Zážitkový dárek

Ahoj holky, mohly by jste mi doporučit firmu na zážitkové dárky? Poslední dobou mi narážím hodně na adrop, máte některá zkušenost? děkuji, popřípadě byla jste některá na něčem konkrétním?
26.10.2015

Diskusi založil(a) 26.10.2015 Kika80

reagovat Nachtmannka 4.1.2016 20:11  5%    +  -

sex na veřejnosti na nějaké netradičním místě je zážitek :)

reagovat Kika80 4.11.2015 13:30  5%    +  -

jaancaa: Aha, špatně jsem pochopila :)

reagovat jaancaa 29.10.2015 17:14  79%    +  -

Kika80: synovi je 34 roků - to jsem jen srovnávala pocity.

reagovat Kika80 29.10.2015 14:28  5%    +  -

jaancaa: Tak to jsem zvědavá, snad to dřív nebo později výjde :) a k narození syna dodatečně gratuluji :)

reagovat jaancaa 28.10.2015 21:49  80%    +  -

Kika80: bylo to naprosto úžasné,byl to hned po narození syna nejemotivnější zážitek - to ani nejde popsat

reagovat Kika80 28.10.2015 18:18  5%    +  -

Petruus: Jů, super.. děkuji :)

reagovat Kika80 28.10.2015 18:17  5%    +  -

jaancaa Tak kdyby bylo nejhůř, Jičínsko není zase tak daleko :) raději ověřené a dál, než neověřené a přímo pod nosem. A jaké z toho máte pocity? Stálo to za to ?

reagovat Petruus 28.10.2015 18:16  5%    +  -

Kika80: Já, taky let balónem, středočeský kraj, adrop, zkušenost dobrá, na nic si nemůžu stěžovat .... píšu soukromý vzkaz.

reagovat jaancaa 28.10.2015 17:51  81%    +  -

Kika80: já s manželem jsme letěli balonem 4. října, ale jsme region Jičínsko - tady bych doporučila skvělou firmu, ale létají jen tady. Já osobně bych šla do něčeho co už někdo zkusil. Jsem hodně nedůvěřivá.

reagovat Kika80 28.10.2015 17:21  5%    +  -

jaancaa: Příště volím místo holky, ahoj dámy, ženy, nebo ahoj všichni, popřípadě své ahoj vynechám úplně, pokud to tak zaráží :) a s těmi regiony mi to je jasné, na to už jsem přišla taky.. V mém případě aktuálně středočeský kraj. Konkrétně by mě zajímala klasika jako je bungee jumping, pak dál něco jako nějaká stimulace volného pádu nebo něco na tenhle způsob.. v druhé řadě by mi nevadilo něco jako let balónem, vrtulníkem apod. .. Tohle všechno ještě musím promyslet v závislosti na ceně, dostupnosti, času a tak dále. A na adrop se ptám, protože jsem tady narazila na jejich stránku, koukla a hned by tam bylo něco, co bych se mi i líbilo. Lokalita, cena .. ALE mám čas s výběrem (bude to dárek), tak bych nerada zbrkle něco koupila a pak toho litovala :) Pokud máte nějaký tip, budu ráda a předem děkuji :)

reagovat jaancaa 28.10.2015 15:39  81%    +  -

Kika80:
Dost mě teda zarazil text "Ahoj holky, mohly by jste mi doporučit firmu na zážitkové dárky? "

Holky? ... no budiž ..

Možná by bylo lepší napsat o jaký zážitkový dárek jde. Sama jsem jich koupila několik a také několik absolvovala, ale ne všechny od jedné agentury. Navíc co region to jiné možnosti.

reagovat Kika80 28.10.2015 14:12  5%    +  -

Mata69: no jo, zvláštní to je, ale co s tím nadělám. Samozřejmě recenze a doporučení hledám, ale třeba konkrétně v tomhle případě jsem toho moc nenašla.. všude mi sice poslední dobou naskakuje reklama, díky čemu jsem na tuhle firmu přišla, ale co z toho.. chci znát zkušenosti a čím víc, tím líp.. Každý má asi jiné způsoby a když nenajdu diskuzi, která má k tomu alespoň blízko, kde bych se mohla zkusit zeptat, tak založím diskuzi. A ano, v některých případech mi to opravdu pomohlo a doma mám například spoustu šikovných věcí, které bych ASI bez doporučení nejenom tady na těchto stránkách vůbec neměla.. Samozřejmě čerpám i z internetu, pokud je tam toho dostatečně. Každopádně bych se ráda vrátila k tématu a budu doufat, že se i třeba mezi starými nicky, pro Váš klid, najde někdo, kdo mi řekne nějaké ty zkušenosti.. :)

reagovat Mata69 28.10.2015 12:50  100%    +  -

Kika80: ne, nemůžeš za to, kdo ti sem přispívá, ale je zvláštní, že zrovna tobě na takové diskuse lezou čerstvě založené nicky.
Ledacos také hledám na netu, kupuju - hledám recenze a doporučení. Ale nikdy mě nenapadlo kvůli tomu zakládat diskuse.
Navíc mám pocit, že jsi jich už založila tolik - a sama řekni, jestli ti to k něčemu bylo.

reagovat Kika80 28.10.2015 11:21  5%    +  -

Mata69: Jako bych mohla za to, kdo mi tady přispívá. Pokud mi tady k tomu nemáte co říct, tak naschle.. ;) na tohle nemám čas a omlouvám se teda, že než do něčeho vrazím nemalé peníze, chci znát názory a zkušenosti ;) viz mé další podivné diskuze .. Mějte se hezky :)

reagovat jaancaa 27.10.2015 21:29  82%    +  -

reagovat Mata69 27.10.2015 15:00  100%    +  -

No jo, zase Kika a její podivné diskuse, na které přispívají nové nicky....čistě náhodou.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zážitkový dárek
Diskusi založil(a): Kika80
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si