Přírodní kosmetika

Zdravím, chtěla bych se s vámi podělit o můj nový objev. =) Na internetu jsem našla firmu, která prodává přírodní kosmetiku.
A musím říct, že jejich produkty jsou vážně super. =) Používám převážně kosmetiku z Avonu, ale tahle nová kosmetika je mnohem lepší a hlavně je z přírodních surovin.
Opravdu můžu jen doporučit. =)
24.8.2015

Diskusi založil(a) 24.8.2015 Simča.Holas

reagovat HankaKron 15.2.2016 15:05  5%    +  -

zdravím, ráda bych vyměnila kosmetiku, zatím bych ráda nějaký hydratační krém. Máte někdo doma nějaký dobrý, co by stál za vyzkoušení? :-)

reagovat victory 3.9.2015 10:48  75%    +  -

lebahu: Dobre, tak skusim..arganovy maju u nas v lekarni. Dakujemky
..a dakujemky za moznost otravovania vo vzkazoch....

reagovat helza 3.9.2015 10:13  69%    +  -

Divizna: píšeš to dobře. :-)

reagovat lebahu 2.9.2015 18:50  34%    +  -

victory: Arganem ber celej ksicht, krk i výstřih... prevence je lepčí než pak napravovat co už se "zvrásnilo". Ono ho stačí pár kapek, hezky se roztírá a vsákne se, nezústává mastnej ksicht, vydrží ti dlouho, těch 20 ml tak měsíc.
Klidně po vzkazech otravuj, já jsem zvyklá.

reagovat victory 2.9.2015 12:37  72%    +  -

lebahu: Hm..skoda....ale ak mas s olejickami skusenosti a o nich vedomosti, tak taka vseobecna diskusia by sa hadam dala spravit, teda, ak by si chcela...ak nie, budem ta otravovat tu alebo vo "vzkazoch"...
Ja mam skusenosti len s tym kokosakom...dcera ma atopicky exem a pravidelne sa cela nim natiera vecer po sprche a prejavy ma cca o 80% lepsie....
Sipkovy orcite skusim, tu jazvu si si osetrila uplne krasne, fakt klobuk dolu...
A arganovy skusim tiez..na cely xicht, alebo len tie vrasky staci masirovat?
..ja viem, ze 20-ka uz zo mna nebude, ale par rokov by som este zachranit chcela...

reagovat lebahu 30.8.2015 11:38  31%    +  -

victory: Diskuzi tu nemám, to by byla reklama, ta se tu netrpí (zadarmo).
U té fotky máš vždycky po jak dlouhé době po operaci je jizva focená. Teď je to cca rok a půl a není vidět vůbec. Když ji někomu ukazuju, tak mi musí zblízka brejlit na krk aby něco našel.
Na starší jizvy má šípkáč působit taky, ale nemám to otestováno na vlastní kůži. Chce to opravdu několikrát denně mazat a masírovat, jakoby uvolňovat "přirostlou" kůži, nedat tomu pokoj. Zázraky že to člověk 3x namaže a jizva zmizí neslibuju. Je to práce na několik měsíců, ale vyplatí se. Oleje stačí pár kapek (lahvička je s kapátkem), takže balení 20 ml vystačí tak na měsíc.
Ten arganový olej vyzkoušej (pohlídej si aby byl za studena lisovaný, ideálně v bio kvalitě, bez parfemace a "zbavení zápachu", prostě přírodní, neupravovaný). Fakt funguje. Jasně, ze staré báby dvacítku neudělá, ale opravdu viditelně vrásky žehlí a hlavně zabraňuje (nebo zpomaluje) vznik dalších.

reagovat victory 28.8.2015 13:25  75%    +  -

Divizna: hm, pravdaze to vyskusam...opatrne, ale vyskusam...

reagovat Divizna 27.8.2015 19:22  88%    +  -

lebahu: a co říkáš na lilii ? Nevím, zda to píšu správně, tady je to teď hit, já to zatím vyzkoušeno nemám

reagovat Divizna 27.8.2015 19:21  88%    +  -

victory: prý právě ty přidané byliny ten faktor velmi zvyšují - vše, co má rádo slunce, a zejména maliny, ty jsou prý na opalování nejlepší. Můžeš to příští rok vyzkoušet :-)

reagovat victory 27.8.2015 15:07  75%    +  -

helza: no ja to sadlo, ci mast asi nie...citit to, ze je to mast...to uz sa viac priklanam k tym olejickom....

reagovat victory 27.8.2015 15:06  75%    +  -

Divizna: to moze byt super opalovak, ale tieto olivac a kokosak maju ochranny faktor len 6.... ..a ja som bledula...

reagovat victory 27.8.2015 15:02  75%    +  -

lebahu: waw! Tak to je teda poriadne viditelny rozdiel...ako dlho to trvalo? A malo by to uspech aj na stare jazvy?
...kukam, ze sa v olejickoch vyznas..mas aj daku diskusiu..teda, nech trochu zmudiem...

