ZLATÝ STAFYLOKOK

Dlouhodobě mě trápí zlatý stafylokok v krku. Doktorka už na mě vyzkoušela několik antibiotik, vitamíny na posílení imunity, ale bezúspěšně :(. Má někdo z vás podobný problém?? Ráda bych našla způsob jak se toho bacila zbavit.. Budu ráda za vaše příspěvky a zkušenosti :).
4.5.2006

Diskusi založil(a) 4.5.2006 catarina

Anonym 28.8.2018 9:55  1%    +  -

Dobrý den,můžete se mi prosím ozvat? Rada bych se na něco zeptala ohledně stafilokoka. Danielka118@seznam.cz Moc dekuji !Leo2:

reagovat Leo2 28.6.2018 18:27  5%    +  -

Tři roky jsem byl hrdým majitelem zlatého stafylokoka.
Jelikož se jednalo o mutaci, na kterou zatím nezabírá žádný lék, nebyla mi nasazena žádná léčba
Byl usazen v očních víčkách a ob týden mě poškádlil velmi bolestivým otokem obličeje.
Tři roky jsem sledoval, co mu vadí a co ne. Jak mi bylo lékaři řečeno, učil jsem se s ním žít.
Po přečtení statistiky úmrtnosti na sepsi způsobenou stafylokokem jsem změnil názor.
Žádné ustupování, žádné soužití,buďto on, nebo já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vyzkoušel jsem, co se dalo Tužebník Jilmový, Lichořeřišnice, atd.atd.
Nedávno jsem objevil článek o koloidním stříbře
Ujasnil jsem si pro a proti a začal s léčbou.
Léčím se teprve 14.dní a cítím, že je pryč.součastně pozoruji, že mi způsoboval mnohem více problémů, než jsem mu přisuzoval. Otoky obličeje. Suché oči. Dvojité vidění. Svědění uší. Špatná termoregulace(přehřátí). Nechutenství. Únava. Atd.atd.atd.
Kdybych to bejval byl věděl, tak bych k té potvoře zlaté nebyl tak shovívaví.
Dokončím měsíční koloidovou kůru a již o něm nechci ani slyšet.
A pokud se vrátí, tak mu opět přichystám koloidové překvapení.
Tři roky v………:(

Anonym 2.4.2018 0:30  1%    +  -

Ahojte prosím vás.zjistili mě zlataka v nose,dali antibiotika cenzil,Kojim pro jde i pri kojeni užívat.jde o to ze se mi po těle dělají červené fleky mate stim někdo vzkusenost i s antibiotikům cenzil??dekuji

Anonym 19.2.2018 21:24  1%    +  -

Petr:
Dobrý večer,dcera má opakované problémy po zjištění zl.stafylokoka,prosím o tedy o radu na email :
avoblok@seznam.cz jak jste se ho zbavil,děkuji moc.L.Divišová

Anonym 1.2.2016 16:55  1%    +  -

Mám odzkoušené antibiotika, mastí už asi 15 druhů,česnek a různé další rady lékařů i ostatních.Všechny pokusy na zlaťáka selhaly.Na čas zmizí a zase se objeví.Až jsem narazil na roztok MMS.Jelikož touha zbavit se té potvory neustupovala začal jsem roztok MMS důkladně studovat až jsem se rozhodl ho také vyzkoušet.Použil jsem pouze návod s výpary a po pěti dnech zlaťák zmizel a od té doby se neobjevil.Roztok MMS 1 Vás nepřijde ani na 100 Kč a koupíte ho v drogerii nebo na internetu. Byl bych rád pokud se tímto způsobem někumu z Vás podaří zlaťáka taky porazit,aby sem nebo mě přímo mě napsal.Rád poradím těm kteří mají zájem vědět víc na (patis67@seznam.cz)Několikrát jsem se snažil přesný návod napsat na internet,ale pokaždé mi ho vymazali.Tento příspěvek píši jen proto,že lékaři začali často používat větu "Naučte se s tím žít není na to lék"

Anonym 27.11.2014 13:59  1%    +  -

Dobrý den ,dnes mi objevili zlatého stafylokoka dělaly mi výtery z krku a z nosu nakonec ho mám v nose a mé příznaky jsou horečky , bolení hlavy :) mohla bych se zeptat jestli se mi to nějak zlepsí je mi 13 předem děkuju :)

reagovat MarunaS 24.7.2014 20:10  100%    +  -

MJ: také jsem slyšela, že lichořeřišnice ho vyléčí

Anonym 12.6.2014 13:27  1%    +  -

Sice jsem velký zastánce homeopatie,ale nakonec mi na 3-letý problém gynek.stafylokoka pomohly ATB,které jsem brala kvůli borelioze. Alternativní neúspěšná léčba stafylokoka(mimo homeo-ta není drahá),dosáhla částky 30.000kč,pak už jsem to raději nepočítala.Takže občas i klasická medicína může být správně.Možná je to taky tím, že jsem předtím ATB nebrala asi 15 let.

