Záchodové prkénko :-)

Nedávno jsem se pobavila s kámoškou, která šílela (a když říkám šílela, tak tím myslím opravdu šílela :-) z toho, že její chlap doma nechává nahoře WC prkénko.
Jak asi všichni víte, je to téma poměrně žhavé, spousta žen z něho šílí a hádá se, já se ale přiznám, že ho vůbec nechápu.

Není to náhodou jedno?
Když já půjdu na záchod a nechám prkénko dole, můj chlap musí jít a dát si ho nahoru.
Když můj chlap dá prkénko nahoru, tak já pak půjdu a dám si ho dolů.
Vždyť je to FIFTY:FIFTY nebo snad špatně počítám? :-))))
Zajímají mě Vaše názory, ale neberu argumentaci typu: "záchodové prkénko má dávat dolů proto, protože záchodové prkýnko má být dole a basta"
Pa pa
6.4.2006

Diskusi založil(a) 6.4.2006 JTina

reagovat macronka 1.1.2018 19:11  5%    +  -

Téma záchodové prkénko je opravdu velmi vtipné. Věřím, že ve spoustě domácností to může být zdrojem velkých problémů:) Já jsem s tím zatím žádný větší problém neměla, nechávám záchodovou mísu zavřenou. A zatím jsem měla štěstí na chlapy, kteří minimálně prkénko dávali dolů a dokonce ten poslední chodil na malou vsedě, jak ho to jeho trochu despotická matka naučila:)

reagovat Vrbenka 24.10.2017 18:32  98%    +  -

Targetti: Tak u nás někdo v noci dal dolu dekl a nejmladší dcera jdouc po tmě sedla na dekl a v rozespalosti pustila.Ještě nechodila do školy a můžu říct že počůrala úplně všechno i pyžamo.

reagovat Beruška450 28.11.2013 20:22  5%    +  -

můj manžel chodí nazáchod "vsedě" a tento problém nemáme :-)

reagovat Antonin 24.11.2012 21:39  3%    +  -

k.myska:Ty vaše starosti na moji hlavu mnel sem ženu a tri dcery tento pripad sme za 25 rokou ani jednou nerešily.Ani nam to na rozum neprišlo

reagovat jiřina 10.9.2012 9:17  1%    +  -

rady: Přesně tak, jsem s manželem 36 let a jelikož měl doma 3 ženské, naučil se na prkýnko sedat a jsem za to moc ráda. Není nic horšího, než postříkaná toaleta močem, je pak na WC ozón a chodi za chlapem po každém vymočení a utírat podlahu, kachlíky, atd. to by se mi vážně nechtělo.

reagovat Targetti 10.5.2009 19:37  1%    +  -

Zdravím, já třeba jsem zrovna těhotná a tak jsem se musela s partnerem domluvit, že bude čůrat v sedě, protože on jak šel večer na záchod nebo během noci (během které já běhám pořád) nechal prkénko zvednuté a já to nevěděla (protože když jsem ospalá tak si samozřejmě na záchodě nechávám zasnuto) jsem sedla vždy přímo do záchodu a věřte, že je to opravdu nepříjemné. Takže u nás se dává dolů i dekl...(je lepší si sednout na dekl a muset si ho zvednout než sednout do záchodu a mít zadeček celý mokrý. A pastu u nás od prostřed zásadně vymačkává partner :-D Já to nemám ráda, ale teď normální pastu používat nemůžu protože mi z nínení dobře takže máme každý svou a všechno je O.k. :-D

reagovat Dhaki 12.12.2008 13:14  10%    +  -

U nas plati pravidlo sklopit o to horni prkenko.
Kazdy si zachod otevre, vykona potrebu, zavre a splachne. Je to tak i hygienictejsi.
Kdyz se splachuje, voda strika vsude kolem a my ji potom dychame. Takhle nema to kam strikat a navic to v te mistnosti nesmrdi.