...ten arganovy olej mi nukali v lekarni...zatial som ho nekupila, zistujem info...ono ja mam len tie novo ustne vrasky, celo a okolie oci este odolavaju...

reagovat helza 26.8.2015 11:33  70%    +  -

victory: Já osobně bych místo sebelepší kosmetiky vždy volila tu přírodní, tedy skutečně přírodní - sádlo, nebo nějaký ten olej, nebo bambucké máslo.

reagovat Divizna 26.8.2015 9:07  89%    +  -

victory: má blízká kamarádka si letos udělal svůj opalovák - do oliváče nastrouhala mrkev, přidala měsíček a maliny a nechala to stát měsíc u okna. Tímto se pak mazala i u moře, a má pleť, jakou nikdy neměla. I přes používání drahých opalováků mívala puchýřky, má velmi citlivou pleť. Byla jsem opravdu překvapená, jak to funguje.

reagovat lebahu 25.8.2015 20:53  32%    +  -

victory: šípkový olej je na jizvy geniální, měla jsem (bohužel) možnost testovat na vlastní kůži. Že mi loni doktoři "podřízli krk" už nikdo ani nepozná. Tady je to zdokumentováno poměrně čerstvý, teď už mám na krku jenom vrásku (ta tam byla i před tím)

Na vrásky(jako na obličeji) u mě vede jednoznačně arganový olej. šípkovej není špatnej, ale argan je něco jako zázrak, za pár týdnů fakt ksicht vyžehlí viditelně.

reagovat helza 25.8.2015 19:31  70%    +  -

victory: tady je na dámě na to téma už dlouho diskuse. A krom toho se obrať na Lebahu, ta se v tom vyzná a poradí ti skvěle.

reagovat victory 25.8.2015 13:40  73%    +  -

Ale odhliadnuc od reklamy..tema je dobra. Mna by trebars zaujimalo, kto ma ake skusenosti s prirodnou kozmetikou. Ale takou, pod ktorou sa neskryvaju dealeri...
...skusenosti trebars s prirodnymi olejmi a tak..kokosovy uz pouziva trebrs skoro kazdy...ale udajne na vyhladenie jaziev, vrasok nie je nad sipkovy olej...

reagovat Simča.Holas 25.8.2015 8:55  12%    +  -

Tak jste mě odhalily =D =D
Jste dobré =)

reagovat Mata69 24.8.2015 19:50  100%    +  -

helza: tak myslím, že máme jasno.

reagovat helza 24.8.2015 19:46  71%    +  -

Vyguglila jsem nick Simča.Holas a chválí tu superkosmetiku i na Omlazení.cz a Šťastných ženách.

reagovat Mata69 24.8.2015 19:13  100%    +  -

Jo a ještě bych se honem registrovala na jakousi Dámu, kam jsem do té chvíle nenašla cestu, a tam začala vychvalovat co jsem objevila.

reagovat Mata69 24.8.2015 19:10  100%    +  -

Já nevím - já osobně bych si tedy nekoupila kosmetiku někde z netu, jejichž stránky jsem "náhodou objevila". Buď by mne to zaujalo na doporučení někoho a nebo bych to musela někde vyzkoušet. Ale že na netu objevím nějaké webové stránky a hned to objednám a propaguju dál? Divné...

reagovat evelyn 24.8.2015 18:57  100%    +  -

ja jsem jako ostriz, odkaz jsem smazla a uvidim, co z toho bude

reagovat Mata69 24.8.2015 18:53  100%    +  -

helza: to mě připadá taky.

reagovat helza 24.8.2015 16:36  71%    +  -

Holka, tohle smrdí reklamou, zvláště, když jsi zde zaregistrovaná teprve tento měsíc.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Přírodní kosmetika
Diskusi založil(a): Simča.Holas
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si