Windows 10

Jak stahovat fotky...??!!
7.1.2016

Diskusi založil(a) 7.1.2016 also

reagovat hilarion 8.6.2017 11:03  34%    +  -

Děkuji za radu. Máš nějaké adresy?

reagovat AlA 12.5.2017 9:33  5%    +  -

tak pokud je o volné fotky tak je mnoho webů, kde můžete zadarmo stáhnout. Jinak jsou i weby, kde si můžete fotky s licencí koupit.

reagovat hilarion 4.2.2016 10:08  21%    +  -

Dobrý den.Po delším čase jsem opět navštívila "Dámu".Počítač mám pokažen a tak funguji na mobilu, kde mám internet.

reagovat Divizna 16.1.2016 19:32  96%    +  -

jinaci: taky na to zírám, myslela jsem, že se tady debatí trochu na jiné téma, po tom všem, co se už pustilo ven.....
Každý jak sám chce.

reagovat evelyn 10.1.2016 18:10  100%    +  -

helza: coby to bylo na hlavu, na graficke programy je potreba silnejsi masiny, tak si poridila. Je to zabava, asi jde nekde stahnout cracklej
https://thepiratebay.se/search/CorelDraw/0/99/0

tady jsou torenty treba

reagovat helza 10.1.2016 16:16  64%    +  -

evelyn: Nešlo to vůbec. Možná je to tím, že mám jakousi levnější verzi, která není použitelná pro komerční použití. Nic z toho, co se kde píše, v ní nejde udělat. Gimp mi nahradí Corel photo-paint, ale CorelDraw ne.

Je to prča. Měla jsem Corel hodně dlouho, pak ale začali honit Windowsy (já je měla okopčený, jako kde kdo) a tak mi jednoho dne přestaly fungovat. Musela jsem si je tedy koupit. Koupila jsem si tedy w7, jenomže v těch můj starý corel nefungoval. A ty starší verze, které už pak byly free, najednou nebyly. A na novější COREL jsem měla pomalý procesor. Tak jsem si před rokem nakonec po dlouhém váhání koupila Corel a kvůli němu i noťas. Není to na hlavu?

reagovat evelyn 10.1.2016 15:16  100%    +  -

helza: no pak povykladej, jak to slo

reagovat helza 10.1.2016 9:41  64%    +  -

evelyn: ještě něco zkusím s tou neviditelnou lištou. Ne přesně modifikovat, jak jsi mi radila, ale vyrobím si vlastně novou, na ni přetahám všechno z té neviditelné a tu neviditelnou pak odstraním. Nějakou takovou radu jsem našla na netu. Možná je to ale totéž. Jenom jsem to napoprvé nepochopila.

reagovat helza 10.1.2016 9:25  64%    +  -

evelyn: to jsem chtěla zkusit, ale podle toho, co čtu na diskusích, tak to spíš vidím tak, že to nepůjde. Mám Corel Home & student suite x6, TOHLE je diskuse o x5, ale ty o x6 jsou vpodstatě totožné.
Jinak corel mám koupený, mohu jej nainstalovat znovu.Windowsy jsem koupené měla taky, ale už nevím, kam jsem je založila. Tuším, že ten kód potřebný k registraci jsem nalepila na staré písí a je částečně odlepený.
Jsem blbka, kdybych si ty wind. sedmičky zálohovala pro obnovení, měla bych pokoj. Nějak to promyslím. Mám ještě gymp a ten corel nějak, sice blbě, ale funguje. Takže si musím rozmyslet, nakolik mi bude co chybět. Taky si zjistím, jak je to s corelem a w10 vůbec.

reagovat evelyn 9.1.2016 20:31  100%    +  -

helza: a tys upgradovala, nebos vsechno instalovala od nuly? Zkusit preinstalovat Corel?

reagovat helza 9.1.2016 19:44  64%    +  -

evelyn: Ty jo, tak já to mám určitě dýl. Měla jsem pocit, že to můžu vrátit zpět kdykoliv. Snad mám ty původní wokna co jsem měla někde schovaný (tedy instalační CD)I když nevím, kupovala jsem nový noťas, asi byly v něm už nainstalovaný. Štve mě to, už jem si na tu desítku zvykla. Tak to ti teď nevím.

reagovat evelyn 9.1.2016 15:19  100%    +  -

helza: do mesice po instalaci je tam moznost vratit do predchoziho stavu, ani nepotrebujes bitovou kopii, teda po upgrade pres aktualizace, ne kdyz jsi instalovala od nuly

reagovat helza 9.1.2016 14:12  64%    +  -

evelyn: Tak jsem nejprve koukla na net a našla tohle: "oficiálně CorelDraw X6 s Windows 10 kompatibilní není. Mnoho uživatelů ale program na Win 10 zprovoznilo, i když může dojít k určitému omezení funkcí."
To bude asi ono. On funguje, ne ale tak, jak předtím. Tak nevím, zda se nevrátím k původním windousům. Už ale nevím, jaké jsem měla. Ach ta skleróza

reagovat helza 9.1.2016 14:08  64%    +  -

evelyn: F8 jsem zkoušela, otázka zda chci změnit stávající nastavení pracovní plochy na výchozí se ukáže, ale když kliknu na ano corel přestane pracovat. Ta modifikace má perfektní překlad zkusím to, teď ale musím vyvěsit ohlášky na farní web, tak se snad ještě k tomu dnes dostanu (musím je ještě udělat)

reagovat also 8.1.2016 21:21  11%    +  -

Betyyna: když jsem na netu hledala připojené zařízení a zkoušela jsem foťák, tak mi to napsalo, že je využívaný jiným zařízením....
Ale obráceně jsem to ještě nezkoušela, hledat připojení v mobilu...Tak na to DCIM se podívám....
Přez bluetoot jsem to ještě nezkoušela, vždycky jsem stahovala přez kabel a bez problémů....

