VLASY,PORADÍME SI?

Problemy s vlasy........Vlasy,prozradí vaši image.Pište,posílejte fotky,inspiruj me se.Jaký šampon,barva je nejlepší,špatný....Kam zajít do salonu nebo nechodit.
9.3.2006

Diskusi založil(a) 9.3.2006

reagovat Kika80 26.2.2016 20:08  5%    +  -

Ahojky, máte prosím někdo zkušenosti s hřebenem tangle teezer? Děkuji

reagovat Sandre 23.4.2015 23:00  5%    +  -

Ahoj Olinko, já Alternu používám, takže chápu maminku, že byla ze vzorků nadšená:-) Nakupuji na LuxusníchVlasech a zatím velká spokojenost:-)

reagovat olina4 23.4.2015 14:24  5%    +  -

Dobry den, chtela bych moc poprosit o radu. Mama dostala nekdy loni na vyzkouseni kaviarove sampony z Alterny. Hydratacni a regeneracni myslim. Od te doby o nich porad basni (predtim totiz nevyzkousela nic jinyho nez drogerkovy sampony). Nemate prosim nektera vyzkouseny nejaky spolehlivy a hlavne rychly eshop, kde bych Alternu mohla sehnat? Predem dekuji za tip!

reagovat leonicka 2.1.2015 19:15  5%    +  -

Dobrý den, kam bych měla zajít si nechat prodloužit vlasy, už mi trvalo půl roku, než jsem se k tomu rozhoupala a teď ještě abych našla salónek

reagovat Junka 26.11.2014 12:51  5%    +  -

Dobý den, nutně bych potřebovala udělat se svými vlasy, musela jsem si nechat zkrátit vlasy, vypadám jako pako, a tak jsem začala přemýšlet nad prodloužením vlasů.

reagovat Pavla8 26.11.2014 12:33  5%    +  -

Dobrý den, za poslední roky jsem moc štestí neměla, hodně jsem přibrala a neustále jsem byla ve stresu. A teď jsem se zase dala do kupy a začala jsem cvičit a konečně to začalo být i na mě vidět a chtěla bych si i něco konečně udělat s valsy mám je šílené, strašně se mi líbí dlouhé vlasy, tak co si je třeba nechat prodloužit, kde by jste mi doporučovali, toto podstoupit?

reagovat Monča 23.10.2014 13:29  1%    +  -

ahojky chtěla bych se zeptat, kdybych si chtěla nechat prodloužit vlasy, tak kde? Nezáleží mi na ceně, ale na kvalitě!

reagovat Martahh 13.10.2014 5:59  1%    +  -

ahoj já bych ti doporučovala si nechat prodloužit vlasy i já jsem měla problém s účesem, od té doby, co mám prodloužené vlasy, tak se cítím i daleko lépe, spousta kolegů v práci mi to vychvalovali, akorát jsem už vdaná :-D Nevěřila bych, že mi tak sednou!

reagovat Pavla8 28.9.2014 22:07  5%    +  -

Dobrý dem, měla bych se brzy vdávat, ale mám jeden menší probém, nakonec jsem si vybrala úplně jiné šaty a k nim účas, ale nemám na to dostatek vlasů, jelikož mě bude česat má dobrá kamarádka, tak mi poradila, abych si nechala prodloužit vlasy, co si o tom myslíte? Kdo s tím máte zkušenosti a jaké? A kde?

reagovat povejdamagda 22.9.2014 22:41  5%    +  -

Ahoj začala jsem plánovat svatbu a vybrala jsem překrásné šaty. Bohužel jsem se zamilovala do krásného účasu, jenom že do něho nemám tolik vlasů, tak jsem si řekla, že bych si mohla nechat prodloužit vlasy, už jsem nad tím dlouho před tím uvažovala, ale teď mám i o důvod více.

reagovat srdce19 11.9.2012 20:35  95%    +  -

ahojky holky potrebuji poradit kdyz jsi umyju hlavu samponem tak me druhy den kouse hlava-predem dekuji

reagovat alzbaba 7.9.2012 19:42  5%    +  -

Holky znáte některá z vás vlasovou kosmetiku miriam quevedo? Natrefila jsem na reklamu v časopise, vůbec neznám ani jsem nikde neviděla, předpokládám, že to je asi kosmetika dostupná v kadeřnických salonech co?

