Který hydratační krém používáte?

Je mi 43 a mám dost suchou kůži. Jaký krém můj problém vyřeší?
20.6.2015

Diskusi založil(a) 20.6.2015 Kika80

reagovat lucabrdo 12.11.2016 18:10  5%    +  -

Tak to musim vyzkouset,doufam ze za to neutratim majlant :D

reagovat RaduskaNe 12.11.2016 18:04  5%    +  -

lucabrdo: Je to hlavně proti vráskám, ale hydratuje to tak či tak. Já kupuju v Coopu kousek ode mě. Už jsem si na to zvykla. :)

reagovat Elin.ka 16.9.2015 8:45  5%    +  -

Rysa: tak mám citlivější pokožku, ne každý krém mi sedne... Mohu se zeptat, co máte za značku? Už dlouho hledám nějaký, co bych mohla používat trvale...

reagovat Rysa 16.9.2015 7:59  5%    +  -

Nettam: já mám dost citlivou pokožku, takže používám krm s UVA a UVB faktorem a spf 20, hydratuje pleť celý den, takže nemusím jiným mazat, ale pitom se mi plet neleskne, takže supr

reagovat Nettam 14.9.2015 21:01  5%    +  -

Ahojky, docela jsem kosmetiku poslední dobou odbývala a už jsem se zařekla, že potřebuji nějaký pořádný krém. Jaký používáte vy?

reagovat NelinkaHot 10.7.2015 18:42  1%    +  -

Kamarádka řikala, že koupila svý mamče krém od Herbalife a prý si ho pochvaluje. Mamče je Asi 45, tak ti může taky pomoct. ;)

reagovat spell 23.6.2015 13:07  5%    +  -

Já používám od Garnieru červený na velmi suchou pleť

reagovat helza 22.6.2015 14:16  76%    +  -

Kika80: Tvůj problém vyřeší nemazat se ničím. Pleť si reguluje promaštění a čím víc mažeš, tím je sušší a naopak. Slunce, voda, žádnej krém, kůže se vzpamatuje a mastit se začne sama.

Pokud máš superkrizi sucha a nevydržíš, potom použij sádlo.

reagovat evelyn 21.6.2015 18:04  100%    +  -

Betyyna:

reagovat Betyyna 21.6.2015 16:13  100%    +  -

evelyn: máš pravdu!

reagovat evelyn 21.6.2015 14:54  100%    +  -

MissOliva: nene, to nejde, to musi byt fyzicka osoba

helza: dekuju za podporu, clanky a komenty pod nimy jsou jen zlomecek aktivity a mas pravdu, procenta se pocitaj jen za aktivitu na diskuznim foru

reagovat helza 21.6.2015 13:45  71%    +  -

evelyn, j66: Asi jde trochu o nedorozumění způsobené těmi 5%, které pravděpodobně počítá nějaký program sám. I já totiž považuji j66 za dosti aktivní - nicméně je pravdou, že se s ní prakticky denně setkávám na diskusích, (správně komentářích) pod články. A to se možná do těch procent nepočítá. Jinak je mi vysvětlení evelyn jasné a srozumitelné. Koneckonců, při registraci na Dámě je v pravidlech, že reklama nenene.

reagovat MissOliva 21.6.2015 13:33  65%    +  -

sleduju pokusy Kika80 o zakladání různých "reklamních" diskusí už dlouho a i když se v tom moc neorientuju, napadlo mě, jestli za nickem Kika80 není robot. Když můžou roboti rozesílat maily se spamem, nemůžou i zakládat diskuse?

reagovat evelyn 21.6.2015 13:15  100%    +  -

j66: to tam byt nemusi, je to zrejme, ze pokud clovek nepise a jen hazi reklamu a doporuceni, je tu za jistym ucelem, ktery neni pripustny

reagovat j66 21.6.2015 13:07  5%    +  -

evelyn: Ale v HELP - nápověda nic takového napsané není, tj. že doporučení může napsat pouze ten kdo přispívá denně ani žádná procentní hodnota od kdy je to možné. Kde přesně jsou tato pravidla uvedena?
Vůbec jsem nevěděla, že mám 5% a to mi přijde že jsem zde velmi aktivní :-))

reagovat evelyn 21.6.2015 12:04  100%    +  -

j66: napises na diskuzi, ze mas skvele zazitky s urcitou cestovkou, ze v pripade zajmu napises do vzkazu...

reagovat evelyn 21.6.2015 12:03  100%    +  -

j66: tak jeste jednou a srozumitelneji, nicky, co sem chodi denne, tech si vazime a chceme, aby zustaly, doporuceni je povoleno. Nicky, co si Damu pletou s reklamnim servrem pro sve odkazy, jinak neprispivaji, ty tu nechceme a "doporuceni" jsou bez pardonu mazana. Jelikoz mas pouhych 5%, takze prispivas vyjimecne a odkaz byl proto bran jako nepovolena reklama, nejde zkoumat do hloubky, zda-li to byla opravdu osobni zkusenost a ne pouha reklama.

