přídavný bidet pod záchodové prkénko!

Prosím máte někdo zkušenosti???? Podělte se!!
19.10.2016

Diskusi založil(a) 19.10.2016 dendrobie2

reagovat Nyna 11.5.2019 18:34  100%    +  -

máme takovýto :

jsme nevýslovně spokojeni a nedovedeme si představit být bez toho , doporučuji to úplně všem a starším hlavně

reagovat dendrobie2 19.1.2017 13:21  8%    +  -

helza:
mám bidet německý výrobek, byl trochu dražší jako ty korejské, ale jsem maximálně spokojena, Jen se sundalo původní prkéno a dalo nové,se všema těma hejblatama,

na boku je regulace a ohřívání vody.
Vynikající pro starší a méně pohyblivé osoby.

Anonym 27.11.2016 1:18  1%    +  -

Mám zkušenost. Je to dobrá věc, v rodině máme dva ks. Obojí je objednadné z Jižní Korei, oba stály do 10.tis. Je to výborná věc, hlavně "prkénko" hřeje.
Nicméně "dámská" funkce má svá omezení, normální sprchování bych řekla, že funguje lépe.
Jedno se nám porouchalo a servis byl tedy dražsí, ale je to fakt dobrá věc.A elegantnější řešení než samostatný bidet.

reagovat helza 25.10.2016 9:06  73%    +  -

nelafilip: Tedy nevím, jak v Praze, ale co vidívám projekty bytových i rodinných domů, tak prostory koupelen, wc, spíží i kuchyní jsou všude maxiprťavé, jsou-li vůbec. Hrají v tom snad svou roli

reagovat nelafilip 24.10.2016 17:23  21%    +  -

sháním byt v Praze a obcházím spoustu nových nejmodernějších projektů, co myslíte, počítá se někde s bidetem???? a hádejte proč!

reagovat helza 19.10.2016 17:52  80%    +  -

Mám bidet klasický, ale kdybych na něj neměla místo, určitě bych si pořídila alespoň ten přídavný pod prkénko. Už bych se bez něj totiž neobešla.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: přídavný bidet pod záchodové prkénko!
Diskusi založil(a): dendrobie2
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si