Pomoc! Partnerka mě bije! Mám právo jí ránu vrátit?

Tentokrát nám do redakce napsal muž, což nebývá zase tak obvyklé. Má problém, který bývá bohužel obvykle doménou žen. Jeho družka ho fyzicky napadá. Sám se v situaci nedokáže úplně jasně zorientovat. Jeho a vlastně i naše otázka zní: Je rozdíl v tom, když žena bije muže, nebo muž ženu?

http://www.dama.cz/laska-a-vztahy/pomoc-zena-me-bije-mam-pravo-ji-ranu-vratit-26270

Za redakci Dámy.cz

Kateřina Fejková
23.6.2015

Diskusi založil(a) 23.6.2015 Dáma.cz

reagovat MrGrey 26.1.2016 23:43  5%    +  -

Samozřejmě, že máš. Když někdo leze do ringu a navléká rukavice, poteče krev.

reagovat Nachtmannka 6.1.2016 10:10  5%    +  -

chlap dostává od ženský?

reagovat pecka 9.9.2015 17:42  71%    +  -

cecilka: Je pravda, že před x lety se na dámě vytvářely nové vztahy, diskuze byly víc otevřené, ale postupem času se začaly z pochopitelných důvodů uzavírat. V té době jsme se "znaly" podle nicků a "potkávaly" se na různých diskuzích. Myslím, že pro nově příchozí je těžké najít tu svou diskuzi, kam bych chtěla, a je těžké do uzavřených se dostat, aby mě přijali, abych zapadla, atd. Bylo tu období, kdy určité nicky chodily od diskuze k diskuzi, kritizovaly a rozdávaly moudra, začaly se tedy diskuze uzavírat a nepřibírat nové členy o kterých nikdo nic nevěděl.

reagovat cecilka 28.7.2015 16:18  26%    +  -

helza: Súhlasím, na tie večery s oprskaným monitorom spomínam dodnes. Bola tu celkom dobrá parta. Dokonca sme sa asi po roku plkania na Dáme stretli na Morave vo vinnom sklípku..

reagovat helza 25.6.2015 14:28  75%    +  -

Začíná léto, tak to přeci vypadá vždycky. Kdo by seděl u písí a zakládal diskuse.

Doba, kdy počítač bylo "Něco" a člověk objevoval co ta bedna a síť umí, kdy se objevily první paušály a neplatilo se za minutu připojení, kdy lidi, brousící na netu byli jedna parta fandů, tykaje si mezi sebou nezáležejíc na věku, kdy se sedělo u monitoru celé noci a smíchy padalo pod klávesnici, ta už je dávno pryč.

reagovat Eviicka 25.6.2015 12:34  33%    +  -

Stefi: a druhou půlku založí Kika80...

reagovat kasi 25.6.2015 8:37  100%    +  -

Stefi: tak to máš stejný názor jako já

reagovat Stefi 24.6.2015 21:23  67%    +  -

Mata69: no asi proto, že dáma umírá, nové diskuze skoro nevznikají, tak se snaží admini, kde jsou ty časy, kdy vznikalo i několik diskuzi denně a teď jsou rádi, když několik měsíčně a z toho ještě půlku o kopírují admini z pochybných článků z úvodní strany, které mi povětšinou přijdou stejně smyšlené.

reagovat denasu 24.6.2015 12:15  5%    +  -

Podle mě by chla neměl za žádnou cenu ženu uhodit (ikdyž by si to některé možná zasloužila). Ani žena chlapa..

reagovat Mata69 23.6.2015 19:50  100%    +  -

No přiznám se, že jsem si už dneska taky říkala, že je to divné - asi nás to má víc nalákat diskutovat? Je to ale rozdrobené. Tak buď diskuse pod článkem - nebo tady.

reagovat helza 23.6.2015 19:44  76%    +  -

Přece chlap dokáže ženskou chytnout do náruče a nedovolit jí násilí. Nebo se může otočit a říct- vrátím se, až se sklidníš.

reagovat helza 23.6.2015 19:43  76%    +  -

lebahu: Zrovna to mě napadlo, když jsem tuhle diskusi viděla. Navíc to dělá i zmatek. Mám diskutovat pod článkem, nebo tady? Mám svůj názor kopírovat a psát ho tam i zde? A jak mám naložit s tím, že pod článkem někdo píše, tady nikoliv a naopak, někdo reaguje na někoho tady, jiný tam ...

reagovat lebahu 23.6.2015 19:32  32%    +  -

Já se zeptám blbě... Nestačí diskuze pod článkem? Je potřeba ještě ke každému plku zakládat sólo diskuzi?

reagovat Mata69 23.6.2015 19:12  100%    +  -

árčí: buďto jí rázně vysvětlí, že teda facky rozhodně NE a nebo ať se tedy nechá fackovat a nestěžuje si.

reagovat árčí 23.6.2015 17:13  1%    +  -

kalamajka.: Pán od ranařky nechce odejít, protože ji prý miluje.

reagovat kalamajka. 23.6.2015 17:03  34%    +  -

Nemáš. Facky nikam nevedou. Pokud jeden z partnerů používá násilí pryč od něj!

reagovat princeznaLada 23.6.2015 16:53  90%    +  -

A je to ještě vůbec chlap???

reagovat árčí 23.6.2015 16:46  1%    +  -

Ne nemáš právo jí vrátit ránu. Každý výpad musíš ocenit hodnotným dárkem. Kytky už vynech - teď frčej diamanty.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pomoc! Partnerka mě bije! Mám právo jí ránu vrátit?
Diskusi založil(a): Dáma.cz
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si