl možnost někdy vyzkoušet, tak ví, že to tak opravdu funguje, takové ty krémy co je z nich člověk nadšený).
Ale říkala, že v podstatě pleť poškozují, že mají zásaditou reakci, ta že dělá ten prvotní úžasný pocit, ale když se pak člověk den dva tím nenamaže, tak je kůže drsná, šupí se, je napjatá... takže honem zase namazat, že v podstatě si na tom krému člověk vypěstuje závislost. Že zázračné krémy NEBRAT! (od paní co ji jejich prodej živí nečekaná upřímnost). A že paradoxně, když se zeptáte staré babičky s hezkou pletí, co používá, tak vám řekne většinou že nic, sádlo, indulonu... takový ty obyčejný krémy co jsou tu už 50 let na trhu.

reagovat N-ellinka 8.3.2015 21:28  28%    +  -

kamoška byla na předvadečce mary key a s nakym valečkem ji jezdila po tvaři ta poradkyne a pry mela krasnou plet. ale je to vše šilene drahy.

reagovat Mata69 8.3.2015 19:50  100%    +  -

Stefi: tak to se omlouvám, ono to někdy napsané může znít jinak, než to člověk myslí.

reagovat Stefi 8.3.2015 19:38  74%    +  -

Mata69: používám. Nedělám.
Teď jsi to napsala úplně jinak, než v předchozích příspěvcích,.
Předtím to vyznělo úplně jinak.

reagovat Mata69 5.3.2015 22:07  100%    +  -

Stefi: asi Mary Kay děláš taky
Obávám se, že to není o tom, že by mi cokoliv vyloženě vadilo. To ne, neměla jsem s tou kosmetikou nějaký potíže ve smyslu že by mi cokoli způsobila. Nevím jak by mi vyměnila cokoli, abych byla spokojená. Prostě nevidím důvod, dávat za kosmetiku takové peníze, nějak mě to prostě neoslovilo. Chtěla jsem vyzkoušet, vyzkoušela.
Nevím co jiného bych měla po ní chtít nebo co jiného by mi měla nabídnout. Bavily jsme se o tom, ví to. Snažila se mi vyhovět, ona je milá, jsme spolu v pohodě a já myslím, že udělala co mohla.
Jestli se v té kosmetice někdo najde, v pohodě, píšu jen svůj čistě subjektivní pocit.

reagovat Stefi 5.3.2015 20:06  77%    +  -

N-ellinka: mrkni an nějaké doma dělané,na netu je mraky návodů. Jinak v lékárnách určitě mají, ale neznamená to vždy, že když je to prodávané v lékárnách, tak že jsou nějak speciálnější, je to jen jiný prodejní kanál.
Zkusím se ti na nějaké návody mrknout, ale později.

reagovat Stefi 5.3.2015 20:03  77%    +  -

Mata69: to ti neberu, každý jsme jiný. Měla jsi právo ten výrobek vrátit jako nevyhovující. Poradkyně by ti měla vyjít vstříc, tak aby jsi byla spokojená. Zbytečně to pak vrhá špatné světlo na celou značku a přitom jiní mohou být spokojeni.

reagovat lebahu 5.3.2015 8:10  33%    +  -

Holky jdu na radu, zelený jíl, jako maska, obklad... zkoušela jste ho některá? Ode dneška homám v nabídce, hned jsem si objednala jeden pro sebe (vždycky ze sebe dělám pokusnýho králíka než doporučím dál), ale pokud už některá znáte, šup sem se zkušenostma.

reagovat N-ellinka 4.3.2015 8:19  30%    +  -

Eviicka: asi taky prubnu tuhle značku.

reagovat Eviicka 3.3.2015 23:26  36%    +  -

N-ellinka: ryor používám krémy a pleťové vody, jsem s ním spokojená už hodně let, ale já jsem nenáročný klient

reagovat helza 3.3.2015 18:27  100%    +  -

evelyn: Muž se taky ojíždí strojkem a syn taky. Já vždycky stříhala celou rodinu, i na kolejích na vejšce spolužáky, ale jednou rukou to jde blbě.

