Máme dítě puberťáka a je nám 50+

Mate puberťáka ale už je vám zmíněných padesát. Pojďte si povídat o životě, ve kterém musíte porad jít s dobou, o každodenních radostech i starostech.
28.3.2021

Diskusi založil(a) 28.3.2021 Klaudie

reagovat diblinda 6.4.2021 15:23  38%    +  -

Klaudie: tak naše děti dost brzo pochopily, že když je neuvidíme, tak nedostanou práci, take jsou taky pořád v pokoji, i když teda synek(23) je v poslední době hlavně na zahradě a ve skleníku, od letoška už se nemusím o zeleninovou zahradu starat vůbec

reagovat diblinda 6.4.2021 15:21  38%    +  -

Klaudie: tak hororovou pubertu jsem zažila s nejstarší dcerou, když mi bylo 36(možná to bylo tím, že byla z rozvedeného manželství a co já zakazovala, otec povolil), s klukama to byla pohoda a ta nejmladší si dovolí občas frfňat, až teď v 17, ale makat doma musí,jinak by asi nemohla nikam, ale od malička má respekt z otce, který se drží v pozadí a veškeré výchovné působení je hlavně na mně, no a tím ,že mně je už dost skoro 55 a tatínkovi 60, tak se slečna musí smekat a občas se necháváme obskakovat,možná je to i tím, že děti vyrostly na statku a od mala se podílely na veškerých pracech, hlavně neslevovat a trvat na svým a nějaký pravidelný povinnosti

reagovat Klaudie 5.4.2021 20:26  5%    +  -

Klaudie: oprava

Zaleza si do pokoje

reagovat Klaudie 5.4.2021 20:23  5%    +  -

diblinda: 14 leta pubertacka, odsekava, vecne si záleží do pokoje

reagovat diblinda 3.4.2021 19:27  37%    +  -

Klaudie: jak starýho puberťáka, naší slečně je 17 a začínám mít pocit, že ta puberta na ni teprve leze

reagovat Klaudie 28.3.2021 23:19  5%    +  -

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Máme dítě puberťák a je nám 50+
Diskusi založil(a): Klaudie
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Výchova dětí
Přečtěte si