Chorvatsko na "pas blind" v hlavní sezónu?

Ahojky, chci se zeptat,zda máte někdo zkušenost cestovatt do Chorvatska na pas blind v havní sezonu( 1. týden v srpnu). Vím,že jezdí takhle spoustu lidí ,ale spíš ještě před hlavní sezónou. Obávám se,že už bude problém sehnat ubytování. Ještě jsme nikdy takhle dovolenou neabsolvovali. Díky za názory

4.6.2015

Diskusi založil(a) 4.6.2015 Hanyžka

reagovat Wolvega 23.6.2015 20:52  1%    +  -

Já jsem byla v Chorvatsku na blind několikrát. Vždycky jsme našli krásný ubytování do 100 € na hlavu... ale už je to tak 3-4 roky.
Dojeli jsme na místo, kde jsme chtěli dovolenkovat, zašli jsme do infocentra nebo turistických agentur a oni nám něco nabídli. Je pravda, že jednou nám našli hrůzu, daleko od moře, bydlení příšerná - na postelích byli plyšáci a ještě to tam zapáchalo, tak jsme zašli zase do té agentury a najednou bum a bydleli jsme 2 minuty od pláže v nádhernýnm apartmánu :)

reagovat Hanyžka 8.6.2015 20:19  41%    +  -

Díky za názory a snad na dovolenou vyyrazíme

reagovat *Kvítko* 6.6.2015 11:19  100%    +  -

pokud nechceš do vyhlášených letovisek,tak najdeš v pohodě. Stačí se zeptat u prvních a pokud budou mít plno,tak tě pošlou k sousedům. Mají přehled,kde a kdo má volno. Jdi do soukromí a budete hýčkáni....alespoň takovou mám já zkušenost. Nezapomeň na dárek pro majitele...třeba Becherovku.

reagovat jinaci 6.6.2015 10:01  36%    +  -

jezdím přes booking.com platí se až na místě,v sezoně bych si to nelazla jet jen tak

reagovat Stefi 5.6.2015 10:43  90%    +  -

Ahoj, my jezdíme taky bez zamluveni, ale mimo sezonu, jednou jsme byly takhle uprostřed léta a bylo to daleko náročnější, záleží kolik vás jede, ve dvou pokoj najdete, ale pokud rodina a chcete třeba apartmán, tak to byl problém, tahali nás do jednopokojovych, v sezóně bych už tak nejela.
Před 2 lety se mi ale osvědčil způsob, že jsem si na netu vyhledala lokality a tam jednotlivé apartmány, vypsala jsem si je a těsně před cestou jsem si ještě ohlidala, jestli jsou volné a pak rozhodovala na místě - něco jsme nenašli, něco se nám nelíbilo - misto, přístup do moře a tak. Nakonec jsme byli spokojení, byly to menší nervy a hlavně jsme si ušetřili běhání v tom horku a za zbytečnostmi, které jsme nechtěli. Ale nechtěla jsem platit jic dopředu, na netu se toho dá naslibovat hodně a pak na místě skutek utek.
Uvidíš co ti napíšou ostatní, za mě v sezóně čistě na blind ne.

reagovat Henriete 5.6.2015 7:35  86%    +  -

My byly v srpnu v itálii a bylo tam dost volného určitě by se našlo

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Chorvatsko na "pas blind" v hlavní sezónu?
Diskusi založil(a): Hanyžka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si