reagovat j66 21.6.2015 11:47  5%    +  -

evelyn: Já tu nejsem pořád a projíždět diskuse nebudu. Čtu to tu, jen když se chci odreagovat, občas kliknu na nějaký odkaz co mě zajímá. Takže vím, že odkazy tam jsou nebo byly, počet nesleduji. Proto mě ten "můj Egypt" docela naštval, protože to byl můj osobní zážitek a fakt to bylo skvělý. Ale klidně si to tu řešte a mažte jak chcete, mě to žíly netrhá :-))

reagovat evelyn 21.6.2015 11:39  100%    +  -

j66: zadnej neni, pokud si kamaradky, ktere tu chodi denne na svych diskuzich neco doporuci, neberu to jako reklamu

reagovat j66 21.6.2015 11:37  5%    +  -

evelyn: Jen mi vadí selektivní přístup. Nic víc , nic míň.

reagovat evelyn 21.6.2015 11:37  100%    +  -

j66: proc jsi tedy poukazovala, ze je to reklama, kterou nechavam a tve odkazy mazu?

reagovat evelyn 21.6.2015 11:36  100%    +  -

j66: selektivni pristup mas asi na mysli, ze jsem jednou povolila lebahu vlozit odkaz JEDNOU, jinak si muzes projet diskuze, a upozornit, kde jsou odkazy, nekolikrat denne to projizdim a mazu, nicmene, tech diskuzi je tolik, ze muzu nejake odkazy, nebo "doporuceni" prehlidnout, takze vitam kazdy "bonz". U kazdeho nicku jsou procenta, pokud nicky s nizkym poctem procent jen davaji reklamu a doporucuji, je to jasna znamka toho, ze tu jsou jen pro to.

reagovat j66 21.6.2015 11:36  5%    +  -

evelyn: Ale mě to nevadí, ráda se totiž nechám inspirovat zkušenostmi ostatních. Já jsem ani ty příspěvky z abdominoplastiky nebrala jako reklamu.

reagovat evelyn 21.6.2015 11:31  100%    +  -

j66: ale zhodnoceni, ze tam nektere diskuterky vlozily plno hodnoceni..., je velice prehnane, smazla jsem pouze dva prispevky a to kazda mluvila o jinem pracovisti

reagovat j66 21.6.2015 11:30  5%    +  -

evelyn: vždyt sama potvrzujete selektivní přístup "nicky, co sem chodi roky" Uznávám že si občss stojím na vedení, ale tady jsem to pochopila správně .

reagovat evelyn 21.6.2015 11:28  100%    +  -

j66: uz tam zkusenosti nejsou

reagovat evelyn 21.6.2015 11:24  100%    +  -

j66: v tom pripade jsem to prehlidla, jdu to napravit

reagovat evelyn 21.6.2015 11:23  100%    +  -

j66: to neni, ze povoluju svym favoritkam, to jsou nicky, co sem chodi roky a ne proto, aby tady delaly reklamu, takze vyjimecne neco necham a nesmaznu, ovsem takove, co neustale zakladaji nove diskuze, aby pak pod spoustou ruznych nicku doporucovaly ruzne vyrobky a sluzby )nejen tady, i na dalsich magazinech, kde delam admina), tak tam jejich "doporuceni" mazu nekompromisne

reagovat j66 21.6.2015 11:14  5%    +  -

Mata69: To co píšee není pravda. Např. ted jsem koukala na diskusi o abdominoplastice, tam některé diskutérky vložily plno "zkušeností " s konkrétním pracovišti. A nic z toho nikdo nemaže. Já jsem byla začátkem dubna v Egyptě - po třetí. Vložila jsem sem příspěvek o skvělé egyptské cestovce s českými průvodci, která pořádá fakultativní výlety. Byla to moje vlastní iniciativa, protože jsou vynikající a za cca 50% ceny fakultativních výletů od naších cestovek. Nebyla to žádná reklama, fakt jsem byla nadšená, zkušenosti mám, tak si myslím, že to mohu srovnat. A bylo to promtně smazáno. Takže o selektivnosti bez pravidel, vůbec nepochybuji :-(

reagovat Mata69 21.6.2015 10:56  100%    +  -

j66: víš on je rozdíl když si tu registrovaní nick založí diskusi a debatuje. Reklamy Evelyn maže každému a každého upozorňuje, že nejsou povolené. Vyjímka je v uzavřených diskusích, tam nemá přístup každý.
Ale zrovna Kika80 se tu čas od času objeví, založí diskusi a od té doby se neukáže. Takže asi tak ožehavé téma a důležité to pro ní není. Čistě náhodou se ale na její čerstvě založené diskusi začnou objevovat nově přihlášené nicky, které si najednou hojně sdělují odkazy.
Zkus vycítit ten rozdíl. Ona nediskutuje, ona jen zakládá diskuse a nejspíš tím maskuje dávání odkazů na jakési stránky.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Který hydratační krém používáte?
Diskusi založil(a): Kika80
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si