Bydlíme s barvami

Diskuse pro každého, kdo má rád barvy v bytě.
Barvy mohou kromě ovlivňování naší nálady a pocitů také výrazně ovlivnit a změnit atmosféru místnosti i celého bytu. Nezapomeňte, že barvy můžete svému bytu dodat také pomocí koberců, závěsů a dalších doplňků. Je vhodné kombinovat spíše světlejší a veselejší barvy v jemných odstínech. Pokud je to možné vyvarujte se přemíry sytých odstínů barev - používejte je spíše jako zvýraznění drobných detailů - například jako polštáře, malé koberečky, keramika.

TAKY SE MRKNĚTE DO NÁSTĚNKOVÉ MÍSTNOSTI,JE TAM SPOUSTA NÁPADŮ A POSTŘEHŮ PRO VŠECHNY.

PRO VŠECHNY KDO MILUJÍ KYTIČKY MÁM DISKUSI ,,Květiny pro radost" KDE JSTE VŠICHNI VÍTÁNI.

23.2.2006

Diskusi založil(a) 23.2.2006 Broňka

reagovat AlA 10.4.2017 10:24  5%    +  -

já mám ráda takové ty teplé pastelové barvy. To je příjemné.

reagovat malickamala 3.5.2015 9:10  5%    +  -

já jsem alergik, takže bych doma čerstvé kyticky nesnesla :-(. ale chtěla bych nechat přečalounit starší sedačky po babičce. Jsou v perfektním stavu, jen je látka prosezená. Neznáte firmu,nejlépe osobní zkušenost, co to dělá, klidne i malinko dražší, ale aby to bylo výborně udělaný? Díky

reagovat Verda2L 22.3.2015 22:36  5%    +  -

No chtěla jsem tím jen říct, že je to hrozně hezké mít na stole čerstvě řezané květiny! :) To udělá domov více útulnějším! :) Je škoda, že tady v česku se to jen tak nevidí :)

reagovat HankaPil 19.3.2015 13:41  5%    +  -

A co jsi tím chtěla jako říct?

reagovat Verda2L 17.3.2015 15:44  5%    +  -

Přítel vymyslel, že na naše 5 výročí pojedeme do zahraničí, přesně do Belgie :) Bydleli jsme tam v soukromém apartmánu u jedné rodiny :) Hrozně se mi tam líbilo jak měli vyzdobený interiér :) Měli tam řezané květiny ve vázičce a hrozně hezky to vypadalo a překrásně to provonělo celý pokoj :)

reagovat Zulinnnka 29.1.2015 14:41  5%    +  -

Aha, tak to jsem nevěděla taky, že něco takového existuje, ale jak tady čtu, tak je to asi dobré ;)

reagovat margaritapat 26.1.2015 14:17  5%    +  -

Už jsem dostudovala všechno už o ni vím :D a mám úplně stejný názor na tu školu :D jako je to hlavně super, že to má záruku až deset let :)

reagovat Tera1010 22.1.2015 22:45  5%    +  -

Hele ženy, kde vy žijete? :D Jako je to teďka super novinka :) osobně si myslím, že za pár let už naše vnoučata budou ve školách psát jen na chytrou zed :)

reagovat margaritapat 28.12.2014 20:08  5%    +  -

Tak teď jsem ze sebe udělala blbce :D opravdu něco takového existuje? :D o tom jsem vůbec neslyšela :D

reagovat Tera1010 26.12.2014 21:29  5%    +  -

Vy jste opravdu ještě o tom neslyšely? :) Je to nátěr na stěnu, který jak uschne, tak se na něho bude dát malovat :) Třeba teďka máme v pokojíčku na zdi krásný Vánoční stromeček :P

reagovat Zulinnnka 24.11.2014 21:32  5%    +  -

Tak to popravdě takovou neznám :o Jako vím, co máme třeba ve škole, už ty modernější tabule, na které nemusíš psát křídou, ale to je tak všechno :)

reagovat Tera1010 21.11.2014 21:03  5%    +  -

Já teď měla na mysli takovou, na kterou namaluješ a nemusíš vymalovávat znovu :D neznáš takovou? To normálně natřeš na zeď podle návodu a pak na to speciálníma fixkama kreslíš a můžeš to mazat jak se ti zlíbí :)

reagovat margaritapat 20.11.2014 20:03  5%    +  -

Tera1010: ahoj a můžeš mi prosímtě říct na kterou barvu se malovat nedá? :D :D Na všechny barvy se malovat dá, ale pak musíš znovu vymalovat :D

reagovat Tera1010 27.10.2014 17:55  5%    +  -

My jsme si třeba místo malování dětského pokoje na různé křiklavé barvy pořídili chytrou zed, to mátě vlastně barvu na kterou se dá malovat :D

reagovat 25-ka 29.8.2014 23:10  5%    +  -

je troška moc mit kazdu jednu izbu jinou barvou?samozrejma tak aby to nejako ladilo?

