Multifunkční hrnec

Multifunkční hrnec je elektrický hrnec, na rozdíl od pomalého hrnce (který vaří jen pomalu) má několik funkcí. Většinou 6 - 16 funkcí: vaří, vaří pod tlakem (papiňák)takže uvaří i za 30 nim, dusí, smaží, peče, frituje, vyrábí jogurt, uvaří marmeládu, kyne těsto... záleží na typu konkrétního MH.
A to vše bez toho, abys musela stát u sporáku. Teda, pokud nesmažíš ty řízky :-)
Pojďme si předat zkušenosti, recepty, tyty na ten nejlepší!
Prosím, diskutujme pouze na téma MH, děkuji.
13.4.2018

Diskusi založil(a) 13.4.2018 nervík

reagovat Tapi 3.11.2018 12:51  5%    +  -

Dobrý den,vlastním elektrický tlakový hrnec First Austria 5130 a kromě pár receptu na You Tube nemám nic v ruce podle čeho bych mohla vařit - a proto mám dotaz na Vás nevíte kde najít někjaké ty recepty?

reagovat nervík 1.5.2018 16:59  5%    +  -

chystám se objednat syřidlo na výrobu sýra. Na MH značky Combivar je program výroba sýra, tak dám vědět, jak to dopadlo! A hlavně, jak chutnalo :-)

reagovat anitas85 30.4.2018 15:52  5%    +  -

Já mam doma taky Thermáč. Jiné spotřebiče už nepotřebuji, což vítám obzvláště se svou malou kuchyní. Jinak na co se teď s jeho pomocí chystáme, jsou domácí zmrzliny. To moje děti milují. Zabaví je to a já mám radost, že alespoň vím, co obsahují - tedy samé poctivé suroviny.

reagovat MarieM78 29.4.2018 22:14  5%    +  -

Já doma vařím s Thermomixem. Je to výborný pomocník a zvládne úplně vše. Díky němu mi začal pomáhat při vaření i můj chlap, což jsem přivítala s velkou radostí. Dneska mě třeba potěšil a SÁM, teda s pomocí Termáčku, upekl výborné slané rohlíky!

reagovat nervík 29.4.2018 12:32  5%    +  -

Pečená krůtí křídla, spíše dušená, pak se musí dopéci programem "kůrčička" byla skvělá, měkkounká a šťavnatá.

reagovat nervík 29.4.2018 12:31  5%    +  -

Polévka kuřecí z MH vařeno pod tlakem (papiňák) uvařena za 30 min.

reagovat nervík 13.4.2018 12:58  5%    +  -

Jdu si vyzvednout svůj první multifunkční hrnec. Už se moc těším na jiné vaření

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Multifunkční hrnec
Diskusi založil(a): nervík
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si