reagovat Mikja 15.8.2012 12:19  5%    +  -

NikcaCoufa: Výborný je na tyto problémy šampon Scalp Therapy od italské vlasové kosmetiky Jungle Fever. Je dobré k tomu používat i masku Scalp Therapy a regenerační ampule - ty se neoplachují. Výsledek se určitě dostaví, jen vydržet.

reagovat dasulak1 28.5.2012 9:05  5%    +  -

Ahojky holky:-) mám velkou prozbu :-) poslední 2 měsíce jsem si všimla nebo více všímám, že mi začali více padat vlasy:-( ve stresu nejsem , neberu žádné léky , nekojim, snažím se zdravě stravovat , cvičím . Za poslední dve měsíce bych neřekla že by byla nějaká změna ..na to abych si více všimla že mi padaji více jak jindy:-( šampony použivám také stejné ...tak vubec netuším co se děje :-( je mi 34 let .
Děkuji za radu :-) Dáška

reagovat janinkaa 20.9.2011 9:41  51%    +  -

Ahoj holky,omlouvám se že sem tak vpadám,
nicméně mám na prodej 3 knihy Patricka Camerona!!
Jsou nové,pův cena jedné byla okolo 1300,-

pokud by jste měla některá zájem,dohodneme se!

Díky a hezký den

reagovat Ina 3.7.2011 20:15  1%    +  -

Dobrý den,

tak jsem si přečetla tuhle diskuzi a ze svých zkušeností Vám mohu doporučit kosmetiku SALERM, kterou znám od kamarádek. Nejvíce jsem spokojena s řadou Keratin Shot. Kupuje někdo taky tyhle výrobky? Může mi doporučit někdo jiné jejich výrobky? Díky

reagovat brazilskykeratin 29.1.2011 14:16  5%    +  -

Karmelka: Také mi začaly padat vlasy, ale příčinou byla štítná žláza, přišla jsem na odběry za 5 min 12. Může to způsobit velké zdravotní problémy. Doporučuji odběry ať štítnou žlázu vyloučíš a pak zajdi na kožní doporučí ti kortikoidní vodičku na zpevnění pokožky.
Monča

reagovat Verča 6.10.2010 17:04  1%    +  -

ahoj holky, chtěla bych se s váma poradit ohledně barvení vlasů.Jsem hnědovláska a chtěla bych blond vlasy mám zeleno hnědé oči a světlou plet, nevím si rady jestli by mi to slušelo protože mam moc světlou plet.A ještě se chci optat zda nevíte kde je lepší kadeřnice v Praze?dik za odpovědi Verča..

reagovat lenka1986 27.4.2010 21:19  5%    +  -

ahojky prosím můžete mi někdo napsat složení a reference o výrobcích osis flatliner, got2b straight on a guardian style a syoss. máte vyzkoušeno? a prosím kdo má jeden z těchto přípravku můžete napsat složení pro porovnání.děkuji za odpovědi

reagovat Verča.U 27.5.2009 14:43  5%    +  -

Ahoj, jsem ze Sokolnic u Brna a prodlužuji vlasy keratinovou metodou v domácím prostředí za rozumné ceny, mám praxi 17 r. jako vlasová stylistka, také provádím modeláž nehtů gelovou technikou. veronika.ulmanova@volny.cz

reagovat Sarah-W 26.1.2009 0:46  5%    +  -

PLETU RASTA COPÁNKY - KVALITNĚ, HEZKY A LEVNĚ (cena záleží na domluvě :-)) V případě zájmu a pro bližší informace mě kontaktujte na mailu Sarah-W@seznam.cz

reagovat Karmelka 27.12.2008 17:18  72%    +  -

ahoj dost mi padají vlasy dr.kožní mi dala nějaké léky(prokanové prášky)a vlasy přestali padat...ale problém je že mám ofinu tak prořídlou že je to dost vidět a nepřekreje to ani jinak učesaný učes...už nevím co s tím...přemýšlím i nad transplantací vlasů(ofiny)

co myslíte?

