Děti v pěstounské péči

Chtěli bychom si s manželem vzít děti do pěstounské péče, máte s tím některá zkušenosti??? Prosím podělte se semnou.
1.3.2006

Diskusi založil(a) 1.3.2006 JKpipule

reagovat KIRIKOU 23.4.2010 12:47  100%    +  -

Jedna maminka pod přezdívkou Nev-má dětičky v pěstounské péči-obrat se na ní určitě ti poradí.

reagovat MATES14 6.4.2010 20:48  5%    +  -

Ahoj nemá někdo zkušenost s příjmem pěstounátka přes soud???

reagovat adriana 27.12.2008 16:11  1%    +  -

pokud mi muzete nekdo pomoct nebo poradit dejte mi vedet na alexa255@seznam.cz diky za ochotu adriana

reagovat adriana 27.12.2008 16:09  1%    +  -

ahoj ja jsem adriana a mam dve deti chteli bychom treti a kojence nemuzete mi nekdo poradit

reagovat sáček 4.8.2008 20:34  8%    +  -

Mám v pěstounské péči 11 letou holčičku od jejích 3 let. Myslím, že na genech nezáleží, v našem případě. Bála bych se, ale romského dítěte tam ty geny opravdu asi působí. Holčička nám dělá jen samou radost i přes svoje kombinované mentální a tělesné postižení. Pokud někdo váhá si vzít dítě do pěstounské péče tak neváhejte po pár týdnech už ani nepřemýšlíte o tom, že dítě není vaše biologické. Milujete ho víc než sami sebe.

reagovat savlinka 12.3.2008 11:48  1%    +  -

ahojky muzu mezi vas rada bych si take vzala detatko do pestounske pece ale skoro nic o tom nevim

reagovat Lada 11.3.2007 0:18  1%    +  -

Ahojky.Také by jsme si rádi vzali díťátko do pěstounské péče.Slyšela jsem,že lze si vybrat a pak teprve žádat soud o to konkrétní děťátko??Nevíte o tom někdo víc.Byla bych moc vděčná za každou radu.Předem všem děkuji za odpověď a pokud můžete napište mi na ladalojikova@seznam.cz.Přeji všem hezký den.

reagovat zoubka 15.8.2006 15:44  5%    +  -

Dnes jsem narazila na tuto diskusi, mohu přispět, nevím, jestli je to ještě aktuální. M jsme se rozhodli před 24 lety. Nikdy jsem toho nelitovala a že přišly i těžké chvíle. Dnes jsem šťastná bába dvou vnoučat zoubka

reagovat Vcelicka 10.7.2006 23:01  5%    +  -

Ahoj.Jsem tu nová.Mohu mezi Vás?Máme v pěstounské péči děvčátko.

reagovat bora 6.4.2006 0:50  13%    +  -

jideonka: vázne to tady protože všichni kecáme a diskutujem TADY

reagovat JKpipule 12.3.2006 17:36  13%    +  -

bora: Víš ještě nevím, mám z toho trochu obavy. Přece jen jsou tam jiné geny, a bojím se toho, že jim nebudu umět dát takovou lásku jako svým vlastním dětem a nechci, aby tím trpěli. Ještě opravdu nevím . MOc děkuji že jsi mi napsala

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Děti v pěstounské péči
Diskusi založil(a): JKpipule
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Výchova dětí
Přečtěte si