Anonym 28.5.2014 11:38  1%    +  -

Dobrý den,mám dceru,je jí 11 let,chodíme na ORL a včera jí lékař udělal výtěr z nosu a dnes ráno mi oznámili že v nose má zlatého stafylokoka.Je alergička a má opuchlé sliznice.Lékař řekl že u dospělích se to řeší ODOPEROVÁNÍM SLIZNIC ale u dětí se to nedělá.Jestli by měl někdo podobný problém,tak doufám že vám má rada pomohla,rozhodně se zeptejte vašeho lékaře či lékařky. Marta

reagovat veru18 18.3.2014 14:19  5%    +  -

Já měla asi ve 13 letech zlatýho stafylokoka v patě. Ležela jsem přes měsíc v nemocnici, řezali mi do toho a pak mi dali sádru. Rok na to jsem to chytla do páteře, díky tomu nemám plotýnku a srostly mi dva obratle k sobě. Dva roky jsem nosila ortopedický krunýř a dalších pět let jsem chodila na kontroly...naštěstí už bych teď měla být v pořádku, ale jako malá jsem si pěkně vytrpěla...:-(

reagovat zvzv 28.4.2013 12:38  5%    +  -

Dobrý den, měl jsem podobné problémy se zlatým stafylokokem a další havětí v krku. Obvodní lékařka do mě pořád cpala antibiotika a pořád nic nezabíralo. Nakonec si nevěděla rady a řekla mi, že zdravé tělo si s tím poradí samo a poslala mě domů. Ukázal jsem výsledky testů doktorce na imunologii a ta řekla, že mám zadní rýmu. Někomu tečou hleny z nosu ven a někomu zadem do krku. Začal jsem si proplachovat nos slanou vodou a od té doby nemám potíže. Vyzkoušejte to a přepošlete dál.

Anonym 5.3.2011 20:26  1%    +  -

Na stafylokoka homeopatické Staphylococcinum(9 CH), na streptokoka homeopatické Streptococcinum(9 CH), stačí 3 granule po dobu 10 dnů. Je to ted jen na předpis a dodání trvá min.2 měsíce-to aby lidi museli užívat ATB a byli stále nemocní, a tím podporovali farmac.průmysl. Proto je dobré to mít v zásobě. Vyléčí angíny i jiné probl. kde je prokázána jedna z bakterií. Tak do toh, Michal:

Anonym 10.2.2011 3:58  1%    +  -

ZKUS LICHORERISNICI

Anonym 26.1.2011 11:59  1%    +  -

Ahojky, zlataka mi nasli ve steru na gynekologii. Ted se mi pripravuje autovakcina. Jen jsem se chtela zeptat, jestli nahodou nekdo netusite, jak moc je ta potvora nebezpecna pro moje okoli, co se tyce pouzivani spolecne sprchy a pracky, jestli se tam je schopnej, ten nerad nekde udrzet a udelat zle nekomu dalsimu. Snazim se byt opatrna, hygienu dodrzuju az moc a ted co vim, ze ho mam v sobe, tak jeste vic. Pokud nekdo vite, poradte, predem moc dekuji a preji vsem v diskuzi brzke uzdraveni.

Anonym 2.11.2010 13:32  1%    +  -

ahoj všem,

děsí mě co tu píšete! NENECHTE SI PROBOHA NIC TRHAT, ANI SE S NIČÍM NESMIŘUJTE!!! A HLAVNE - NENIČTE SI TĚLO ANTIBIOTIKY!!!

léčím si právě také zlatého stafylokoka, moje doktorka mi doporučila, at si poridim antibiotický sprej do nosu BIOPAROX a po týdnu začnu brát GS-IMUNOSTIM, který obsahuje lyzát zlatého stafilokoka a působí jako taková preventivní autovakcína. kdyz to nepomuze, necha mi vyrobit přímo autovakcínu na míru. mám s ni již výbornou zkušenost, autovakcínou mi paní doktorka vyléčila Haemophilus influenzae.

proto se nevzdávejte, neničte se a nechte tělo, ať si vybuduje protilátky samo, když antibiotika nezabírají!

reagovat zdenica 7.10.2010 17:26  19%    +  -

tak jsem v pořádku.Užívala jsem Xorimax.

reagovat zdenica 29.9.2010 16:59  21%    +  -

kacenka: v pátek jdu na kontrolní výtěr z krku po antibiotikách.Někde jsem tady četla,že je dobrý šalvějový čaj.Zkouším ho.

