Derivační koupel....zkušenosti??

Zatím jsem o tom jen četla,ale vzhledem k tomu že je takové intimní téma....tak snad se někdo ozve...
24.10.2020

Diskusi založil(a) 24.10.2020 dzifdayly

reagovat Mata69 18.11.2020 17:05  100%    +  -

Betyyna: no vidíš to!Ty jsi to dovedla k dokonalosti!

reagovat malenka 14.11.2020 22:39  100%    +  -

tak tady je to hustý

reagovat evelyn 13.11.2020 13:47  100%    +  -

reagovat Betyyna 13.11.2020 9:16  100%    +  -

Mata69: možná by taky stačilo olizovat, a nemusí to být ani vlastní jazyk, pán by byl nadšenej! a jak rád by olizoval.

reagovat Mata69 12.11.2020 17:11  100%    +  -

Hele fakt díky za tip, docela se dá kolem toho vygůglit a je to sranda!
Třeba toto (jakože vzor ve zvířecí říši):

V živočišné říši ochlazování pohlaví můžeme pozorovat např. u psů a koček. Zvířata si olizují pohlaví jazykem, který je chladnější než ostatní povrch tělo. Této činnosti se oddávají zejména, když jsou nemocná, poraněná a nebo příliš mnoho živená.

Nenapadlo toho autora, že zvířata si olizují pohlaví, protože si ho čistí!? Jaksi nemají ručičky, kterými by si žínkou mohla daná místa omýt...

reagovat Mata69 12.11.2020 17:06  100%    +  -

V nějakém odkazu dokonce nabádali, dát si chladivé polštářky do lednice a na ty si pak sednout...teda nevim, babička mi vždycky říkala, ať nesedím na studeným možná proto jsem tak tlustá. Babičce to ale za vinu dávat nebudu, nezasloužila by si to.

reagovat Mata69 12.11.2020 17:03  100%    +  -

Klidně žerte jak zjednaní, když se párkrát za den ošplouchnete dole studenou vodou, nepřiberete! Tak to je ovšem převratný vynález!

reagovat Mata69 12.11.2020 17:02  100%    +  -

Betyyna: hlásím se s tebou do klubu "trapných"
Nedalo mi to a googlila jsem, některé perly mne obzvláště zaujaly:
- Upřesnění Hubnout pomáhá jen těm kdo jsou opravdu silní, a přibrat jen těm, kdo jsou opravdu hubení.

No to je fakt pecka!!!! To je lepší než Herbalife, po něm taky tlustí hubli a hubení tloustli.

A tohle shrnutí je přesvědčivé!:
Když máte pocit, že jste svou vinou příliš silní, že z nedostatku vůle jíte příliš mnoho nebo málo, jste psychicky v situaci blížící se depresi. Proto, jakmile začnete s derivačními koupelemi jsou pro vás blahodárné.

Je zbytečné se omezovat Protože derivační koupele už nedovolí přebytkům se po dobu, kdy je budete praktikovat každý den, znovu usazovat.
Jak budete ztrácet váhu Někdo začne ztrácet váhu už koncem druhého týdne. Někdy to trvá i dva měsíce, ale během toho čekání nepřiberete.
Funguje i na Celulitidu Také ,,tuhé” celulitidě to bude trvat několik týdnů, než změkne a začne odcházet, ale odejde
Zvládáte lépe své chutě Jste uvolněnější, a také odvodňování pomáhá organismu lépe vyjadřovat své potřeby. Začnete vnímat co je pro vás rozumné.
Kolikrát denně? Jednou denně, dvakrát denně když se chcete zbavit velké zátěže nebo když spěcháte na výsledek.

reagovat dzifdayly 4.11.2020 9:13  5%    +  -

Já ale neříkám,že to dělám ale je fajn že jsi aspoň vyhledala o čem to vlastně je...a jsi trapná

reagovat Betyyna 25.10.2020 13:46  100%    +  -

Jestli věříš tomu, že když si budeš umývat pipinu studenou vodou, tak zhubneš a zbavíš se "škodlivin" a nemusíš se vůbec nijak omezovat, tak "pozdravpámbu".... to je spíš na psychiatra.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Derivační koupel....zkušenosti??
Diskusi založil(a): dzifdayly
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si