reagovat HANKS 4.8.2014 13:28  5%    +  -

Mája123: Ahoj podle mě jsou barvy, velmi důležité odranného věku dítěte, syn má dvě stěny žluté a dvě stěny zelené a dotoho jsem mu udělala ze samolepek bubliny.Barvy jsem vybrala neutrální,nebude tam sám třeba tam přijde sestra či brácha, jelikož jsme v očekávání, tak to nemusíme předělávat a je ideální pro obě pohlaví.

reagovat narocna 30.5.2014 10:32  5%    +  -

S barvami - kombinacemi v interiéru v jakémkoli prostoru mám velmi dobré zkušennosti jakožto bytový designér -design-atmosféra.cz, kdykoliv se na mě obraťte, budu potěšena.Markéta Mája123:

reagovat Mája123 28.3.2014 13:00  5%    +  -

reagovat Mája123 28.3.2014 12:37  5%    +  -

Jarmilenka: Modrá je do dětského pokoje vhodná, ale určitě bych přidala i tu žlutou. Modro-žlutá kombinace je moc pěkná. Třeba všechny zdi namalovat světle žlutou a jednu zeď výraznější modrou. Dobře vypadají třeba graffiti.
http://realityblog.cz/jaka-barva-vymalby-se-hodi-do-detskeho-pokoje/

reagovat frutelka 24.2.2014 20:12  5%    +  -

Jarmilenka: Bílé a nechala bych třeba na jednu stěnu namalovat něco originálního ;)

reagovat Jarmilenka 28.1.2014 14:22  5%    +  -

Jaké barvy byste volili do dětského pokojíku na stěny? Syn má rád žlutou, ale já jsem myslela že něco modro-zeleného. Nevím jak to nakombinovat

reagovat Beruška450 28.11.2013 20:17  5%    +  -

Nemáte někdo tip na konfigurátora fasády domu? Chystáme se na zateplování a nějak se pořád nemůžu rozhodnout pro tu pravou, tak bych to chtěla aspoň přibližně vidět na webu.Díky :-)

reagovat karelcerveny 12.7.2013 9:33  5%    +  -

Bydlení s barvami je zcela jistě moderní a stylové, přesně takové, co představují trendy 21. století. Pokud by vás zajímalo, jak vypadá bydlení 21. století, inspirujte se na http://bydleni21.cz

reagovat Alice_k 25.2.2013 12:13  5%    +  -

Tak jsme po půl roce od nastěhování vymalovali v obýváku barvičkami. A zkoušeli jsme novou metodu. Nechtěli jsme totiž jen jednolitou barevnou plochu, tak jsme zdi tupovali hadrem. Jednak to byla fakt zábava a výsledek fakt stál za to. Moc se nám to povedlo. Takže máme v obýváku jednu stěnu bílou, před ní je oranžová sedačka, a zbylé tři stěny jsou oranžově tupované, takže na nich je v podstatě obtiskaný hadr. A před těmi třemi stěnami je bílý nábytek. Vypadá to fakt dobře. Pokud někdo uvažuje o netradičním způsobu malování, doporučuju.

reagovat tamicek 24.6.2012 10:03  5%    +  -

Řeknu Vám, že už ani nevím, nějací známí manžela, takže až příště budeme chtít něco vymalovat, tak se podívám na malíře-natěrače ;)

reagovat hippina 20.6.2012 12:04  5%    +  -

tamicek: Nic ve zlým ale to co to bylo za firmu? Asi nic moc, protože já jsem si objednala šikovný chlapy z firmy maliri-nateraci.cz, navymýšlela jsem si taky pěkných pár nimraniček co se malířiny týče a ani nepípli...tsss

reagovat tamicek 19.6.2012 16:41  5%    +  -

Naprosto souhlasím, miluju syté barvy...však taky když jsem najímala malíře na vymalování bytu, trošku na mě zíraly skrze ty barevné kombinace co jsem si naporoučela :D

reagovat novottom 14.9.2011 14:21  5%    +  -

Když tak pročítám příspěvky na různých fórech, jsem docela ráda, že jsem byla takovéhle práce ušetřena. My jsme si nechali udělat návrhy interiérů od firmy, ty jsme pak schválili, předali realizační firmě a odjeli si na dovolenou a vrátili se do krásného domku.
Ta stejná firma nám pak dělala i home staging.

reagovat Ladislava51 30.5.2011 9:31  5%    +  -

Jdu se poděli o skvělý typ na dětský nábytek. Na www.slevakov.cz je ode dneška sleva 45% na postýlku City Pali.
Jde o luxusní, kvalitní nábytek. Postýlka je včetně matrace, tak si myslím, že cena je opravdu dobrá.
Prodává ji společnost Dimaxi, na webu www.dimaxi.cz mají spoustu krásných věcí pro děti, tak mrkněte. Dost mě to zaujalo.

reagovat bt.cz 16.5.2011 2:44  82%    +  -

Tady si můžete pohrát s barvičkami v konfigurátoru barvy oken. Zkuste to, můžete si obarvit domeček podle svých představ. :)

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Bydlíme s barvami
Diskusi založil(a): Broňka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si