reagovat Mata69 3.3.2015 18:00  100%    +  -

Stefi: Osypala se kamarádka, ta to také vrátila a dostala jiný, myslím, že ani ten nebyl Ok, takže se vracelo úplně.
Jak píšu, mě to nenadchlo, nevidím důvod za to ty peníze dávat.

reagovat helza 3.3.2015 17:59  100%    +  -

evelyn: Možná to nebylo Švédsko, ale Norsko, nebo Finsko. Mám paměť na baterky, takže si pamatuju jenom ten sever.

reagovat N-ellinka 3.3.2015 15:00  29%    +  -

holky nevite jestli prodavaji náké masky na obličej v lekarne,chci si neco dat na ksift nakou hydratačni.

Zkoušel jste nekdo značku ryor???

reagovat N-ellinka 3.3.2015 14:59  29%    +  -

Mata69: Tenhle krem kozi z lekarny použiva mamka,silene si to chvali ja si taky namazala ale me vadi ta vune.

reagovat Stefi 3.3.2015 12:47  78%    +  -

Mata69: to ti paní poradkyně dala krém pro tebe nevhodný a ten nejdražší, jinak ty klasické jsou opravdu větší, měla jsi jí to vrátit.

reagovat evelyn 3.3.2015 10:56  100%    +  -

helza: jsem usetrila spoustu penez za kadernika, vlastne i holice, chlapa striham taky

reagovat helza 3.3.2015 10:18  100%    +  -

evelyn: Já se chodila k holiči stříhat na velekrátko, nebo se ostříhala sama, ale teď, tady na dědině, je jen kadeřnice a jak píšeš, dát ji nekřesťanský peníz, když mě muž může ojet strojkem, se mi nechce. On to sice zezadu vůbec neumí a já mám špatnou i ruku, ale ono se to dá a za pár dní už je to dobrý.

reagovat evelyn 3.3.2015 10:14  100%    +  -

helza: no ja ti, cece, nevim. Svedky se moc nelici, mozna na vecerni akce, kdo se lici jak abstraktni obrazky jsou hodne muslimky, ty bejvaj zmasteny radne.

reagovat evelyn 3.3.2015 10:13  100%    +  -

helza: je to, jak pise Mata69, o zvyku. Ja se licim od snad 15ti, takze clovek uz v tom ma znacnej cvik. Co se tyce kadernika, tam jsem nebyla skoro dvacet let, nikdy me neucesali tak, abych byla ochotna za to platit nekrestanske penize, takze barvim, striham sama

reagovat helza 3.3.2015 10:12  100%    +  -

evelyn: Kdysi v TV jakási celebrita bydlící ve Švédsku vyprávěla, že tam, na rozdíl od nás, neexistuje vyjít na ulici nenalíčená. Že je to jako by vyběhla v pyžamu a nečesaná nemytá. Prý i k popelnici se smetím, či otevřít pošťačce, se musela nalíčit.

reagovat helza 3.3.2015 10:06  100%    +  -

Mata69: My měli spolužačku, děsnou kočku. byly jsme tři kamarádky, bydlely kousek od sebe a táhly to spolu od základky přes gympl. Jednou jsme za ní přišly neohlášeně, vyšla nějaká cizí holka a my se jí ptaly: "Je Majka doma?" A ono to byla ona. Byla nenalíčená a my ji vůbec nepoznaly.

No, aspoň se holka v mládí naučila líčit a je krásná dodnes. A já se to už nikdy nenaučím. A navíc, pro známé jsem pak taková "jiná".

reagovat helza 3.3.2015 10:01  100%    +  -

Mata69: Asi tak nějak. Ale aspoň ušetřím peníze i čas.

reagovat Mata69 3.3.2015 10:00  100%    +  -

helza: to bude spíše o tom, že manžel ani děti nejsou zvyklé, že se líčíš, pak takový člověk i sebeméně nalíčený vypadá jinak prostě.

reagovat Mata69 3.3.2015 9:58  100%    +  -

evelyn: však já vím

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kosmetika
Diskusi založil(a): taffi
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si