Milé čtenářky, milé Dámy,
nadešel čas, abychom vás informovali o plánovaném uzavření diskusního fóra na diskuse.dama.cz včetně všech jeho podstránek a uživatelských účtů. Pokud nechcete přijít o obsah, který jste zde uveřejnily, prosíme, abyste si jej stáhly. Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že nám ji i nadále zachováte na webu dama.cz, kde budete moci po uzavření fóra diskutovat pod články bez nutnosti přihlašování do účtu.

Děkujeme za pochopení,
vaše redakce.

Skolióza

Máte někdo dospívající dítko se skoliozou?Co vám pomohlo?Náš kluk má 17,a teprve byl na rtg páteře,kde zjistili,že to má hodně...ale prý už jedině cvičení,a nikdy to už dobré mít nebude...Na operaci to naštěstí není...TeĎ začínáme SM systém. a chodí plavat...pokud máte nějaké rady-sem s nima.
22.5.2019

Diskusi založil(a) 22.5.2019 sadlo

 
 

Anonym 14.8.2019 15:57  1%    +  -

Zdravím, sestra má skoliózu od mala a cvičení jí opravdu moc pomáhá. Taky si teď koupila novou matraci a říkala, že je to pořádný rozdíl proti té staré. Má nějakou ortopedickou z i-matrace.cz, ale nevím jak se jmenuje. Každopádně se v noci nebudí a pořád se nepřevaluje :-)
U studentů je blbé, že toho hodně nasedí ve škole i doma u počítače... Dobré je i opřestávkách ty záda trochu protáhnout. Tak držím pěsti :-)

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.



Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Skolióza
Diskusi založil(a): sadlo
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si