Milé čtenářky, milé Dámy,
Diskuse zůstanou! Přesvědčily jste nás. Jsme překvapení, jak moc je máte rády. Diskuse získají novou, jednodušší podobu. Ty stávající však musíme zrušit, tedy všechna diskusní fóra na diskuse.dama.cz včetně všech jeho podstránek a uživatelských účtů. Pokud nechcete přijít o obsah, který jste zde uveřejnily, prosíme, abyste si jej stáhly. Více informací v tomto článku.

Děkujeme za pochopení,
vaše redakce.

Kde a jak obléct chlapa s rameny dřevorubce

Milé ženy, jaké máte zkušenosti s "budováním" šatníku pro muže s ne zcela konfekční postavou? Kamarádka vizážistka, se kterou občas spolupracujeme (já školím pro firmy), to díky našim společným klientům řeší čím dál víc. Ne všichni chtějí nosit nepadnoucí konfekci za pár korun, ne každý si může dovolit šít na míru. Podělte se o svoje zkušenosti, máte-li doma netypickou postavičku .-)
1.3.2018

Diskusi založil(a) 1.3.2018 Mefi

Máte zkušenosti se šitím na míru?

Kolikrát člověk narazí, když potřebuje jinou velikost saka a kalhot, nedejbože když má chlap ramena přes celý záda a k tomu úzký pas, a klasický střih pak na něm vypadá jako krabice.... od kamarádů mám velmi kladné ohlasy na krejčího z Vysočiny, který už jezdí na pobočku i do Brna. Kdo by potřeboval ušít opravdu padnoucí sako, zkuste se poptat tady: www.vyvoj.cz/prodejny/prodejna-brno/

Mefi 2.4.2018 14:33
 
 
 

reagovat princeznaLada 2.3.2018 11:56  9%    +  -

s manželem jsme se naučili nakupovat u německého eshopu.www.otto-shop.cz.Skvěle padnoucí košile, džíny.....oblečení drží barvy,eshop je velmi spolehlivý a rychý s dodáním zboží.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: :509: Kde a jak obléct chlapa s rameny dřevorubce :381::326:
Diskusi založil(a): Mefi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si