reagovat g-hedvika@seznam.cz 8.12.2008 8:00  1%    +  -

NO je přeci sasmozřejmý,že prkýnko má být dole,tj tam,kde je jeho správné místo. Je vidět,že se ženy přes toto dokáží přenést,ale!!!!!!!!!!!!!!!!!Až vám bude dámy 60, tak budete ráda, že doběhnete na záchod,ale ejhle,prkýnko je nahoře, tudíž ten úkon,dát prkýnko dolů, mě stojí mnohdy problém s udržením moči,protože samozř.to už skoro pouštím,když odvírám dveře na záchod,tudíž si mnohdy musím sednout na ledový okraj mísy bez prkýnka (ačkoliv jsem mého muže mnohokrát žádala,aby prkýnko dával dolů ze shora uvedených důvodů,ovšem vždy se divíé,proč by mělo být prkýnko nahoře),proto ohýbejte proutek,dokud je mladý a veďte své chlapy k tomu.aby prknýnko bylo dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat almanach 10.4.2008 11:28  49%    +  -

Ilcia: ahoj my slavíme jen poloviční úspěch, manžel v sedě, syn z výšky 196 cm ZABÍIIT!!!!!!

reagovat Ilcia 9.4.2008 19:24  7%    +  -

tak s tím problémy u nás nejsou mám dva chlapy už dospělé a čurají v sedě, ale dalo to fušku je to naučit.

reagovat ividol 10.12.2007 18:42  100%    +  -

Krásná diskuze na odreagování se z předvánočních stressů.
Jinak- když má hajzlík kromě prkýnka i dekl,připadá mi normální ho zavřít.

reagovat OK.Frajer 15.11.2007 13:58  1%    +  -

Chlapi, ještě existuje jeden zajímavý způsob vykonávání malé potřeby: Prkénko je dole (víko samozřejmě odkryté :-)), muž nasedá na mísu čelem k ní, nikoliv po zádech, mírně rozkročí nohy a půlkami dosedá na přední okraj prkénka. Z celého prkénka je sice využita asi jen třetina, ale pindíček krásně visí dolů do prostřed mísy a nehrozí žádná nehoda. Jediným problémem zůstává ranní erekce.

reagovat martalina 5.11.2007 13:56  1%    +  -

Vyptávám se pročpak ty holky tam jsou 2.?

reagovat vepříkpetřík 4.11.2007 10:13  5%    +  -

Velikost rozptylu ( používám termín rozprsku ) při močení u muže roste exponenciálně s výškou. Nevěřili byste, jak se z větší výšky ( třeba 190 cm ) zdá mísa úplně malá. Podmínky zhoršuje třeba únava, rozespalost nebo když ho má člověk po ránu slepenýho nebo šejdrem. V takových případech doporučuju pro jistotu určitě zasednout. Prkénko nechť si nastavuje každý po svém. Ale mějte ohled k těm, kteří uklízejí. Když se mi něco nepovede, je nejednodušší setření kouskem toaletního papíru.
Téma jsem myslím vyčerpal. Ahoj lidi!

reagovat vepříkpetřík 4.11.2007 10:04  5%    +  -

Jedna naše přítelkyně, která je sama se třemi dcerkami, byla u nás na návštěvě s dětmi. Ta nejmladší, ještě předškolačka, po výpravě na WC přiběhla s "objevem": "Maminko, maminko, tam bylo - zvednutý prkýnko....." Maminka popřemýšlela a odpověděla: "Víš, tady mají kluky, to u nás neznáme."

reagovat vepříkpetřík 4.11.2007 10:00  5%    +  -

Myslím, že toto úsměvné téma stojí za úvahu.

reagovat Macej 13.9.2007 17:52  5%    +  -

Ahoj,u nás záchod po potřebě zavíráme celý,takže prkýnko si musím zvednout všichni: já,manžel i naše 2 dcery.A je to.

reagovat LInda 21.8.2007 23:05  43%    +  -

můj manžel na záchodě vždy taky sedí

reagovat Hanka3 20.8.2007 18:46  5%    +  -

Ja doma rekla, ze kdyz chlap moci na WC vsede, dava velkou sanci sve prostate, aby s ni nemel v budoucnu problemy. Zabralo to a uz to ucime i synky.