Anonym 29.9.2010 16:31  1%    +  -

Katka: tiez sa volam katka a tak isto som dopadla radili mi tuto strucik z cesnaku

Anonym 29.9.2010 16:29  1%    +  -

ahojte ! v piatok som bola v nemoznici a braly mi vyteri z nosa a hrdla v cera sme volali z doktorkou pre vysledki a nasli mi zlateho stafylokoka v nose beriem uz 2 den antibiotika nevieta nahodou cym by som sa mohla vyliecit okrem antibiotyk ?

reagovat zdenica 19.9.2010 19:20  24%    +  -

Všechny zdravím! Mám taky zlatouše a beru druhá antibiotika.Mudr mi řekl, že je to poslední pokus a když to nezabere tak si buď nechám vytrhnout mandle nebo se s tím naučím žít.

reagovat Šmída 19.9.2010 17:42  5%    +  -

Zdravím.. mám podobný problém, už rok a půl mám v krku nepříjemný knedlík, jsem pořád zahleněná a obyčejná rýma mě zkolí na několik dní a to můžu zkoušet všechno možné, co mi v lékárně doporučili..Rýma pak klesne níž a mám z toho dunivý kašel, se kterým pak musím na plicní. A takle už poněkolikáté, pořád dokola. Byla jsem na vyšetření kde mi zjistili zlatého stafylokoka, dostala jsem antibiotika, ale po dobrání mám knedlík v krku dál, některý den míň, někdy víc. Další ATB jsem nedostala, jen různá foukátka, která zaberou na pár minut a pak se všechno zase vrátí. Je to hrozně nepříjemný a nevim jak si s tím poradit. Tak budu ráda za každou radu, kterou mi tu dáte. Díky

reagovat Pavlas1 12.5.2009 13:37  63%    +  -

Katka: Neporadím, bohužel. Sama jsem v tom tápala...a tápu pořád.

reagovat Pavlas1 12.5.2009 13:37  63%    +  -

KPslunicko: Určitě se tím netrap. Je to dobré. Když se holt budou problémy zhoršovat, tak si zase na kontrolu zajdeš. Já dobrala ATB, pneumokok by měl být v háji, cítím se líp, ale nevím... uvidíme... uzlinky se rozpustily, tedy zatím ne docela ale jsou menší a menší... tak to asi bylo tou infekcí.

Anonym 7.5.2009 19:51  1%    +  -

Ahoj. Dnes jsem byla u doktorky, která mi v pondělí dělala stěr z krku a dnes mi oznámila že tam našli zlatého stafylokoka. Nic mi k tomu neřekla, jen dala antibiotika..mohl by mi někdo alespoň trochu říct o co jde, co to vlastně mám a co s tím dělat ?:(

reagovat KPslunicko 6.5.2009 18:11  86%    +  -

Pavlas1: vis ono to je tezko rict ja trpim na nachlazeni skoro porad tak tezko rict cim to je-mozna jen klasicke nachlazeni ale myslim ze kdyz to zadny vetsi problem nedela tak jsem rada ze je to tak a nemusim se s tim ted nijak trapit-tobe ale drzim palecky

reagovat Pavlas1 6.5.2009 14:53  56%    +  -

KPslunicko: No, to znamená podle všeho, že v tom výtěru, v té kultivaci nebyl. Ale jak píšu, a jak říká můj doktor... nemá smysl brát stěr po dobrání ATB... je to falešně negativní... myslím, že bys měla třeba za dva týdny jít znovu... Tak mi to říkala i dětská lékařka... Ach jo. Tak to je mi líto. A podle všeho se dobře necítíš, viď...

reagovat KPslunicko 6.5.2009 12:40  86%    +  -

Pavlas1: no jako sla jsem k dr. a sestra mi jen rekla ze je prelecny a nemusela jsme tam jit tak nevim co to znamena

reagovat Pavlas1 6.5.2009 10:11  57%    +  -

KPslunicko: No náramný to je :-) Když si děti nechávám proti pneumokoku očkovat Prevenarem a pak ho na ně doma plivu... upadla bych z toho. Tak ale snad to bude dobré... Držím dnes palce. Jsem zvědavá jak dopadneš.

reagovat KPslunicko 5.5.2009 18:14  84%    +  -

Pavlas1: aha takze jsi mela stafyla a ted mas pneumokoka?jejda ty tez musis mit vsechnodekuju a tobe drzim at se taky tech svinstev zbavisa atb jsou taky svinstvo tak ber lactobacily

reagovat Pavlas1 5.5.2009 16:18  53%    +  -

KPslunicko: A ještě... primář mi řekl, že mám dobrat ATB a pak přijít tak za tři týdny na opakovaný výtěr... tak já jsem z toho jelen... Držím ti na zítra palce.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ZLATÝ STAFYLOKOK
Diskusi založil(a): catarina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si