reagovat Deb 21.11.2008 17:25  5%    +  -

Prodlužování vlasů v Brně šetrnou metodou ring
1ramen-30cm-70kč....atd

kdyby jste měli zájem případně nějaké otázky stačí napsat na e-mail veronika.pfeiferova@centrum.cz
607250951

reagovat margherittta 19.11.2008 21:47  5%    +  -

ooojj VELMI LEVNĚ PLETU RASTA COPANKY-kanekalon-popř.chemlon, open rasta a prodlužování vlasů syntetikou,micro rasta,corn rows s kanekalonem i bez něj,dready,silky dready,pseudo dready,atdd jsem z OSTRAVY jinak okolí dělám HAVÍŘOV,ŠENOV,KARVINÁ,HRANICE,OLOMOUC.....praxe 8let. muj telefon-731336391 a e- mail margherittta@seznam.cz
WEB: www.rasta4u.cz

reagovat vcelka.fufi 8.11.2008 20:30  5%    +  -

já jsem markéta...potřebovala bych poradit s účese..bude mi 14..nevím jeslti jsem tu správně, kde mi někdo poradí..ale zkusím to..mám kulatý obličej, zelené oči..nos podobající se zásuvce:-D..a ne moc plné středně dlouhé rty..no..a mám pěšinku(uprostřed) a ofinu...myslím, že mi moc ofina + pěšinka nesluší a potřebovala bych poradit...mohu poslat i fotku..pomohl by mi někdo, prosím??:-(

reagovat Peta 8.11.2008 17:43  1%    +  -

ahoj, prodám evropské, nebarvené vlasy,světle hnědé, délka 45 cm, 80 pramenů. Pořizovací cena 10 500, cena dohodou.V případě zájmu pište na: petravoz@centrum.cz

reagovat Lucija.c 16.6.2008 10:17  5%    +  -

katka: aha, já jsem právě objevila u nás na Mělníku jednoho kadeřníka, je teda drahej, ale je fakt šikovnej, stáhnul mi barvu úplně v pohodě, teď jsem teda nemluvila s ním,ale s jeho maminou, která mě objednávala, je taky kadeřnice, koukala na to, že něco vybereme, Jakub je zrovna na konferenci v Portugalsku, tak na mě něco zkusí... tak se docela těším... Ale myslím, že v Brně jsou taky takový kadeřníci, co dokážou poradit a vyjít vstříc... já jsem taky pořád hledala, doufám, že to zase vyjde jako posledně a nebudu zklamaná

reagovat katka 15.6.2008 20:27  1%    +  -

Luci: já bych chtěla zkusit jinej salon, protože stále chodím do toho jednoho, kd ejsme byla dlouho spokojena ale stále spokojena nejsem poslední dobou, jenže, když tam příjud s tím, že se v tm necítím a je to takové, tak mě neustále uklidní ale nevýjde mi vstříc a to mě štve a už mi to je trapné.

reagovat Lucija.c 15.6.2008 19:07  5%    +  -

Ahoj Katko, před dvěma měsíci jsem si nechala stáhnout barvu (tmavě hnědá až do černa) Efassorem, nabarvili jsme to nějakou hnědou barvičkou, ale teď už to mám hodně světlý a konce jsou úplně rezavý. Taky se mi to nelíbí, tak jsem se rozhodla, že do sebe zase investuju, objednala jsem se na přeliv. Kadeřnice mě bez problému objednala, takže pak dám vědět, jak to dopadlo, hodím i nějakou fotku, snad.

reagovat katka 15.6.2008 13:05  1%    +  -

Ahojte holky, nechala jsem si od kadeřnice zesvětlit moje vlásky z hěndé na světlejší hnědou, bohužel mi ta barva na sluníčku hází do rezava. jsem z toho celkem neštastná, konce mám ještě tmavší a takto to vypadá blbě ve stínu to vypadá jako hnědá ale na slunku děs hrůza nebo véc na světle. Moje kadeřnice mi tvrdí, že to nemám do rezava a že to je světle hnědá a že s odleskama nic neudělá. tak nevím, co mám dělat, hodit na to nějakou barvu jinou, zas emi je líto jít dotmavší, když jsme rok stahovala tmavou barvu, k tomu mám prodloužené vlasy, vlsáky jsou v barvě konců, takže to na vsětle vypadá úžasně hlava rezává, konce světlé:/ neuměl by někdo poradit? PROSIM, prosim nebo doporucit kadernictví v Brně, kde by mě pomohli s tímto problémeme?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: VLASY,PORADÍME SI?
Diskusi založil(a):
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si