reagovat goddess 8.8.2007 15:45  33%    +  -

Tak ja patrim mezi ty spokojene - manzel vykonava svou potrebu vsede Ze zacatku naseho vztahu mi to pripadalo divne, proste jsem mela vzite, ze chlap proste pri curani stoji. Ale ted postupem casu jsem za to stastna. Staci, aby k nam prisla nejaka panska navsteva - curajici vestoje Kdyz si nezvednou prkenko, tak je samozrejme cele postrikane a ikdyz si ho zvednou, je cela misa postrikana a strikance nachazim i mimo misu.

reagovat vikuna 23.7.2007 12:24  22%    +  -

Blabla*: Tak je to spravedlivý

reagovat Blabla* 24.6.2007 10:32  100%    +  -

To u nás záchod zavíráme...takže dekl zvedáme oba

reagovat Kleopatraaa 13.2.2007 9:05  6%    +  -

Koukám na co tady ještě nenarazím

reagovat S.Amorek 6.2.2007 23:50  5%    +  -

TAKY TO NERESIM:) HORSI JE KDYZ JE V NOCI ROZESPALEJ A POCHCIJE HO.

reagovat zdenula 28.1.2007 22:39  1%    +  -

Vychovala jsem jednoho syna, kterého jsem naučila od mala sedět při čurání, jeho žena si to nemůže vynachválit. Je to otázka zvyku a určité tolerance, vždyť i při největší opatrnosti, musí chlap, který stojí, prkénko počurat.

reagovat dadkan 2.5.2006 12:46  13%    +  -

Super diskuse ,jeden se tu i pobaví. Tak můj si prkénko nezvedá ,sedá si-přece u toho nebude stát. Sedne si a čeká co z toho bude.To mladej(7,5) to prkýnko zvedá neb by ho jinak počůral a já si sedala do mokrýho,ale už ho nedává dolů a několikrát se mi stalo že jsem si sedla do mísy.

reagovat helza 22.4.2006 1:36  14%    +  -

U nás doma prkénko necháváme dole, manža má přes dva metry, tak si raději sedne, než aby se netrefil. Je tedy fakt dost pohodlný. Navíc měli jeho rodiče jen kadibudku s malinkým otvorem, do nějž se snad ani trefit nedalo. Tak se to asi naučil.
Maminka mého zetě má šest synů a manžela, tedy sedum chlapů. S dcerou byly doma ženy dvě. Prkénko při odchodu z WC dávaly nahoru.

Pasty máme každý svou a každý jinou. Přesto, když už jsou částečně odmačkané, tak naplocho nožem odmačkám pastu z konce až kam to jde, tubu zaruluju a zaklapnu kolíčkem na prádlo. Kdysi jsem na to používala takové klíče, podobné jako bývaly na sardinky. Dnes se už snad ani neprodávají.

reagovat Nena 15.4.2006 10:27  13%    +  -

Přidám se ještě k té pastě,taky i u nás jsou tendence mačkat ji odprostředka,ale chodím spát poslední a poslední vstávám,takže ji pak odmačkám po svém,ale horší je,že manža se ji asi pokouší zauzlovat,totiž tu tubu,jinak si zkrouceninu veprostřed neumím vysvětlit.

reagovat Juu 14.4.2006 18:21  5%    +  -

Ja,kdyz necham prkenko dole,tak pritel si ho nezvedne a bohuzel ho nekdy i poc..a.Domluva bohuzel nepomohla a tak ted je prkenko temer porad nahore a ja si pri "potrebe" posiluju nohy,protoze na misu bez prkynka si nesedam

reagovat rejnok 12.4.2006 9:53  5%    +  -

Evelina1: na zubní pastu vymačkávanou zprostředka znám účinný recept - pořiďte si každý svoji vlastní pastu a vymačkávejte ji každý jak libo. Já ji taky mačkám zprostředka protože je to aspoň ze začátku nejpohodlnější, prostě mačknu jak ji chytím do ruky :-) ale nikomu to doma nemusí vadit, každý má svůj kartáček a svoji pastu kterou může kroutit a mačkat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Záchodové prkénko :-)
Diskusi založil(a): JTina
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si