Péče o oční řasy

Ahojky všem máte taky problémy z řasama jako já mám je rovné a směřující dolu vůbec mi nepomahaj kleště na řasy ani žádná řasenka přivítám jakoukoliv rada a pomoc jsem stoho neštastna
3.3.2006

Diskusi založil(a) 3.3.2006 jade23

Anonym 27.10.2014 11:11  1%    +  -

Prosím poraďte. Je prodloužení řas metodou řasa na řasu šetrné?nevypadají mi řasy? a kolik to cca stojí?Děkuju :-)

Anonym 21.2.2013 22:56  1%    +  -

Ahoj, chtěla bych se zeptat, hodně lidí tady píše, že řasenka define a lash od maybelline je skvělá =) jen by mě zajímalo, jestli je lepší růžová nebo ta zelená :) nebo to je stejný? :D láká mě jí vyzkoušet, díky za odpověď =)

Anonym 5.9.2011 13:34  1%    +  -

Co se stane, když přestanu ricinový olej používat? Nevypadají mi řasy? Jak dlouho už ho používáte vy? Díky za odpověď

reagovat janaano 11.9.2010 20:27  10%    +  -

,, supr ceny a úžasná kvalita,..
Krasa.cz

Anonym 12.6.2010 18:54  1%    +  -

ahoj mám taky problém s řasama..na jistých místech je mám už nejmín 5 let narostlé jen do půlky..a dál už nechtějí narůst ..takže jsou někde uplně kratunké..nikdy dřív jsem toto neměla..nechápu jak se to mohlo stát..vypadá to hrozně a jsou ,tím že nedorůstají, ostré..na každém oku nedorůstají na jiném místě..mohl by mi prosím někdo poradit čím to je??kleštičky jsem používala ,to je pravda, ale nikdy se mi toto nestalo..díky za případné rady..prosím kdyžtak na můj email..děkuju

Anonym 6.6.2010 18:30  1%    +  -

pro SZMUDLINKU;
ty trubko cigankska' bez se zastrelit. Nikomu chybet nebudes!

Anonym 4.3.2010 22:41  1%    +  -

xmartina: Ahoj,Marti muzete mi prosim poradit,kde se da koupit ten olej na rasy???
Moc dekuji
Lady

Anonym 23.1.2010 17:20  1%    +  -

Souhlasím, Define A Lash od Maybelline je skvělá, nikdy už nechci jinou :)Liu:

Anonym 30.12.2009 17:27  1%    +  -

elios: hlavně že ty jsi geniální :-)

reagovat xmartina 30.9.2009 9:48  5%    +  -

Ahoj, ja používám olej na řasy od firmy MIRRA LUX DONNA.

Anonym 22.8.2009 18:28  1%    +  -

RICINOVÝ, NÉ RACINOVÝ! To se potom nedivim, že vám to na internetu nic nenajde... :-)

reagovat blond6 16.7.2009 22:03  18%    +  -

Ahoj máte někdo zkušenosti s domácím barvením řas?

Anonym 27.4.2009 13:33  1%    +  -

hahhahahahahahahaha: Ty dylino, ty už asi čekáš jenom na ten zázrak, až začnou transplantovat mozky. To je prdel co?, že se někdo zajíma o věc, o kterou má potencionální zájem. Tak radši debilko odepisuj, že trvalá na řasy štípe a dráždí oči. Ha, ha, ha

Anonym 9.3.2009 15:16  1%    +  -

ahoj super řasenka je od LOREÁL dvufázová bílá a černá a vážně super jen obtiskává řasy

Anonym 7.3.2009 21:23  1%    +  -

Ahojda, prosím neporadili by jste mi??? Slyšela jsem že když si jednou ostříhám řasy , že pak potom rychleji dorůstávají a mám je pak dlouhý...?? je to pravda?? byla by jsem uplně ošklivá s dlouhejma řasama a nemám čas na každotýdenní stříhani řas... Mocinko díky za odpověď.