reagovat also 8.1.2016 21:05  12%    +  -

když jsem stahovala ještě na windows 8, tak to bylo bez problémů, objevilo se mi onýnko s fotákem, zeptalo se to, jestli chci stáhnout fotky a jen jsem napsala kam...a jelo to....
Mobil i kabel je stejný mám Benq 4G Lte

reagovat also 8.1.2016 21:00  11%    +  -

lebahu: tak to bude přesně, co to dělá mně...mobil pípne, není nikde vidět, už jsem hledala a jen se dobíjí....

reagovat evelyn 8.1.2016 19:48  100%    +  -

helza:
Modifikovat nástrojovou lištu vzhled

Klik Nástroje } Úprava.
V Úprava seznam kategorií, kliknout Příkazové panely.
Kliknout Na nástrojovou lištu jméno v seznamu.
Jestliže vy chcete vybrat si rozmanité nástrojové lišty, držet si Ctrl, a kliknout na jinou nástrojovou lištu jména.

Vybrat si Velikost od Tlačítko seznam.
V Okraj box, kliknout na šipka specifikovat hodnotu od 1 k 10 pixely pro nástrojovou lištu okraj.
Od Standardní tlačítkový vzhled seznam, vybrat si jeden z sledování:
Titulek pod obrazem
Titulek jen
Titulek spravit obrazu
Obraz jen
Jestliže vy chcete skrýt titul když panel nástrojůje plovoucí, vyřadit Ukazovat titul když nástrojová lišta je plovoucí zatržítko.

reagovat evelyn 8.1.2016 19:44  100%    +  -

helza: tohle jsi zkousela?

Čas od času může být užitečné obnovit výchozí nastavení pracovní plochy aplikace. Toho dosáhnete přidržením tlačítka F8 při spouštění aplikace. Zobrazí se dialogové okno s otázkou, zda chcete změnit stávající nastavení pracovní plochy na výchozí. Klepněte na tlačítko Ano. Aplikace začne pro aktuálně vybranou pracovní plochu používat výchozí nastavení. Připomínáme, že tímto ztratíte veškeré vlastní nastavení pracovní plochy. Informace o vytváření, používání a přizpůsobování více pracovních ploch najdete v nápovědě.

reagovat evelyn 8.1.2016 19:42  100%    +  -

helza: neni nejaka diskuze pro lidi, co delaj s Corelem, kde by ses zeptala?

reagovat helza 8.1.2016 19:07  65%    +  -

evelyn: Tu jsem změnila, jenože právě jenom na té základní liště zůstala bílá, navíc i to písmo je tam bílé a nic s tím nenadělám. Jediný způsob, jak to změnit je nastavení "vysokého kontrastu", i to jsem zkusila. Ten má ale pouze pár volitelných možností a všechny jsou naprosto šílené. Pro mne nemožné, nevydržela bych koukat ani 1/2 minuty. Ještě jednou to projdu a pokusím se.

reagovat jinaci 8.1.2016 15:37  26%    +  -

tak desítku tedy ne

reagovat also 8.1.2016 14:51  11%    +  -

díky za odpovědi, mrknu na to večer....

reagovat evelyn 8.1.2016 14:30  100%    +  -

helza: a nemuzes zmenit barvu podkladu? Vetsinou to graficke programy nabizej, ja s Corelem nepracuju

reagovat evelyn 8.1.2016 14:10  100%    +  -

lebahu: muze to byt i nastavenim mobilu, ze ho nevidi, ale i kabel je dulezitej,

reagovat helza 8.1.2016 13:39  64%    +  -

evelyn: Ještě jsem to neřešila, takže je možné, že bych to nějak sama nakonec pořešila, ale když už tady ta diskuse je: Když jsem si stáhla desítku, tak mám v Corelu na hlavní liště bílé písmo na bílém pozadí, navíc mi štětce, gumy, atd uskakují. S barvami jsem si už pohrála, těmi se to nespravilo. Možná ho budu muset znovu nainstalovat. Zatím s tím pracuju, jak to je (když najedu např. na objekty, tak se pozadí ztmaví a vidím nač klikám, takže to jde), ale je to blbý.

Kdybys čirou náhodou věděla co s tím.

reagovat lebahu 8.1.2016 13:36  30%    +  -

evelyn: Já jsem to pochopila, že po připojení káblu PC mobil vůbec nevidí (tedy ani jako disk) Mě to dělal PC taky, než jsem zjistila, že mám blbej kábl. Mobil sice pípnul, začal se z PC dobíjet, ale to byla veškerá činnost. Počítač ho neviděl.¨

reagovat bábrle 8.1.2016 11:06  100%    +  -

Betyyna: Jo, už jsem to tu dole psala

reagovat evelyn 8.1.2016 10:16  100%    +  -

bábrle: ale kdyz pripojis kabelem a stahujes manualne, stahnes, kam chces ty

reagovat Betyyna 8.1.2016 10:14  100%    +  -

evelyn:

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Windows 10
Diskusi založil(a): also
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Internet a počítače
Přečtěte si