Anonym 23.2.2009 15:23  1%    +  -

mohli by ste mi pomoct mam uz si tak 5 ras a bojim se ze ztoho nemuzu spat je to mozne prosim kdyztak mi odepiste odpoved na meil otevris@seznam.cz

Anonym 13.10.2008 22:34  1%    +  -

pro:luccinda jeste chci dodat ze ma takovou syte ruzovou barvu.mej se hezky

Anonym 13.10.2008 22:32  1%    +  -

luccinda: ahojky ja mam male rasy a rovne a pouzivam klesticky a nasla jsme sqelou rasenku ktera me vyhovuje a jako trochu mi zvetsuje ty moe male rasy..jmenuje se DEFINE-A-LASH VOLUME KOUPILA JSME JI NORMalne v drogerii rossman a je od znacky maybeline a stoji okolo 150-200kc opravdu ji vyzkousej je dobra...Liu

Anonym 13.10.2008 22:26  1%    +  -

screamy: ahoj ja se chci jen zeptat,kdyz tedy by si nekdo nechal udelat tu trvalou na rasy ktera vydrzi 2 az 3mesice..tak jak pak ty rasy vypadaj,vim totiz ze kdyz si da nekdo trvalou na vlasy tak po tom je ma trochu znicene a jak teda budou vypadat ty rasy,nevypadaj treba nebo neznici se nejak tou trvalou?...prosim odepiste na muj email:liu.lili@seznam.cz predem dik za odpoved.

Anonym 28.3.2008 9:40  1%    +  -

hahhahahahahahahaha:jsi normální ty krávo???

Anonym 1.12.2007 21:23  1%    +  -

hahhahahahahahahaha:
hele nevim kdo je tu trapny kdyz ani psat neumis,se nejdriv nauc psat a pak pomlouvej...kravo

Anonym 26.6.2007 9:54  1%    +  -

ti lidi co tu anonymně sprostě nádavaj..jsou největší ubožáci..když vás to tu nebaví a ty otázky které lidi fakt zajímají vám připadaj trapné tak tu nemáte co dělat..myslim že mluvit za všecky tady.. prostě ubožáci na entou

Anonym 7.6.2007 14:12  1%    +  -

szmudlinka:
hej ty pííííčo zamrdana!!!jsi dost trapna prej jestli to neboli trvala ty jsi pííííča!!!!a jeste si trapnaaaa s kamradkama se tady ted tomu smejem!!!trvala a bolet hahahahahahahahahaha jo a pomlouveme te tu protoze jsi trapna píča

Anonym 7.6.2007 14:09  1%    +  -

zlatunka: dido prdele

Anonym 7.6.2007 14:09  1%    +  -

ahoj nemuzete mi nekdo poradit ja si mam nalepit rasy??neumim to jsem neskusena

Anonym 30.4.2007 9:29  1%    +  -

Taky mám strašnej problém s řasama :(( strašně mě to trápí.Přece jen řasy dodávaj na kráse.Moc prosím ať mi tu někdo napíše vše co ví o řasách,jak často se obnovuje růst atd.Děkuji

Anonym 7.4.2007 21:16  1%    +  -

lena: je to napiču:D

Anonym 7.4.2007 21:12  1%    +  -

Achojky, jsem Ríči , trochu homosexuální a mému příteli se strašně moc líbí moje řasy..ale teďka mi nějak vypadly na pravém oku,, nevíte jestli to doroste?

Anonym 4.4.2007 21:17  1%    +  -

einda: ahááá proto mi prislo ze mi tak rychle zmizela:D:D

reagovat screamy 25.3.2007 23:32  5%    +  -

Já bych poradila vyzkoušet Trvalou na řasy.Jsem kosmetička a dělám ji.Je to super.Sama ji mívám.Je to jako je trvalá na vlasy, tak stejnej princip,jsou 3 velikosti natáček,malé,střední a velké a velikost pro vás vhodná se musí zvolit podle délky vašich řas.Samozřejmě se to provádí v kosmetickém salonu.Neni to nic nepříjemného.A po trvalé se řasy ještě obarví a výsledek je skvělý.A zvlášť pěkně to vypadá na kratších řasách.Krásně se zvýrazní oko.A vydrží to 2až 3 měsíce.Takže nemusíte řasy každý den ohýbat kleštičkami.A cena je myslim od 250 do 600kč.Podle salonu a značky se kterou pracují.Určitě vyzkoušejte!

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Péče o oční řasy
Diskusi založil(a): jade23
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si